Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 18.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови  
АвторEDi (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 01:41



Leeeeeele!Ako Vanko mu dade gaz kakto kogato stana 2-ri na SOSSER mai 6e go butnem v smetkite za 3-ka-ta!!!
RnB records!!!



Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: EDi]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано13.03.05 02:46



За сега аз нищо подобно не съм, чул...единственто което бях чул от един от механиците на Байчо, беше че, докарали Ево 8 ама Ваньо не щял да го взима, или нещо от сорта...... а на батко ви Ваньо не мога да му хвана спатиите, тук Ваньо- там Ваньо... няма Ваньо. Ама ако наистина дай Боже вземе Ево 8 едва ли ще го настъпва, струва ми се, че ще се повтори работата от Албена 1999,2000 и 2001



Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: Rally Fan]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано13.03.05 10:23



Брембо, вервай на бат Еди, той е много навътре в далаверите.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: P.Solberg]  
АвторFabricio (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 17:59



На мен лично не ми се вярва Иван Маринов да вземе автомобил от подобен ранг. Първо е адски скъп и второ не е за "Ванката". Като знам какъв карач беше преди ... не знам!!! Той между другото отдавна не се е появявал. К'во стана с т'ва момче не знам? А що се отнася до "Сосер", то оставаше и да не дава времена там...абе той цяло лято там спеше по сливенските баири чак и катериците го знаеха.



Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: Fabricio]  
АвторEDi (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 20:47



ima pari-SPOKO!6e go vzeme i togava 6evidime koi kade e spal!!!
RnB records-N1 HiP-HoP leibul v BG!!!



Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: EDi]  
Автор GT Racing (Media)
Публикувано13.03.05 21:01



Abe Chavdare,..vqrvai na Edi v tui det kazva za Evo8-cata....vse pak Kitaiski restorant v Sunny Beach :)) ima Vanio...pak ve4i nisam mnogo saglasen v tova 4e 6te zapo4ne da go kara vednaga kakto trqbva tva Mitsubishi...za6toto ako naitina 6te go kupuva ,a ne da go vzima pod naem...edva li 6te riskuva o6te v na4aloto da stane nqkoi fal :).Bih kazal 4e 6te ras4ita na tova nqkoi da se s4upi ili metne nqkoi predi nego za da mradne nqkolko mesta napred!Za men Radi moje da ponastapi Evo-to!...(li4no mnenie) :)

GT Racing TEAM Bulgaria Subaru Impreza WRX N11


Тема Споко бе...нови [re: GT Racing]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано13.03.05 23:37



.... не съм казал че не вярвам на Едьо ! Ако е така...посочете ми къде е това! Само казах, че не съм чул нищо около него и несъм го виждал. А това което мога да кажа със сигурност е че ..... г-н Ясен Попов през новия сезон, ще пилотира не както всички предполагахме WRX STI ....ами ще седне зад волана на Лансър Ево 8. Сигурноста ми е от источници които са били на сватбата на Крум вчера, където г-н Попов е показвал снимки на новата бегачка.



Тема Re: Споко бе...нови [re: Rally Fan]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано13.03.05 23:38



да бе знаеме, някой вече писа в темата за автомобилите.
а леле на тая сватба май са били всички известни пилоти, деба

-----


Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: EDi]  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано14.03.05 21:45



Еди, ми то хубаво, че Иван ще кара с Ево 8, но ако го кара както предният автомобил, по-добре въобще да не дава заявка в шампионата,защото знаеш тази година какво ще е в гр.Н..... просто няма да има никакъв шанс.



Тема Re: Ivan Marinov 6te vzima Mitsubishi evo.8 MRнови [re: Kairo]  
Автор txl ()
Публикувано14.03.05 21:53



Недейте така, Иван Маринов има какво да покаже. Например на Интерспийд 2004 караше доста добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.