Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 24.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 07:45



Тук рали клуб ли е или клуб по правопис?



Тема Re: свадбанови [re: DAMON]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано17.03.05 19:14



Ei az niamam nishto protiv absoliutno nikoi ne ostavai s takova vpechatlenie.Ako sam kazal dumi koito sa po silni to e samo zashtoto ne sam bil saglasen s neshto koeto samo po sebe si e goliama glupost.Nai drazneshtoto e kato niakoi si izmislia neshto i go saobashtava na ostanalite i togava glei kvo stava.Kolko po normalno bi bilo kato neznaesh neshto da ne se pravish che go znaesh.A ima individi tuka smiatashti sebe si za vezdesashti v rali sporta.A v kraia na kraishtata nie sme samo fenove zashtoto tia koito naistina znaiat za sporta ne se podvizavat tuka.Da vseki ot nas si ima priateli ot pilotite ili blizkite do sporta no ne triabva da badem zaslepeni ot pristrastiata si kakto niakoi gospoda tuka.Badete realisti!!!



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.03.05 13:40



Добре бате Селянин, но моля те пиши на кирилица, че е гадно да се чете тая латиница.

___________



Тема Re: свадбанови [re: мими]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.03.05 13:41



Еми виж сега Мими, това е институция и трябва поне малко да има някакви гарматични правила относно писането.

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 18:49



Всеки със способностите си.Какво да кажем за теб като постояно пишеш само глупости относно двигатели,рали спорта и др.Ще ти трябва много време дакъто пораснеш.



Тема Re: свадбанови [re: мими]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано19.03.05 01:35



hahahaah mai ne samo az zabeliazvam pubertetni osobenosti



Тема Re: свадбанови [re: selianina]  
Автор Tipsy (BAMS Fen)
Публикувано19.03.05 02:53



I az vi podkrepiam napalno. Tova momche pishe samo niakakvi tapotii, kato naprimer predi malko vidiah che e napisal che kato zanasiash mnogo ne bilo po bavno, koeto e napalno obratnoto na istinata. Kakto mi e kazvam Mitko Iliev, kolkoto po show za publikata, tolkova po bavno.



Тема Re: свадбанови [re: Tipsy]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано19.03.05 12:03



Абе а вие като сте такива специалисти, Ясен как плъзга и накрая дава първи времена. И акакви други глупости съм говорил? Кажете, дайте примери и да видя дали може да се поправя.

___________



Тема Re: свадбанови [re: K_Power]  
Автор MARVl (rally & autofan)
Публикувано19.03.05 17:15



Е сега на Яската от вътре му идва да хлъзга,просто така е свикнал.Че саксото как го хлъзгаше,като 4х4.Не некъв от А/5 например да ми се прави,че може да хлъзга просто си губи времето.Хлъзгането се прави от най големите професионалисти,какъвто е Ясен и от най мощните автомобили(S1600,N/4 I WRC).

Редактирано от MARVl на 19.03.05 17:17.



Тема Re: свадбанови [re: MARVl]  
Автор Tipsy (BAMS Fen)
Публикувано19.03.05 18:26



Neznam, obache az do kolkoto sam zabelqzal v WRC shampionata na tarmac nikoi ne hlazga, moje i da sam ostanal s greshno vpechatlinie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.