Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: mirror_]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 18:19



Може би разбирам твоето изказване. Казваш, че сякаш хвърлям обща максима за всички. Казваш, че обрисувам профил единен за всекиго. Всъщност истината е, че това са предположения. Например виж цитата ми - Ами може човек.... Тоест (може), възможно е, а задължително ли е, така ли е???

Кой е този клуб в който си ме видял? Дали тези рамки не са измъчвали някого, че да бъде разсъждавано върху тях?

И още нещо за признаците. Човекът разполага със свое изкуство да комуникира. На него са му необходими обобщаващи случаи чрез които да стигне до конкретно, уникално положение. Съжалявам, ако съм те засегнал.



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: bubble]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 18:23



Често двама души са способни, да встъпят не в брак, а в лъжа например. Тоест, той я лъже, че я обича. Е може, да има някакво привличане, обаче обичта като цяло е вече лъжа. Защото истината е само привличането. И ако тя приеме тази лъжа в този момент и тя лъже. И така и двамата си помагат с лъжата, да встъпят в брак ли, във връзка ли? И това е началото (примерно).



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор bubble ()
Публикувано03.12.06 18:52



аз се отказвам...не мога да говоря с човек, който слага края още в самото начало...само ми кажи има ли нещо в този живот НАПЪЛНО гарантирано.....



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: bubble]  
Автор TUMBO (As it is turbo)
Публикувано03.12.06 20:17



В контекста на тази тема няма.



Тема Re: Пълното име на клуба е [re: TЯ!]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 23:59



а, като нищо ще научиш ако те интересува
предполагам няма да се изненадаш особено
като разбереш че не са искали нещо невъзможно
то няма невъзможно но пък може да се стараем
да го направим, нали



Тема Многоуважаеми Тумбо! [re: TUMBO]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано04.12.06 08:37



Разбираемо е любопитството ти, ама недей да искаш с думи прости да ти обясняваме сложни неща. Вместо да ни губиш времето, вземи та загуби своето време! Върви в началото на клуба, изчети ВСИЧКИ теми и все ще намериш нещо, подходящо за теб!



Тема Ти, онази ТЯ! ли си? [re: TЯ!]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано04.12.06 09:52



Това, което си написала направо го взимаш от мислите ми! Преживявам го всеки Божи ден.

Абе, мамка му живот! Не е ли по-добре УЖАСЕН КРАЙ, ОТКОЛКОТО УЖАС БЕЗ КРАЙ?



Тема Re: Ти, онази ТЯ! ли си? [re: ASSASSlN]  
Автор TЯ! (Нефертити)
Публикувано04.12.06 13:36



Aз съм.


От седмица положението пак е критично - за енти път откакто се помня. преля ми и се изпуснах да пиша.

Извинявай



Хайде да бачкаме.

Спорен полуден, Аси!:)



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените? [re: TUMBO]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано04.12.06 13:46



Изобщо не схванах логиката клубът да ми попречи да се влюбя????


Ако човек е убеден в своята правда, той ще си е озверен и без да го излива където и да е, още по-малко в клуб, в който със сигурност ще чуе мнения, които не иска да получи. Ние тук не сме старогръцки хор, имаме различни виждания и си ги казваме
Освен това може би не ти е хрумвало, но не всички сме се вкопчили в някаква си наша реалност и си я защитаваме със зъби и нокти, аз лично никога не съм крила, че в случая, който ме доведе тук вината беше основно моя, а с времето и съвсем обективно видях и цялата история.



Тема А, пък, аз се чудех какво правиш в този клуб [re: TЯ!]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 14:00



При нас положението е свръхтрягично. Едната страна в конфликта плаши с полиция, другата - с принудително психиатрическо лечение.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.