Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 24.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Сватба  
Автор n3 (непознат)
Публикувано11.03.05 22:45



Утре Крум Дончев се жени да му пожелаем много здраве и щастие и успехи в РАЛИ СПОРТА

Редактирано от DAMON на 12.03.05 11:37.



Тема Айде да се научим да пишем правилно!!!!!!!нови [re: n3]  
Автор co_pilot (Съдийката)
Публикувано11.03.05 22:54



Мой човек първо се научи да пишеш правилно
Има един речник, викат му ПРАВОГОВОРЕН И ПРАВОПИСЕН РЕЧНИК. Погледни на буквата "С" и по-точно думата СВАТБА как се пише и вземи я научи. Пък после се впускай в клюките!
А на Дончев - щастлив семеен живот!!!!



Тема Re: Айде да се научим да пишем правилно!!!!!!!нови [re: co_pilot]  
Автор plm_ ()
Публикувано11.03.05 23:13



Ама ти не казваш нищо ново.Това го знаем много отдавна.
Мисля,че трябва да пишеш по-грамотно,пък и не е лошо да кажеш кой си,какъв си...



Тема Re: свадбанови [re: n3]  
АвторEDl (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 10:48



Mnooo se radvam za Krum!Ama na tva mom4e trqbva da mu se oburne vnimanie!Taka 4e molq vsi4ki po4itateli na avtomubilniq sport da otpusnat kinti za edin pravopisen a mojebi i pravogovoren re4nik!Blagodarq!RnB records,BABY-vsi4ko drugo e parodiq!



Тема Re: свадбанови [re: EDl]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано12.03.05 11:53



Да му е честито ама ше му се разсърдя два пъти го помолих да ми каже къде ще е сватбата да отида да гледам и да направя някоя снимка ама не каза, каза ми само че ще е на 12-ти. Дълъг и щастлив семеен живот му пожелавам.

-----


Тема Re: свадбанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано12.03.05 16:26



Аман от папараци бе Асенчо.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор RALLY-VT. (непознат)
Публикувано14.03.05 16:32



честито и от мен.Дълъг и щастлив семеен живот и нови успехи в рали-спорта

С ДВАТА КРАКА НА ГАЗТА


Тема Re: Айде да се научим да пишем правилно!!!!!!!нови [re: plm_]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано14.03.05 17:55



това е Никите бре, не го ли знаете, питайте за него Крум и ше разберете. и Гвоздейков да питате пак ше ви каже

___________



Тема Re: свадбанови [re: RALLY-VT.]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано14.03.05 18:03



Абе за какво щастие ми говорите, нали се жени!:) Много успехи и да се е подготвил за първата брачна нощ, че съм убеден, че разпределителния вал ще му е нов за тогава и дано да е по-голям, поне 320градуса:)))

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано14.03.05 21:07



Много се радвам за Крум.Пожелавам му много успехи в това негово лично начинание.Дано това бъде новият му стимол.



Тема Re: свадбанови [re: Kairo]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано15.03.05 15:32



На сватбата е имало към 280 човека, така чух да казва баща му на Крум, луднца.
А да попитам, той ли е собственик на АЕБТРИ, щото беше с некво ново БМВ

-----


Тема Re: свадбанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано15.03.05 16:22



Abe brat mi i na tebe ne ti e lesno.Mai si niamash ideia kakvo e AEBTRI i s kakvo se zaniamava i ne e redno da krashtavash niakoi kato negov sobstvenik.I chovek ne moje li da ima nova kola bez da e sobstvenik na AEBTRI hihihihi.A da ne govorim che kolata na G.Donchev e oshte ot minalata godina ama kvo da se pravi kato i tuka neznaesh.Inache priaten den ti jelaia.



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано15.03.05 23:55



да прав си сега видях какво точно е АЕБТРИ, извинявам се

Редактирано от RaPiD@DMS на 15.03.05 23:57.



Тема Re: свадбанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано16.03.05 19:20



Za parvi pat vijdam niakoi da se izviniava tuka.Moga samo da ti stisna rakata.Bolshinstvoto tuka sa praznoglavi pristrastni fenove i si niamat i ideia ot sporta.A pa tezi koito si imat i malko ideia si misliat che znaiat strashno mnogo.A tova budi smiah nai malkoto.Kakto i da e de stiskam ti rakata pak.



