Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 08.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: MARVl]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано28.03.05 08:38



На мен Субару супер ми харесва, тоест за 2004-та, а тва новото си е подигравка просто. Не знам как ги мислят тези коли, просто на нищо на приличат. И Лънсърчето са го направили ужасно, просто не знам. Дано им дойде някога акъла в главата.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: P.Solberg]  
Автор dreamtech (BG Rally Fan)
Публикувано28.03.05 09:44



Айде и аз да пусна нещо интересно, за което нямам много
информация, но съм голям фен на марката:

Nissan Sport Concept - съвместна разработка на Nissan с Renault.
Надявам се скоро и Nissan да пуснат Рали автомобил.

Редактирано от dreamtech на 28.03.05 09:55.



Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: dreamtech]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано28.03.05 09:58



Без да гледам какво беше написал си помислих, че това е прототипа на Пежо 207.

0x00FF8040


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: singulus]  
Автор dreamtech (BG Rally Fan)
Публикувано28.03.05 12:28




Не бих казал, че точно на Пежо прилича, по-точно на Nissan 350Z.
Както и да е, важното е, че Рено имат пръст само в дизайна.
Двигателя е изцяло разработка на Nissan.



Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: dreamtech]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано28.03.05 12:46



Естествено всеки си има мнение и виждане върху нещата...даже на 307-ца с як оптичен тунинг прилича...

Иначе (хипотетично) би станала една отлична рали кола, поне на външен вид на базата на тоя Нисан...а Рено-Нисан през последните 2-3 години са може най-успешната автомобилна компания според основните финансови показатели, вече са 5-ти в света...та си мисля, че биха могли да си позволят и F1 отбора, и WRC отбор...

Това трябва да е новата Almera? ... или заместника й

0x00FF8040


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: dreamtech]  
Автор STi (непознат)
Публикувано28.03.05 13:52



Абе пичове за шкодата не се плашете :) то първо се прай на картинка, после на макет след това прототип, и я пускат (май така беше) ... та докато я пуснат и праат 1500 промени ... накрая горе доло ще заприлича на кола :)
А за Субару-то мисля, че това не е истинската версия която ще пуснат ...
-> [image]http://www.rs25.com/forums/attachment.php?attachmentid=21240[/image]
A това май ще е истината (Горе в дясно)
->





Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: STi]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано28.03.05 14:38



Ами това...хммм...изглежда в "мутрата" като Хюндай или нещо от сорта, особено маската...явно варианта дето го гласят за 2007-ма и този за 2005-та ще се различават само по маската и предния спойлер...иначе като гледам назад са абсолютно еднакви...за мен варианта за 2007-ма е мнооо як. Иначе от досегашните еволюции като външен вид се кефя най-много на "bug eye" от 2000-2002 (ако не бъркам) - с кръглите фарове, първата четириврата еволюция след 22B

0x00FF8040


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: singulus]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано28.03.05 15:29



От всичките коли показани тук само Нисана ми харесва. Абе кво им става на тия хора бе, баси умрелия дизайн, сегашните са 100 пъти по яки! Айде тва Субару от последната снимка по-бива ама от горните Мицубишито и Субаруто са просто отвратителни, а за Шкодата....

-----


Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано28.03.05 16:33



Ма дааа , К Палара го е написал много добре "тея хора явно прекарват доста време в тоалетната и явно там мислят дизайните". А като излезнат ги дооформят с теслата и се получават новите модели
Но все пак сигурно са си направили необходимите маркетингови проучвания и щом така ги правят значи че ще започнат да ни харесват след време , но за сега не радват окото .



Тема Re: АААААААААААА НЕ...нови [re: FX7]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано28.03.05 16:42



Еми то си е до човек това дали ще се кефи на новите тенденции в дизайна...то може да се види примерно чрез глобалните тенденции в купуването на коли...а доколкото съм гледал статистики - ами хич не намаляват в последно време, макар че най-странното нещо е това заради което WRC така да се каже ще осиротее - отказването на PSA заради слаби финансови резултати...а техните коли (явно само на пръв поглед) правят бум...и аз лично много ги харесвам...

0x00FF8040



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.