Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 22.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯ  
Автор MARVl (непознат )
Публикувано16.03.05 20:53



Според мен рали спорта в България се е развивал и ще се развива за напред.Надявам се като влезем в Евро съюза България да стане кръг от световния шампионат.Е,разбира се не веднага.Нека почакаме да се развием малко и тогава да даваме газ до дупка



Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: MARVl]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано16.03.05 21:14



Шансовете България да стане част от Световния рали шампионат са почти равни на 0. Много пъти сме ги обсъждали нещата, заради които няма да ни включат.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: P.Solberg]  
Автор plm_ ()
Публикувано16.03.05 21:21



Хайде ,утре ще напиша за това.Сега нямам сили.
Но ,е МНОГО ЖАЛКО ,че се появява това..



Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: plm_]  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано16.03.05 22:01



То Албена имаше по-голям шанс да влезе във световния от колкото България сега...



Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: Kairo]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.03.05 16:19



Що говориш глупости? Ти въобще знаеш ли защо ралито се премести от Албенав Боровец? Защото се премести за да имаме кръг от европейския рали шампионат. Защото едни хора от ФИА казаха, че за да имаме кръг от евро шампионата трябва да се забрави за Албена. Разбираш ли защо?

___________



Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: K_Power]  
Автор plm_ ()
Публикувано18.03.05 20:05



От около 2 години се появи термина "кандидатско състезание за световния шампионат".Доскоро мислех,че организаторите си лепват това определение.
Но,май не е така и тази година знам за Райд Полски/затова го направиха на макадам/,за Барум и за Португалия.Сигурно има още такива състезания.
Всеки се опитва с нещо да убеди ФИА,че заслужават това.От ФИА имат интерес за състезание в бившите соц.страни.Освен това получават много предложения заради многото състезания да се въведе ротационния принцип.
За посочените състезания вече са ясни маршрути,регламенти...
За нашето аз поне не знам нищо/миналата година списъка с участниците се появи на сайта във вторник,а старта беше в петък/.
За да стане рали България кръг от св.ш.трябва интерес и повечко работа от организаторите.
Сега шансовете ни са нищожни.
Така си мисля аз.



Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: plm_]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано18.03.05 20:18



Ще ти кажа защо промениха мястото на ралито от Албена в Боровец - просто София трябваше да си има и такова нещо. Питай всеки пилот и да видим какво ще ти каже, че ненавижда "магистралните" отсечки на "България" и иска да кара на класиката - "Върбица", "Българка", "Стара река" и т.н

Boyla Automotor Sport


Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: P.Solberg]  
Автор plm_ ()
Публикувано18.03.05 20:40



Познавам добре отсечките от Златните,които за мен са класически.Много са добри.
В моя пост не споменах за трасетата,но ти ме предизвикваш.
Не знам дали знаеш,но Г.Янакиев е от Самоков.Освен това има не малка собственост на Боровец!
Дали пък това не е била причината за преместването?



Тема Re: РАЛИ СПОРТА В БЪЛГАРИЯнови [re: plm_]  
Автор shakedown ()
Публикувано18.03.05 21:35



Всяко издание на "Албена" се решаваше в Сливенския балкан. Струва ми се че сегашните отсечки край Боровец не могат да се мерят с отсечките край Сливен. А че имаме още много хляб да изядем докато стигнем до световния си е вярно отвсякъде.



Тема Сливенския и ...нови [re: shakedown]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано19.03.05 01:40



...Шуменския балкан. Но и да не се местеше Албена, чак на Боровец, можеха спокойно да се напрай едно рали Сливен+Шумен, и тогава няма да ВИ казвам, уважаеми колеги, а и ме е страх да си помисля даже, какви пилоти щяха да идват, и с какъв интерес щеше да се гледа това състезание (ако го имаше) от публика, както се сещате на рали Албена идваха да снимат редовно от някаква немска спортна телевизия (незнам дали сте ги засичали, но аз често ги срещах, бяха облечени с червени елечете), а сега на България, не се сещам да съм ги виждал пак, или някакви други...
С 2 думи..... можеха спокойно да си напраят Сливен+Шумен едно рали, ама Софията си е София. Пари, власт ...всичко е там, иди са мъчи нещо да правиш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.