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано16.03.05 20:26



Момчета и момичета, чувствайте се наредени от един селянин. Амин.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано16.03.05 20:36



След амин, трябва да има удивителна!

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор plm_ ()
Публикувано16.03.05 20:50



Също съм удивен,Владо!Наскоро написах "ЖАЛКО."Ти сега написа "АМИН".
Струва ми се ,че смисъла е еднакъв.
Но,не трябва да се отчайваме.



Тема Re: свадбанови [re: plm_]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано16.03.05 20:59



Otchaianieto e za slabite dushitzi nali znaete.A viarvam che ne ste takiva.A vse pak za tebe gospodin grajdanin ot Varna da te svetna ako ne znaesh che amin se kazva sled molitva.A ne se seshtam ti za kakvo si se molil.Ako molbata ti e bila nasochena kam tova da poluchish niakakvi po golemi prozrenia otnosno rali sporta to nai veroiatno tia niama da se izpalni.Dokolkoto vijdam se mislish za mnogo znaesht.Nishto de kato premine puberteta ti shte se svetnesh za niakoi neshta za koito kolkoto i da ti govoriat sega niama da postignat nishto.No si gotin de sazdavash vpechatlenie che imash niakakav bagaj v glavata.A i za malko da zabravia ne se hvashtai za nika mi.Tova e metafora koiato niama kak da razberesh.Ako znaesh vsashnost kakvo e metafora .Aide sas zdrave.



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано16.03.05 21:15



Za malko da zabravia

Miasto za reklama 2 dongi !!!



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано17.03.05 00:50



И все пак това място е за "празноглавите пристрастени фенове". Както сме тръгнали ще вземем да отворим един форум за "великите майстори на рали спорта". Може да стане веднага, но какъв е смисъла, замисли се...



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 07:45



Тук рали клуб ли е или клуб по правопис?



Тема Re: свадбанови [re: DAMON]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано17.03.05 19:14



Ei az niamam nishto protiv absoliutno nikoi ne ostavai s takova vpechatlenie.Ako sam kazal dumi koito sa po silni to e samo zashtoto ne sam bil saglasen s neshto koeto samo po sebe si e goliama glupost.Nai drazneshtoto e kato niakoi si izmislia neshto i go saobashtava na ostanalite i togava glei kvo stava.Kolko po normalno bi bilo kato neznaesh neshto da ne se pravish che go znaesh.A ima individi tuka smiatashti sebe si za vezdesashti v rali sporta.A v kraia na kraishtata nie sme samo fenove zashtoto tia koito naistina znaiat za sporta ne se podvizavat tuka.Da vseki ot nas si ima priateli ot pilotite ili blizkite do sporta no ne triabva da badem zaslepeni ot pristrastiata si kakto niakoi gospoda tuka.Badete realisti!!!



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.03.05 13:40



Добре бате Селянин, но моля те пиши на кирилица, че е гадно да се чете тая латиница.

___________



Тема Re: свадбанови [re: мими]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.03.05 13:41



Еми виж сега Мими, това е институция и трябва поне малко да има някакви гарматични правила относно писането.

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 18:49



Всеки със способностите си.Какво да кажем за теб като постояно пишеш само глупости относно двигатели,рали спорта и др.Ще ти трябва много време дакъто пораснеш.



Тема Re: свадбанови [re: мими]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано19.03.05 01:35



hahahaah mai ne samo az zabeliazvam pubertetni osobenosti



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор Tipsy (BAMS Fen)
Публикувано19.03.05 02:53



I az vi podkrepiam napalno. Tova momche pishe samo niakakvi tapotii, kato naprimer predi malko vidiah che e napisal che kato zanasiash mnogo ne bilo po bavno, koeto e napalno obratnoto na istinata. Kakto mi e kazvam Mitko Iliev, kolkoto po show za publikata, tolkova po bavno.



Тема Re: свадбанови [re: Tipsy]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано19.03.05 12:03



Абе а вие като сте такива специалисти, Ясен как плъзга и накрая дава първи времена. И акакви други глупости съм говорил? Кажете, дайте примери и да видя дали може да се поправя.

