Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 19.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Тема Do vsi4ki  
Авторlvanovski (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:23



Uvajaemi posetiteli na tozi club. 4udia se kakva e tazi zloba kam na6ia otbor. Nima na minaloto rali Hebros ne ni vzeha to4kite nespravedlivo i zaradi tova Georgi ne stana 6ampion na Balgaria. Mejdu vpro4em oficialnoto stanovi6te na FIA e 4e povod za nakazanie niama.
Da ostavim nastrani minaloto...

Za parvi pat v balgarskata avtomobilna istoria italianski pilot vzema kola ot balgarski otbor za svetovnia rali 6ampionat - rally Sardinia. Ne kakvo da e rali a WRC, ne kakav da e pilot a italianski. Tova za nas e dokazatelstvo za profesionalizma koito vlagame i se nadiavame tova da podobri imeto na Balgaria v tozi sport.
Doklkoto za drugite piloti i nie - pojelavam uspeh na vsi4ki i neka uspee po dobria. Nadiavam se da se sprat vsiakavi opluvania koi kakav e bil i t.n. Celta na vsi4ki ni e Balgaria da stane ime v sporta - na sportisi i fenove.
A za Sarbia - sigurno razbirate 4e kogato te nakajat bez pri4ina i ti vzemat titlata a niakade drugate te ceniat e uda4no da dokaza6 sebe si tam kadeto noje6.
Blagodaria Vi...



Тема Re: Do vsi4kiнови [re: lvanovski]  
АвторNabludatel (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 16:16



Vremeto 6te pokaje



Тема Re: Do vsi4kiнови [re: lvanovski]  
Автор rev (непознат)
Публикувано07.04.05 17:06



моите увайения Г-н Ивановски, но без ништо не се наказват отбори и че бяхте сменили гуми на Хеброс е ФАКТ,Как е възможно да се изтрият маркировките на всички гуми, на една Да даречем от камък или нещо друго ееееееее .Но друг е въпросът,дали е почтенно по този начин да се стремите към победа,извинявайте но това меко казано е ПОДЛО.Щом както твърдите сте такива професионалисти да бяхте останали в нашич шампионат за да се докажете тази година а не да отидете в Сръбсия където трябва да се борите с Жасминка и края на годината да кажете " ето ние сме №1" ,да ама поради липса на Втори.Така че .....................!!!???



Тема neka da sme to4niнови [re: lvanovski]  
Авторlvanovski (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 17:53



Gumata zaradi koiato e nalojeno nakazanie e samo 1. Nadiavam se da proverite v protokolite i presata tozi fakt.
Drugoto vajno e 4e FIA napravi razsledvane i oficialno ni obvini za nevinni. Molia proverete i tozi fakt.
Radvam se 4e tarsite istinata vmesto da povtariate kakvoto ste 4ul ot tuk ot tam. Molia da proverite tezi ne6ta za da so promenite mnenieto.
Blagodarq.



Тема АМАН!!!нови [re: rev]  
Автор sla ()
Публикувано07.04.05 19:45



А ти г-н rev, видял ли си ги тези гуми? Знаеш ли какво стана тогава? От къде се информираш? Мненията на няколкото узлобени фена в този клуб ли четеш? Как може да коментираш така злобно нещо което не знаеш?

До всички и от мен:
ОТ КЪДЕ ТАЗИ ЗЛОБА У ВАС БРЕ? ЗАЩО??? КАКВО ВИ Е НАПРАВИЛ ЕДИН МЛАД ПИЛОТ??? ЗАЩО СЕ НАСТРОЙВАТЕ ТАКА???
Добре, не го харесвате ОК - но ЗАЩО ГО МРАЗИТЕ!!!
НЕВЕДНЪЖ СЪМ ГО ПИСАЛ - ВСЕКИ ЗАСТАНАЛ ЗАД ВОЛАНА ТРЯБВА ДА СЕ УВАЖАВА. ЗАЩО СТЕ ТАКИВА. КАКЪВ Е ТОЗИ БЪЛКАНСКИ МАНТАЛИТЕТ.



Тема Re: neka da sme to4niнови [re: lvanovski]  
Авторneizvesten (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 21:55



napalno podkrepiam "sla" i "g-n. Ivanovski"
taka ili ina4e sled kato ne mojesh da postignesh tova koeto iskash v BG za6to pak ne da za6titavash rodinata si izvan stranata
v kraina smetka nikoi ne e vinoven 4e sarbite imat iziskvaniq da se kara s texen FLAG
a kakvo 6te kajete za pilotite koito sa ot Sofiq
mai pove4e ot polovinata sa mnoo otvoreni samo 4e kogato sa falshivi
za tiax mai pravilata ne vajat .........................?
a do kolkoto da se sastezava s Jasminka
to se okaza 4e v BG pak niama 2-ri
v NDK na nagrajdavaneto do kolkoto si spomniam nagrajdavaxa samo parvencite
za6toto sa karali sami ciala godina
kakvo 6te kajeta po tozi vapros ???



Тема Re: АМАН!!!нови [re: sla]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано07.04.05 23:19



Neznam kwa e temata samo da ne e "press release" det se vika ?
Ama... spodelih 4e nqma da go komentiram ... koito go kefi da si hodi i da si go gleda ( s BDJ e po evtino ).



Тема АМАНнови [re: FX7]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 23:59



Заставам зад позицията на sla
Не оплювайте един пилот и неговия труд с лека ръка само заради това, което някои други негови колеги му приписаха и така и не остана недоказано. Всичко беше добре нагласено, за да има един по-малко. FIA се произнесе още на ралито, а БФАС след него. Статията в Автожурнал на времето единствена описа точно случая. Знам от сигурен източник, че работата е много мръсна и идва от дълбоко уважавани от мен клубове и пилоти. Но за съжаление както в много други спортове в България и рали спорта стана жертва на корупцията и силата на властта. Не се поддавайте и вие на тази манипулация. Не ми беше никак приятно да разбера истината и останах доста изненадан, но уви, типично по български скалъпена история



Тема Re: АМАН!!!нови [re: sla]  
Автор rev (непознат)
Публикувано08.04.05 10:44



A ti G-n sla otkade si siguren che ne sam zapoznat,i za twoe swedenie i na rally Interspeed 2004 naprawiha sashtoto (sami si priznaha)no za tiahno razochorowanie sled towa asfalta izsahna, taka che ne mi obviniawai che ne sam zapoznat wytre sam w neshtata.No iawno w momenta se boria samo s negowi fenowe no towa waobshte ne me pritesniawa zashtoto sam w kuhniata i znam mnogo raboti za celia otrbor oshte kogato karaha "ladite"




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.