Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 12.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Koi shte e taia godina shampionнови  
АвторMARVl (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 20:49



Koi shte e taia godina shampion a?Iasen, nali sichki shte vi pukne ot boi a a a be? Tezi deto sega shte se kachat na subaruta i mitsubishita kato Krumcho vsichki shte gi biiat



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: MARVl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано15.03.05 21:43



Абе да те е*а в тъпака! Какви глупости пишеш та ме изкарваш извън нерви бе, къде ми е нервно и напрегнато тия дни тук ше ти чета простотийте. Всеки си има фаворити. За мен това са Ясен и Крум. Ма не си мислете, че щом е 4х4 и вече никой друг не може да го кара. Евалата, че уважаваш Ясен, за мен той е единият от двамата ми най-любими пилоти, другия Крум. Така, че моля те, въздържай се от подобни безмислени и тъпи теми!

___________



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: K_Power]  
Авторmarvi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 10:18



Predi uvajavah Krumcho i sega go uvajavam,no sled kato otkradna sponsora na bashta mi ''EKO ELDA I KINITRON''ot togava po malko go uvajavam .Nali znaesh tova sa 100 000 i edno Subaru.



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: marvi]  
Авторss1 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 10:54



защо смяташ,че го е откраднал,хората са сметнали,че той ще им прави по-добра реклама и са избрали него.



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: ss1]  
Авторmarvi (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 11:00



Защото предложението му седи от една година и Крум като видя,че там става дума за много пари,там отиде.Тебе нямаше ли да те е яд ако баща ти чакаше такъв испонсор и да ти се изплъзнат под носа 100 000.Извинявай ,че тиговоря така ама адски ме е яд.



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: marvi]  
Авторss1 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 11:56



щеше да ме е яд,но не можеш да си 100% сигурен,как стоят наистина нещата.



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: ss1]  
АвторMARVl (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 12:50



Сигурен съм защото беше 100% сигурно,че ще го вземат тъй като клуба беше изключитено голям:
1.Митсубиши лансър ево 6
2.Пежо 306 S-16
3.Пежо 106
4.Лада 21084
Не мислиш ли,че Иван Маринов е известен.Ами Христо Попов(баща ми) двукратен шампион за 1991 и 1992година



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: MARVl]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано16.03.05 14:04



борбата за спонсори в България е жестока, и всеки ако се навие ще предпочете по знаещи се имена, както е Крум, всички знаят кой е, а и си е добър.

-----


Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано16.03.05 15:21



Тука бате няма крадене, разбираш ли? Него са предпочели хората, него са спонсорира ли. Ти все едно трябва да си купуваш телефон и на едно място ти го продават да кажем за 100 лева, ана другото за 120. Незнам, но предполагам, че ще вземеш този от 100. И ми кажи, справедливо ли ще е да излезне продавача на телефона със 120 и да почне да те плюва, защото не си го купил от него. Разбирам, баща ти е, но все пак погледни малко реално на нещата.

___________



Тема Re: Koi shte e taia godina shampionнови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано16.03.05 18:28



Крисо не е така, защото историята познава и други случаи, в които Крум се е опитвал да краде спонсори на други пилоти. Добре, че поне те се оказаха хора и не му се вързаха.

Boyla Automotor Sport



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.