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор MARVl (rally & autofan)
Публикувано19.03.05 17:15



Е сега на Яската от вътре му идва да хлъзга,просто така е свикнал.Че саксото как го хлъзгаше,като 4х4.Не некъв от А/5 например да ми се прави,че може да хлъзга просто си губи времето.Хлъзгането се прави от най големите професионалисти,какъвто е Ясен и от най мощните автомобили(S1600,N/4 I WRC).

Редактирано от MARVl на 19.03.05 17:17.



Тема Re: свадбанови [re: MARVl]  
Автор Tipsy (BAMS Fen)
Публикувано19.03.05 18:26



Neznam, obache az do kolkoto sam zabelqzal v WRC shampionata na tarmac nikoi ne hlazga, moje i da sam ostanal s greshno vpechatlinie.



Тема Re: свадбанови [re: Tipsy]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано19.03.05 19:47



Иди им обяснявай, че във WRC никой не плъзга. А Марви много ми е интересно това което каза - плъзгането се правело от най-мощните коли, ок съгласен съм, ама как ще кажеш, че Супер 1600 става за плъзгане. То Максито не може да се плъзга, камоли Супер 1600.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано19.03.05 23:12



Кое не може да се плъзга бре?! Максито ли?! Не си гледал Крум достъчно Владо! Къде видяхте, че никой не плъзга във WRC? Много пъти съм виждал на моменти излишни плъзгания и някои от тях унасящи се от Колин, Седрик Робер, Мартин и т.н. А пък от времето на Група Б пък какво плъзгане е имало не е истина.

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано20.03.05 10:04



Гледал съм прекалено много Крум и затова ти казвам. На "България" 2003 се опита да го лъзне на обратния на СС "Боровец" и се забави супер много - накрая на отсечката му сложиха 10 секунди за 3 километра. Иначе група Б е кола 500 коня със задно предаване все пак, тя сама си тръгва да се плъзга.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано20.03.05 16:22



И що се излагаш та говориш, че груба Б е кола със задно предаване?!
Аз лично съм виждал Крум с леки плъзгания и са му били успешни ...

___________

Редактирано от K_Power на 20.03.05 16:22.



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано20.03.05 17:52



Eми аз така знам, че повечето са били със задно, като изключим Куатрото на Ауди.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано20.03.05 19:54



Ауди е първата рали кола 4х4. Пежо 205 Т16 е 4х4, Ланча Делта С4 е 4х4, Остин е 4х4, Форд РС200 е 4х4(доколкото знам). Но най-добрите рали коли са били 4х4. А именно Ланчата, Пежото и Аудито. В едно клипче за Ланча Делта Хф Интеграле се споменаваше, че Делта С4 е притежавала 4 пъти силата на Делта Интеграле А8

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано21.03.05 02:20



Група Б са си наистина ....... силнички каручки, и аз така си мислих, че повечето са с 4 колела (задвижващи), но... незнам пък и не се вълнувам много много, а за С4 ланчата, моща може да е .... но каква файда, като няма човек който да я кара ? м? Нито Марко Ален, нито Хенри Тойвонен са я карали с пълния потенцял на колата, разчита ли са повече на мощностаа на по-правите участаци според мен, където са печелели... не са я познавали достатъчно изатова са карали предпазливо, въпреки че са давали много добри времена. Това е лично мнение, така мисля аз. Има ли смисъл от супер мощен автомобил? Да се шребиеш някаде? Не.. мисля, че не..... мисля, че е добре, че са премхнали Група Б защото наистина е ставало много опасно, акто за пилотите, така и за публиката най-вече. Защото, нали се сещате какво щеше да стане, ако не бяха спряли гр. Б и Ауди бяха фкарали този 1000 к.с. мотор на Куатро..... колко жертви щеше да има! Със сигурност знам, за ланча 037 че е била изцяло задно предаване на колелата, за другите нищо незнам. Но мен предното поче ми харесва



Тема Re: свадбанови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.03.05 15:09



Порше пък е била доколто знам единствената кола Група Б която е била без турбо. То, че 1000 коньовия е нямало да го вкарат е нямало, това според мен е било сигурно. Но че ми се иска сегашните коли в световния да бъдат Група Б, си е чистата истина за мен.

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.