Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 20.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Рали "Твърдица" - супер проект за ново рали  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано28.03.05 21:17





Вижте прекрасната идея за ново рали в Еленския и Твърдишкия балкан. Ралито е с дължина 227 км и минава през едни от най-добрите рали етапи в страната. Намира се в центъра на страната, с един сервизен парк... Ако зависи от мен това рали би било кръг от шампионата за 2005, но засега идеите са чак за 2006.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор plm_ ()
Публикувано28.03.05 21:32



Много добре!Дано се осъществи!
Между впрочем,днес се видях с Живко Димитров/навигатор на Илия Чубриков/ и си говорихме за Златните 86.Точно СЕ Елена-Твърдица си спомнихме.Тогава беше последното каране на тази отсечка.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: plm_]  
Автор MARVl (rally & autofan)
Публикувано28.03.05 22:02



Страхотен проект.Браво на Гвоздейков,че се е сетил за това.Попринцип ,ако се осъществи тази идея ще стане много яко рали.Още с Рали фен говорихме за това някъде в предишната тема ''Рали спорта в България''.И ето идеята може да стане реалност.Ако стане това рали според мен ще има голям успех.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: plm_]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 22:25



Не мога и аз да не взема отношение по тази изключително изненадваща тема!ПРИВЕТСТВАМ идеята !!!!! Дано да я защитите докрай!Трасето е много компактно,технично и ще се печели от истинските майстори.Може да се помиси само за датата на провеждането.По удачно ще е да бъде на мястото на ''Траянови врата'',а тя(вратата)да се премести непосредствено преди рали''България'',за да изпълни по добре ролята си на тренировка преди голямото рали.Помислете и за леглова база.Желая ВИ успех и дано да го направите! д-р.Попов



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Дokтopa]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано28.03.05 22:27



еее супер, дано да го приемат, едно рали в повече няма да е зле, те и без това се броят на пръсти, а това трасе ми изглежда много добро и майсторско

-----


Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: RaPiD@DMS]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 23:21



В подкрепа на рали ''Твърдица''.Обърнете ВНИМАНИЕ! Това ще е може би единственото рали в Б-я,на което зрителите ще са много доволни.Да гледат в една отсечка няколко(5) пъти И ДА НЯМА НУЖДА от местене от етап на етап, това ще е страхотно!Това май го няма в Б-я!БОРЕТЕ СЕ до край.Ако трябва да премахнат Ю- рали,което и без това ни излиза скъпо а за феновете невъзможно.ЗАЩО между другото стои това рали В НАШИЯТ календар?Може ли някой да обясни?



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Дokтopa]  
Автор pas_rally (непознат )
Публикувано29.03.05 00:18



az li4no sam s dvete race i dvata kraka za Rally tvardica tova e naistina edno mnogo maistorsko rally ne kato magistralnite otse4ki na rally balgaria



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: pas_rally]  
Автор gvozdeykov (непознат )
Публикувано29.03.05 09:20



Докторе помислили сме и за легловата база, е няма да е като на Боровец но ще се справим.В крайна сметка приоритет са скоростните етапи. Ще използваме и хотелските бази около стената на яз. Жребчево, на с.Баня вече работят два хотела Рай и Бор те са на 10/15 минути път от Твърдица ти поне знаеш отлично.
По отсечката за Елена Реставрираха бившата представителна резиденция и я направиха хотел за 20 души това е само на 12 км от града . Хотелите в твърдица ще поемат около 90 човека така че смятам да се справим. Който иска супер лукс ще спи при Лечков в Сливен на 20 минути е. А и има доста време ще вдигнем някой друг хотел и ще нагласим нещата! За феновете има страхотни места за палатки по трасето около реката и те ще бъдат доволни. P.S. обадими се днес ако можеш че съм ти затрил телефона.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: pas_rally]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.03.05 09:22



Само като се сетя колко е близо до нас и още по-хубаво ми става. Пък и съгласете се това са истински етапи. Година и половина преди ралито има карта и график, а ние все още не знаем къде точно ще е прословутото рали София, което дори е част от републиканския шампионат. Трябва да подкрепим идеята с каквото можем, в крайна сметка доктора е много прав като казва, че това рали спокойно може да замени някой от сръбските.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано29.03.05 09:32



Да, това рали изглежда супер. Ще помагаме с всички сили. Крайно време е от БФАС да се сетят, че "Българския рали шампионат" трябва да завършва в България, а не в Сърбия. И защо трябва ние да правим сръбското "Ю рали" международно, след като аз не съм видял един сръбски екипаж на наше рали освен новата Мутон - Ясминка Комленович.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор gvozdeykov (непознат )
Публикувано29.03.05 09:34



