Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 26.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Таен път между Мухово и Славовица? :)нови  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано13.04.05 22:49



Днес разбрах за един път между муховската и магистралната отсечка, който е 7 км и свързва двата етапа. Като се застане на него и могат съвсем спокойно да се гледат и четирите етапа на Траянови врата. Виждал съм кръстовището над Мухово, но не съм го минавал - тръгва малко след старта на магистралата наляво и излиза над с. Мухово на нещо като спирка. Някой, който е запознат ако може да даде малко повече подробности за да се подготвим навреме за да няма разправии с полиция и т.н...



Тема Re: Таен път между Мухово и Славовица? :) [re: DAMON]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано13.04.05 23:34



Има нещо , миналата година гледахме с един горски на завоя и той спомена за нещо таково , но предложи да ни преведе пеша за около 1 час ходене . (така се испуска сервизната зона )
Незнам дали е същата пътечка , но тази била по скоро за офроуд и магаренца , иначе в реката има много кленчета .



Тема Ако е това.......нови [re: FX7]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано13.04.05 23:57



...което си мисля, а именно пътчето което е показано на картата което минава покраи местноста или хижа Еледжик..... направо го забравете.
Отначалото е асфалт, много тесен (За една кола място), после асфалта свършва и се влиза в гората..... обаче в гората да навлезете максимум 50 метра, с обикновен автомобил. Пътят става горски, кален с около най-малко половин метрови коловози от камиониоте, които са изкарвали дърва от там. АКо не сте с Виетнамка, ГАЗ-ка или ЗИЛ или нещо такова високо проходимо, направо не се лижете, то лятно време когато е горещо там е гъста сянка и много държи водата, когато дърво и камък се пукат от жега там е кално....камо ли сега, когато е ранна пролет, не ми се мисли, каква кал е там..... просто не ви съветвам да рискувате ако е този път.
Имаш нещастието да разбера за какво става дума, именно на рали България 2002 и като рекахме да минаваме от там..... айде та айде шпа минаваме и гледаме шопите с едни бусове с едни виетнамки с едни джипове, ама на нас не ни прави впечетление с още едно ямболии се бутнахме там в една локва, 3 часа няма излизане, ни напред ни назад ....... ужас ви казвам.....Ако е същия път, по добре някой който е по-наблизо да иде и да провери какво е състоянието.......дано аз да бъркам !!!



Тема Re: Ако е това.......нови [re: Rally Fan]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано14.04.05 00:09



хахахаха много е кофти да затънеш в кал, аз съм виждал на брега на Дунава един как се окопа в калта, водата се беше дръпнала и уж сухо изглежда и тоя тръгна да минава и като затъна, нема излизане

-----


Тема Re: Ако е това.......нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано14.04.05 00:18



Ужас бе бате, аз ти казвам, ма не беше толкова кофти, че затънахме колкото това, че през един от най-яките рали сезони на Рали България, а именно първия да си в гората да копаеш в калта да слагаш камани и дървета... и да чуваш как на 1-2 км от тебе фърчат ВРЦ-тата на МИтко,Кузай,Лесников,Златков, Кулиг и останалите... направо се поболях човек ти казвам....



Тема Re: Ако е това.......нови [re: Rally Fan]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано14.04.05 00:29



разбирам те и мога да си представя КОФТИ чувството

-----


Тема Re: Ако е това.......нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано14.04.05 00:33



Не го пожелавам на никой рали фен, туй е най-лошото, да чува а па да не види.... особенно ако стане някой сеир направо са побъркваш еееей



Тема Re: Таен път между Мухово и Славовица? :)нови [re: DAMON]  
Автор gogo_beta_racing ([rally_team])
Публикувано14.04.05 00:35



abe prosto kajete dali tozi put e dobur za minavane ili ne zashtoto e super ako se gledat vsichkite 4 otsechki nali!?



Тема Re: Таен път между Мухово и Славовица? :)нови [re: DAMON]  
Автор OgyWRC (setting d pace)
Публикувано14.04.05 11:42



Пътчето не е тайно, но май никой няма записки за него! От към магистралата лесно ще го намериш, в началото на остечката, след изкачването има разклон. От към Мухово, не съм сигурен, че излиза на автобусната спирка (след края на бързите завои и началото на грубия асфалт), май има и дуго отклонение преди това. Най добре някой с Лада Нива да бъде командирован с изследователска цел ;-) Стандартния вариант е известен първия завой на Мухово и последния на Славовица, но не е кой знае какво, не е като на мостчето!
Варианта с пътчето е добър и по друга причина, хората които гледат само първите 10 коли няма да хукнат по трасето и да се пречкат на пилотите. А на мен, като видя някой с джапанки да подтичва по отсечката, плюейки семки, направо ми иде да го хвана за потника и да го закача на някое дърво.

стара карта

Редактирано от OgyWRC на 14.04.05 11:47.



Тема Re: Таен път между Мухово и Славовица? :)нови [re: OgyWRC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано14.04.05 11:59



Именно затова питам - трябва да каже някой който е минавал от там. Трябва някой да го провери! Айде няма ли някой от тоя район да помогне. Ако се стои там ще се гледат споконо всички коли и чак тогава ще се ходи на другия етап. Иначе точно това е пътя на картата и трябва да излиза горе на високото над Мухово. Рали фена може и по друг път да са затъвали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.