Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 08.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: singulus]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано29.03.05 08:46



Това последното Субару изглежда много много по-добре от онова горе.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: singulus]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 15:32



То Рено явно се опитват всяка следваща кола да им е по-грозна и по-грозна. Направо си е подигравка. Вече нямат никакъв стил фирмите. Вижте Пежо има някакъв стил със фаровете издадени леко нагоре, имат агресивен вид. Другото всикчо е еднакво, има още някои фирми които си запазват дизайна за напред и това е. Защо мислите Ланча Делта Интеграле се е превърнала в класика и любимка на всеки който обича рали-колите и като цяло бързите коли, защото си има стил, може да е ръбата, но пък изказва груба мощ. На мен любимите ми марки са Пежо, Мазда, Фолксваген, Ланча, Митсубиши, Субару и особено за новите дизайни на последните три направо се плаша и ми настръхва косата. Марви, да чукаме на дърво да няма летящи чинии, че ако няма коли, по-добре да си тегла ножа или да се размажа с някое 306 С16 или с някое 405 Ми16 в някой стъл, стена или в някое 20 метра дълбоко дере.

___________

Редактирано от K_Power на 29.03.05 15:33.



Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 16:12



Последното Субару, на снимката горе в дясно ми мяза на Сеат Кордоба. Виж, видях Голф 5 - мамин красавец, видях Полото и то мамина рожба, Мазда 6 - сладурана от всякъде, Пежо 307 - красавец, 407 - мамина златна, видях Субару от 2007 и Лансър от 2007 и ми се заповръща, все едно гледам Кадилак и Понтиак. Ае са, Кадилака е друг стил, лимузина и т.н., а това е бегачка и прилича на лимузина. Простотия, повече от по 5 минути на ден в тоалетната не им се разрешава на тия дизайнери.

___________



Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: K_Power]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано29.03.05 16:26



Аз пък продължавам да си меля, че Peugeot 307 3-door би била най-яката рали кола сега

0x00FF8040


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: singulus]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.03.05 16:47



Наистина ще е много готино, но зор, трябва да е параход

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.