Имаме още вариянти но очакваме и подкрепата на общините Твърдица и Елена за подобряване на някои от трасетата.Ще има много работа затова сме започнали отрано да доведем нещата до крайност!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: gvozdeykov]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.03.05 10:28



Трябва да помогнат всички които могат. В крайна сметка и двете общини ще имат изгода от такова начинание - още повече, че ако отремонтират пътя Елена - Твърдица както се планира, оттам ще бъде най-бързия път към Южна България и много голяма част от трафика на леки автомобили ще минава оттам - едно такова рали няма да е излишно в "популяризирането" на пътя. Иначе Елена е в нашата област така, че ако има нужда за съдействие по каквито и да е въпроси сме насреща! :)



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: gvozdeykov]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 10:31



Браво, имам приятели там дори преди съм гледал Златните там. Последно беше
през 1990 г. Табатон, Снайерс,Дрогманс,Г.Петров стана 4-ти а Т. Златков ладата беше 10-ти.Страхотна отсечка е Твърдица за майстори си е. Мисля че сте избрали точното място за рали.Май автомобилния спорт у нас почва да се събужда!Подкрепям ви, с вас съм.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Mитko]  
Автор gvozdeykov (непознат )
Публикувано29.03.05 10:39



Трябва да се ремонтира една отсечка от 10 км. от Предела до с.Буйновци където е финала на етапа Твърдица. В края на миналата година са отпуснати от МРРБ 170 000 000 лв. за ремонт на второкласни и третокласни пътища. И тази година е ред на този път.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: gvozdeykov]  
Автор OgyWRC (setting d pace)
Публикувано29.03.05 11:19



Рали което включва Стара река и Твърдица наистина ще е безспорен фаворит на пилоти и публика! А и така ще се възроди най-интересната част от Златни. Разположението в центъра на страната също е сериозно предимство. Аз винаги съм си мислил за рали около Търново, което да достига до Твърдица и Стара река, така че само мога да приветствам начинанието. Предполагам, че този пръвоначален план ще претърпи доста промени, но идеята е великолепна. Мисля, обаче, че за да бъде едно рали според еврпоейските стандарти, то задължително ще има нужда от обособен център (обикновено курорт), където да имат интерес и рекламодателите. Елена ми се струва по-подходящо място от Твърдица, особено ако се направи още някоя отсечка около града, а има къде ;-) ... но това е така ... ad hoc ...
Иначе браво момчета! И на всяко дърво по един Евроком-оператор (virtual spectator)
p.s. А super special stage няма ли да има?!

Редактирано от OgyWRC на 29.03.05 11:23.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: OgyWRC]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано29.03.05 11:24



Ха ха, така трябва да е.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: P.Solberg]  
Автор gvozdeykov (непознат )
Публикувано29.03.05 11:45



За сега не можем да се борим за европейски стандарти , но Твърдица е по комуникативен град от страна на транспорт и е доста на удобно място. За курорт си прав,но нека да развием и Твърдица като такъв.Елена е стар възрожденски град и развива своя туризъм но остава малко далеч за център на ралито.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: OgyWRC]  
АвторДopтopa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:19



Край Елена такава отсечка има.Това е Беброво-Разсоха и тя е от ''златния фонд'' на рали ''Златни пясаци''.Най-добър на тази отсечка беше Ив Лубе с Ланчия Делта интеграле.П.Сивов също има спомени там,а Ясен Попов направи страхотно време през1993(94) на рали Сливен с Лада ,побеждавайки Георги Петров с WV-golf.Така че ако този проект се реалисира,ще се получи нещо наистина достойно, дори за Европейско първенство.Тук е мястото да призова и клубовете да подкрепят това начинание,за да успее то пред БФАС.Благодаря им предварително!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 12:41



ще е много добре да не се прекалява с идеите.Нека оставим организаторите да си вършат работата сами.Можем да помогнем не с идеи а с превличане на рекламодатели например.Тя идеята вече я има и е много добра, стига да не я побългарим.Какво е това сега - рали ''Търдица'' с център Елена?Мислете преди да напишете!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Дokтopa]  
АвторOZl (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 13:36



Това е супер идея!!!Невероятни отсечки!!!Браво!Няма нищо по хубаво от доброто старо време.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: OZl]  
Автор shakedown ()
Публикувано29.03.05 13:54



Идеята е невероятна!! Поздравления!! Само искам да отбележа, че и отсечката "Бяла" ще има нужда от ремонт тук там, защото е доста неподдържан път! На места има свлачища и доста неравности и може да се окаже доста опасна отсечка, а и почти навсякъде липсват мантинелите!! Все пак и за сигурността трябва да се мисли!!
Иначе пак повтарям идеята се страхотна! Дано се осъществи!!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: Дokтopa]  
Автор MARVl (рали и авто фен)
Публикувано29.03.05 14:13



