Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много уважаеми модераторки!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано05.12.06 16:26



Мен не ме е нервирал, макар само да чета за сега темата.
Нека си пита и пише човека, а теб като те нерви - не го чети, лесно е.
Клуба не е затворено общество.


Усмихни се!



Може и да няма утре!



Тема Че аз съм си усмихнатнови [re: ПEPЛA]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 16:34



Нервят ме обобщенията му към целия клуб. Клуба не е затворено общество и затова си пиша "а теб като те нерви - не ме чети, лесно е."

Който не ме харесва - да не ме чете! Ти що ми се нервиш? Аз се джафкам с TUMBO от спортна страст и защото нямам какво да правя.

Ще ти изям червилото!



Редактирано от ASSASSlN на 05.12.06 16:40.



Тема Re: Много уважаеми модераторки!нови [re: ПEPЛA]  
Авторpoti (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 17:07



ignat? glei ti - ako ste go namislili narochno, shte wi pohwalq nekoi pyt che ste se
starali. syshtiqt sym a ne sym. inache sym si syshtiq



Тема Re: Че аз съм си усмихнатнови [re: ASSASSlN]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано05.12.06 17:12



Знам, знам че често си усмихнат!


И сам знаеш, че и други са правили обобщения и са провокирали клуба, таке че би трябвало да си свикнал за тези години тук и да не се впрягаш, а да ги подминаваш с усмивка, защото клубчето си ни е хубаво, да.


Пък червилото ще ми изядеш, ама когато си получа черната роза и калашника, хммм поня си аз какво си ми обещал.

Може и да няма утре!



Тема Re: Много уважаеми модераторки!нови [re: poti]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано05.12.06 17:15



Не чета маймуца!!!!!!!!!!!!!

Може и да няма утре!



Тема Re: Много уважаеми модераторки!нови [re: ПEPЛA]  
Авторpoti (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 17:29



еми муца да - с тая ограда наоколо си точно като в ботаническа градина
кахтосче апък розовичко розовее



Тема От мен да миненови [re: TUMBO]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 17:29



"И какво може да се изследва, причините за бъдещо възникване на проблем ли?"

Яснооо, съвсем си пощръклял! Търсиш причини за бъдещи проблеми в междучовешките взаимоотношения??? Абе, тъсси ги, дано ги намериш. Хилядолетия човечеството не ги е намерило, дано ти успееш. Успех.

Аз само плахо мога да ти препоръчам първо да се запознаеш как стоят аналогично нещата при бездушните машини. Само за отскок:

Анализ на потенциалните дефекти и последствията от тях. (Метод FMEA)

FMEA = Potential failure mode and effects analysis

Американски стандарт SAE J 1739. Дава препоръки какво да се прави и какво да не се прави в областта на техниката, та да се се ограничат до минимум възможностите за появяване на дефекти. Прочети го!

Въпреки, че са наясно с материята тия американци - пак имат проблеми. Совалки гърмят, тока им спира, наводнения...

----------------

А ти, след това, ако искаш - продължавай напред! Можеш да измислиш нещо такова: "Анализ на потенциалните дефекти при хората и последствията от тях".

Успех!



Тема Re: Пълното име на клуба енови [re: vlado]  
Автормok (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 17:49



а може вместо да се проваля да му се измисли друго развитие
без друго натам върви



Тема В "Мъжки клуб" ти направо ме изкефи с тиянови [re: HAДEЖДA™]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 17:51



секс състезания.



Представих си, че аз съм оня мъжага, ти си онази мацка и че започвам да те въртя като вертолетна перка!



Тема Re: Клуб на разведениете или на разлюбените?нови [re: TUMBO]  
Автор PipilotaViktualija (ентусиаст)
Публикувано05.12.06 18:32



Възбуди ми любопитството със словосъчетанието "страшни послания". Би ли задоволил (-а) нарастващото ми любопитство и да изясниш какво имаш предвид, тъй като засега сред мъглата от намеци и полунамеци ми е доста трудно да се ориентирам.

И защо нетикетът се оказва опасен? Все пак става дума за специфичен вид етика, не за нещо друго. Нима етиката извън интернет- пространството също би могла да крие опасности и с какво т.нар. "нетикет" се явява по- опасен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.