Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 22.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано28.03.05 21:17





Вижте прекрасната идея за ново рали в Еленския и Твърдишкия балкан. Ралито е с дължина 227 км и минава през едни от най-добрите рали етапи в страната. Намира се в центъра на страната, с един сервизен парк... Ако зависи от мен това рали би било кръг от шампионата за 2005, но засега идеите са чак за 2006.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор plm_ ()
Публикувано28.03.05 21:32



Много добре!Дано се осъществи!
Между впрочем,днес се видях с Живко Димитров/навигатор на Илия Чубриков/ и си говорихме за Златните 86.Точно СЕ Елена-Твърдица си спомнихме.Тогава беше последното каране на тази отсечка.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: plm_]  
Автор MARVl (rally & autofan)
Публикувано28.03.05 22:02



Страхотен проект.Браво на Гвоздейков,че се е сетил за това.Попринцип ,ако се осъществи тази идея ще стане много яко рали.Още с Рали фен говорихме за това някъде в предишната тема ''Рали спорта в България''.И ето идеята може да стане реалност.Ако стане това рали според мен ще има голям успех.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: plm_]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 22:25



Не мога и аз да не взема отношение по тази изключително изненадваща тема!ПРИВЕТСТВАМ идеята !!!!! Дано да я защитите докрай!Трасето е много компактно,технично и ще се печели от истинските майстори.Може да се помиси само за датата на провеждането.По удачно ще е да бъде на мястото на ''Траянови врата'',а тя(вратата)да се премести непосредствено преди рали''България'',за да изпълни по добре ролята си на тренировка преди голямото рали.Помислете и за леглова база.Желая ВИ успех и дано да го направите! д-р.Попов



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Дokтopa]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано28.03.05 22:27



еее супер, дано да го приемат, едно рали в повече няма да е зле, те и без това се броят на пръсти, а това трасе ми изглежда много добро и майсторско

-----


Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: RaPiD@DMS]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 23:21



В подкрепа на рали ''Твърдица''.Обърнете ВНИМАНИЕ! Това ще е може би единственото рали в Б-я,на което зрителите ще са много доволни.Да гледат в една отсечка няколко(5) пъти И ДА НЯМА НУЖДА от местене от етап на етап, това ще е страхотно!Това май го няма в Б-я!БОРЕТЕ СЕ до край.Ако трябва да премахнат Ю- рали,което и без това ни излиза скъпо а за феновете невъзможно.ЗАЩО между другото стои това рали В НАШИЯТ календар?Може ли някой да обясни?



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Дokтopa]  
Автор pas_rally (непознат )
Публикувано29.03.05 00:18



az li4no sam s dvete race i dvata kraka za Rally tvardica tova e naistina edno mnogo maistorsko rally ne kato magistralnite otse4ki na rally balgaria



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: pas_rally]  
Автор gvozdeykov (непознат )
Публикувано29.03.05 09:20



Докторе помислили сме и за легловата база, е няма да е като на Боровец но ще се справим.В крайна сметка приоритет са скоростните етапи. Ще използваме и хотелските бази около стената на яз. Жребчево, на с.Баня вече работят два хотела Рай и Бор те са на 10/15 минути път от Твърдица ти поне знаеш отлично.
По отсечката за Елена Реставрираха бившата представителна резиденция и я направиха хотел за 20 души това е само на 12 км от града . Хотелите в твърдица ще поемат около 90 човека така че смятам да се справим. Който иска супер лукс ще спи при Лечков в Сливен на 20 минути е. А и има доста време ще вдигнем някой друг хотел и ще нагласим нещата! За феновете има страхотни места за палатки по трасето около реката и те ще бъдат доволни. P.S. обадими се днес ако можеш че съм ти затрил телефона.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: pas_rally]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.03.05 09:22



Само като се сетя колко е близо до нас и още по-хубаво ми става. Пък и съгласете се това са истински етапи. Година и половина преди ралито има карта и график, а ние все още не знаем къде точно ще е прословутото рали София, което дори е част от републиканския шампионат. Трябва да подкрепим идеята с каквото можем, в крайна сметка доктора е много прав като казва, че това рали спокойно може да замени някой от сръбските.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано29.03.05 09:32



Да, това рали изглежда супер. Ще помагаме с всички сили. Крайно време е от БФАС да се сетят, че "Българския рали шампионат" трябва да завършва в България, а не в Сърбия. И защо трябва ние да правим сръбското "Ю рали" международно, след като аз не съм видял един сръбски екипаж на наше рали освен новата Мутон - Ясминка Комленович.

Boyla Automotor Sport



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.