В това отношение подкрепям тати(доктора).Как може рали Твърдица да е с център Елена.Все едно рали СОСЕР СЛИВЕН да е с център Ямбол.Иначе идеята е страхотна.Ако се осъществи сигурно ще засенчи някои ралита.[

>

Редактирано от MARVl на 29.03.05 14:24.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: MARVl]  
Автор MARVl 2 (рали фен)
Публикувано29.03.05 14:21



Еми така е.Щом е рали Твърдица центъра на ралито хахахаха много ясно че ще е в Твърдица.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано29.03.05 14:59



След всички суперлативи за отсечсите на проекта, които се изказаха до тук аз просто нямам какво да кажа. В течение съм с идеята на Георги. В четвъртък минахме по някой от отсечките. Според мен е замислено е едно много добро рали, което дай боже стане реалност и догодина да се съберем в Твърдица. Добре е, че действа от рано за да има време да се поработи по инфраструктурата. Надяваме се Кмета на община Твърдица да окаже не само морална, но и материална финансова подкреда!




Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: f_tabaton]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 15:15



Добра идея и наистина това е много добра идея и организацията за сега е на доста високо ниво. Евалата Жорка, батк апожелавам ти успех този сезон. Но наистина, това е организация, а ралито се очаква да е другата година. А за рали София нищо не се знае, а е след един месец. То ако не е решено къде ще е, как ще се оправят пътищата там ми е много интересно. А иначе да се върнем на темата за Твърдица, то Твърдица-Елена си е 60-70% макадам. Ама и жорката как го казва, ше дигнем някой друг хотел ...

___________

Редактирано от K_Power на 29.03.05 15:16.



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: K_Power]  
Автормитko (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 15:28



11 км е само лошо но ще се асфалтира разбрах сега .Иначе си е много по добър асфалт от Мухово и Белмекен



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: митko]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 15:56



БравоАз също много се радвам да чуя за подобна идея.
Дано тази отсечка не изиграе някоя лоша шега тъй-като знаем как се осъществявят плановете относно ремонта на БГ пътищата.
Но ако се закучат много нещата хващаме се феновете с лопатите и .....
Струва ми се че ще е голям плюс ако се направи супер специален етап



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: митko]  
Автор MARVl (рали и авто фен)
Публикувано29.03.05 15:56



E жалко.Тъкмо се зарадвах,че ще гледаме на макадам и то на живо.Но нищо и асфалт да е пак ще стане много готино рали



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: f_tabaton]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано29.03.05 16:08



Табатоне, при първия удобен случай идвам в Твърдица да пием по една ракия и да минем по трасето!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: sstan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 16:15



Аз се надявах да видя отсечка на макадам, та та видя дали ще си върна думите назад за това, че асфалтовите ралита ми харесват най-много, но явно ще се наложи да се ходи до Гърция

___________



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 16:17



Бахти и алкохолиците! Младежта във форума да не се подвежда от хора като Деймъна, Табатона, Рали Фена и пропилият от тях Владо, не им се поддавайте, че глейте до къде ше стигнете, само за ракия да мислите

___________



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: K_Power]  
Автор prodrive (малкия багер)
Публикувано29.03.05 16:42



К_Power: тва са рисковете на спорта ;)
Иначе наистина се радвам за тва рали , дано да няма много проблеми при организирането му и всичко да е успешно. Публиката около тази част на страната сме най истинската...

SAS


Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: prodrive]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 16:50



Ебати рисковете Но дайте моля ви пак да не започваме да се делим, ние сме фенове и сме едно, това е! За мен истинския фен е този който при първа възможност отива на състезание, колкото и невъзможно да е това и подкрепя фаворита си до края.

___________



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано29.03.05 17:47



Китанов, твойта сметка, ако не ми се обадиш за ракиите и обхождането на трасето ще ви застрелям ей.

Boyla Automotor Sport


Тема Какво няма е ......нови [re: MARVl]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано30.03.05 01:40



.... аз като ви казвам, че тука си е най-ралиджийската земя.... никой не вярва. Малееее ще са избухва тука яко, дано да стане, помагаме с каквото можем, стискам палци и на ръце и на крака сичко да стане, няма да има София, няма да има Хеброс...... сичко е тука :)



Тема Ще помагаме с каквото можем....нови [re: Дokтopa]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано30.03.05 01:52



... и ще направим всичко по силите си. Наистина страшен проект, но да попитам и как стои въпросът с легловата база?
А иначе от сега надушвам..... скарата, бирата... ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ... спрайта исках да кажа, чалгийте... и страшният сеир ще стане, то това ще да е ( Ако стане - Дай Боже) по хубаво рали от Соссер-Сливен ...... малее... страх май да мисля



