Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 26.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: свадбанови [re: Tipsy]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано19.03.05 19:47



Иди им обяснявай, че във WRC никой не плъзга. А Марви много ми е интересно това което каза - плъзгането се правело от най-мощните коли, ок съгласен съм, ама как ще кажеш, че Супер 1600 става за плъзгане. То Максито не може да се плъзга, камоли Супер 1600.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано19.03.05 23:12



Кое не може да се плъзга бре?! Максито ли?! Не си гледал Крум достъчно Владо! Къде видяхте, че никой не плъзга във WRC? Много пъти съм виждал на моменти излишни плъзгания и някои от тях унасящи се от Колин, Седрик Робер, Мартин и т.н. А пък от времето на Група Б пък какво плъзгане е имало не е истина.

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано20.03.05 10:04



Гледал съм прекалено много Крум и затова ти казвам. На "България" 2003 се опита да го лъзне на обратния на СС "Боровец" и се забави супер много - накрая на отсечката му сложиха 10 секунди за 3 километра. Иначе група Б е кола 500 коня със задно предаване все пак, тя сама си тръгва да се плъзга.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано20.03.05 16:22



И що се излагаш та говориш, че груба Б е кола със задно предаване?!
Аз лично съм виждал Крум с леки плъзгания и са му били успешни ...

___________

Редактирано от K_Power на 20.03.05 16:22.



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано20.03.05 17:52



Eми аз така знам, че повечето са били със задно, като изключим Куатрото на Ауди.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: свадбанови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано20.03.05 19:54



Ауди е първата рали кола 4х4. Пежо 205 Т16 е 4х4, Ланча Делта С4 е 4х4, Остин е 4х4, Форд РС200 е 4х4(доколкото знам). Но най-добрите рали коли са били 4х4. А именно Ланчата, Пежото и Аудито. В едно клипче за Ланча Делта Хф Интеграле се споменаваше, че Делта С4 е притежавала 4 пъти силата на Делта Интеграле А8

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано21.03.05 02:20



Група Б са си наистина ....... силнички каручки, и аз така си мислих, че повечето са с 4 колела (задвижващи), но... незнам пък и не се вълнувам много много, а за С4 ланчата, моща може да е .... но каква файда, като няма човек който да я кара ? м? Нито Марко Ален, нито Хенри Тойвонен са я карали с пълния потенцял на колата, разчита ли са повече на мощностаа на по-правите участаци според мен, където са печелели... не са я познавали достатъчно изатова са карали предпазливо, въпреки че са давали много добри времена. Това е лично мнение, така мисля аз. Има ли смисъл от супер мощен автомобил? Да се шребиеш някаде? Не.. мисля, че не..... мисля, че е добре, че са премхнали Група Б защото наистина е ставало много опасно, акто за пилотите, така и за публиката най-вече. Защото, нали се сещате какво щеше да стане, ако не бяха спряли гр. Б и Ауди бяха фкарали този 1000 к.с. мотор на Куатро..... колко жертви щеше да има! Със сигурност знам, за ланча 037 че е била изцяло задно предаване на колелата, за другите нищо незнам. Но мен предното поче ми харесва



Тема Re: свадбанови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано21.03.05 15:09



Порше пък е била доколто знам единствената кола Група Б която е била без турбо. То, че 1000 коньовия е нямало да го вкарат е нямало, това според мен е било сигурно. Но че ми се иска сегашните коли в световния да бъдат Група Б, си е чистата истина за мен.

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.