Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Съгласен съм,нови [re: Drona]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано21.08.06 16:50



не оспорвам !





Тема Re: Все пакнови [re: jamie]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано21.08.06 16:50



Сигурно ще ми се смееш,но аз вярвам в това и в бъдещето си.Нали имаше някаква мисъл,че след дъжд идва слънце и след зима идва пролед.Само дето си мисля,че ако трябва пак да изживея живота си бих го изживяла по същия начин Май много се отклоних от темата



Тема Не, не си се отклонила.нови [re: BилиMили]  
Автор jamie (старо куче)
Публикувано21.08.06 16:52



На практика досега си единствената която не "води война" в тази тема. Така смятам, благодаря пак за конструктивния подход.



Тема Re: мнениенови [re: jamie]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано21.08.06 17:06



Просто исках да изкажа моето мнение по темата.Нали хората са казали не питай старило,а питай патило.Аз не съм се развеждала,но мисля,че да се стигне до там и двамата партньори имат за дялкане.Опитах се да кажа,че хубаво би било ако от време навреме се слезе на земята и се поогледа човек докаде е стигнал ,какво е спечелил и какво загубил.Никога не съм твърдяла че човешките грешки са ми чужди ,както и на съпругът ми.Но за 17 години брак,когато страстта е изчезнала и навика е заел нейното място и двамата бяхме проумели,че ако правиш нещо го направи така че да не нараниш ближния си или нечие друго семейство.Всичко се прави с такт,така казваше той.Когато започнах работа като директор се започнаха семинари,банкети до зори.Никога не съм имала проблеми,защото се прибирам в къщи и си лягам при него.ДАвам му това ,което иска,а то не беше много.Да изглеждам добре,да съм добра домакиня,майка и в същото време да съм страхотна любовница.Не е трудно ако обичаш човека до себе си или ако държиш да запазиш семейството си.Но хората са различни,както и виждането им за живота,така и постъпките им.



Тема Re: Леко, успокой сенови [re: koм]  
АвторПчeличka (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 18:08



Мисля, че тя не измерва собственото си участие с парите. Просто й е било непоносимо това "аз" вместо "ние". Като намек, че си само притурка, без която може. Като липса на общност. Или като директно напомняне кой всъщност купува, т.е. кой носи парите. А такъв проблем лесно се разрешава. Ако малко си потиснеш егото и приемеш, че макар и финансовият принос да е твой, за да го имаш този принос някой ти е осигурил гръб. Аз гръб не осигурявам. Предпочитам сама да си постигам разни цели, вместо чрез мене да ги постигат други хора. Ама и това не помага - слушам го един колега - внася вкъщи пари 10 пъти по-малко от жена си и пак "Аз купих, аз купих..." Явно му се е насадило още от детските години така да прави, пък и жена кротка, не й пречи това изглежда... Абе има си тя самочувствие, това му е майката, пък той да говори каквото му харесва.



Тема Аминови [re: ariel$$]  
Автор koм (новак)
Публикувано21.08.06 19:39



то изказването беше в отговор на постинга на Мърморанката. Темата беше как се променят отношенията в семейството, когато е единия е дълго време вътрешно неудовлетворен. В случая разглеждаме само една причина - неудовлетворението на жените заради изоставането в кариерата, породено от отглеждането на децата. А аз говорех не за вина, а за обвинения, отправени от жената към мъжа. Накратко - това исках да кажа, дано да си разбрала, макар, че - доколкото знам ти все още нямаш деца и наистина ще ти е трудно(това е комплимент, а не обвинение).





Тема Ще се оправиш ти, виждам...нови [re: BилиMили]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.08.06 19:47



Щом си могла да напишеш това:
Давам му това ,което иска,а то не беше много.
Да изглеждам добре, да съм добра домакиня, майка и в същото време да съм страхотна любовница.


Та, значи това не е малко, а?



Мили Вили, моме гиздава.... има още хляб в тебе - и дори не ми се вярва да си жена за само за един мъж, ако трябва да си говорим честно.

Non nova, sed nove.

Тема Дай ми един примернови [re: Пчeличka]  
Автор koм (новак)
Публикувано21.08.06 19:50



на това, което казва колегата ти?
Много ми е интересно как може да се хвалиш, че си купил нещо, че чак и от детските години да ти е насадено. Аз лично с най-голямо удоволствие предоставям купуването на някой друг - определено не харесвам да пазарувам. И досега съм виждал само един мъж, дето да харесва.





Тема Re: Ще се оправиш ти, виждам...нови [re: MamaNetty]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано21.08.06 21:02



Понякога две думи могат да ти вдигнат настроението и да те накарат да се усмихнеш,както правя в момента.Сигурно си права,просто в момента не съм готова,но знам,че рано или късно ще се случи.Аз наистина вярвам,че ще се оправя.Нямам избор,а и твърдо съм решена ,че няма да позволя живота да ме повлече по надолу.Достатъчно съм затънала в момента.Време е да се науча да плувам.С божията благословия и ваша помощ ще успея.Вярвам в това!!!!!!





Тема Re: Наистина е многонови [re: MamaNetty]  
АвторHeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 21:32



Това оправдание за запазвнането на връзката съм го чувал вече хиляди пъти. Мога само да кажа, че е повече от грешно.
И един страничен въпрос - запитала ли си се кога си заприличала в поведението си на майка си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.