Тема Само недей да....нови [re: P.Solberg]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано30.03.05 01:59



....обиждаш Мутон!!
Тя момата са е борила с световните звезди на рали спорт-а за призовите места, па Ясмина... за ко са бори, да завърши....то остава и да не завърши с таз разходка нейната...ма какво говоря, то ако се разхожда ще да е много по бърза!
Направо е недопустимо да я съпоставяш с Мутон, в колкото и комична насока да го имаш в предвид



Тема Eeeeeeeй....нови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано30.03.05 02:16



... не по мене бе!!
За Деймъна - да, За Табатон - незнам, за Владо - 100%... ама мене ме слагай при масаата със спрайта !!!



Тема Заповед от щаба на клуба...нови [re: P.Solberg]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано30.03.05 02:26



Да се заснеме снимков и видео материал на трасето !
Неподчинилите се, ще бъдат наказани съгласно чл.83 ал.19 точка 7 по параграф 28 от наказателния кодекс на Рали Клуб България !!!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано30.03.05 11:04



Няма проблеми имам страхотна механа за една клубна среща!!!!!!



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: f_tabaton]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано30.03.05 11:33



А така, не се съмнявам в организацията от страна на Твърдица.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: P.Solberg]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 13:19



Като стана дума за ракия и механа и на мен ми се доидва да обходя трасето



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: DAMON]  
Автор Plamen VFTS (непознат)
Публикувано30.03.05 21:15



Немога да не изразя възхищението си от прекрасната идея за това рали надявам се, че тя ще се осъществи независимо какви трудности ще срещне. Наистина това е начина да се равива българския автомобилен спорт. Пък кой знае може след време това рали да се превърне в най-престижното наше състезание.



Тема Re: Заповед от щаба на клуба...нови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано31.03.05 18:30



Койот е удар със шише от водка Медицинкс Сестра, при това с Витамин Ц! Ама Владо, то лесно ше ги застреляш бате, те като се накръцкат и ше са ти лесни мишени. Ма се цели в третия им крак и на двамата. Малко по-надолу от пъпа!

___________



Тема Re: Рали "Твърдица" - супер проект за ново ралинови [re: sstan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано31.03.05 18:32



А ти, Табатоне, вземи да кажеш някое хубава място за риба, па на механата й еби м*йката:) (усмивката се отнася и за цензурата)

___________



Тема А тъй А тъй ....нови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано01.04.05 01:33



... ама гледай да е някой малко водоемче или рекичка дет малко гора ходят на него па и да дава риба, аз за сичко ловя, така де.... опитвам се, хехехе .... да пробваме викам аз... па да видим



Тема Re: А тъй А тъй ....нови [re: Rally Fan]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 09:35



Ти хвани рибата пък да видиш какво ще изнамеря за нея



Тема Re: А тъй А тъй ....нови [re: sstan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано01.04.05 09:56



Са ако не можете да си намерите ракия ... айде ше източиме от буса 5 литра нафта :)

___________



Тема Re: А тъй А тъй ....нови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано01.04.05 12:08



Ейш Стан обещал си ми да ме спонсорираш с една две туби от вашите произведения на изкуството.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: А тъй А тъй ....нови [re: P.Solberg]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 13:48



Ще подсигурим сезона няма страшно



Тема Re: А тъй А тъй ....нови [re: sstan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.04.05 10:45



А между другото Транспортера събира 16 литра антифриз, та антифриза не е проблем, нали бащата бачка в сервиз та да го напълниме ли с концентрат за там? А ако ви трябват туби, имам няколко по 30 литра в нас и един варел 200 литра

___________



Тема Novo rally na horizontaнови [re: Plamen VFTS]  
Автор pas_rally (непознат )
Публикувано06.04.05 07:26



taka e ozaglaveno zaglavieto v novia broi na avo trud na str 20 SPORT- Novoto tally moje da se poqvi v nacionalnia ni 6ampionat, iniciator e ACK EBPOKOM rally team. V osnaovata na ideata e pilotat na tima G.Gvozdeikov,aparviat medien partnior na inicietivata e Balgarskiat rally sait www.rally-club.net...........



Тема Re: Novo rally na horizontaнови [re: pas_rally]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано06.04.05 10:23



От кога е броя да си го купя? Някой ако може да сканира статията и да я сложи тук. Благодаря предварително.



Тема Re: Novo rally na horizontaнови [re: DAMON]  
Автор pas_rally (непознат )
Публикувано06.04.05 15:09



nqmam skener sorry ina4e braoqt e ot dnes




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.