Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 18.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Клубните Фланелки - Проекти и Предложениянови  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано10.03.05 03:30



Тук, очаквам да дадете своите предложения и проекти и да ги обсъдъм. Да видим какво ще се прави в крайна сметка..... хубаво ще е да бъдат готови за първият кръг от нашия шампионат -рали "Траянови Врата" аз ще направя каквото мога. Очаквам включвания от Аватарче ...тъй като миналата година той даде свежи идеи....въпреки, че не пише много често тук, а и не само от него, ами от всички с малко въображение, за цената не съм сигрен каква ще е оринтировъчно. Това от мен...... ще пиша като имам повече инфо!



Тема Re: Клубните Фланелки - Проекти и Предложениянови [re: Rally Fan]  
Автор speed77 (Racing)
Публикувано10.03.05 07:48



Za ideia nemoga da dam za6toto neznam kakvi sa bili minalata godina ama as 6te vzema 3-4,niama problem



Тема Re: Клубните Фланелки - Проекти и Предложения [re: speed77]  
Автор makadam (непознат)
Публикувано10.03.05 09:35



6te se postaraia da pomogna s ideq, no taka ili ina4e molq zadelete pone 3 za men. XL



Тема Re: Клубните Фланелки - Проекти и Предложениянови [re: Rally Fan]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано10.03.05 10:23



Мисля, че вариантите от миналата година - най-обикновените бели и черни на Аватарчето трябва задължително да присъстват. На Владо със колите също са добре, но са малко по-скъпи. Не знам кое е по-добре, но мога да проверя на едно място колко ще излязат със ситопечат. Предишните бяха с фолио и поне първата серия черни бяха направени супер здраво и още са си добре моите. Трябва да направим по-голяма поръчка за да излезе по-евтино.



Тема Днес проверих....нови [re: DAMON]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано11.03.05 00:38



...на едно място в Сливен, рекламна агенция ... казаха ми, че за натписите които на последния модел (от миналата година) ще ми струва 7 лева (казаха,че можело да падне и до 6), но не с фолио, а с мъхесто такова.... не го знам и аз как се казва, което е много по здраво от фолиото и много по-добре лепни и няма опастност от разлепане. Но 7 лева само натписа без тениската. Ще проуча нещата как стои въпроса с цените на тениските, но ще гледам да са памучни, меки такива, но те пък са и по скъпи ми каза майката. Така, че сигурна информация на този етап, мога да дам само за цената на натписа (без фланелка) и то за последния модел. Ако някой може да намери хубави памучни тениски на прилична цена - да каже, аз ще направя всичко възможно и ще потърся !
Главния въпрос остава дали да си е като миналата година, което на мен ми харесва много, или да мислим нови ?! Няма време ! Ако искаме да са готови за Траянови врата значи имаме максимум 3 седмици и половина - 4 най-много да се изясни какъв щше е окончателният вариант.
И понеше не съм много наясно с тези работи, ще помоля бате Владко да ми прати файл-а, който беше с проекта за миналогодишните фланелки.
Бате Владко..... пазиш ли го още ?! Дано да го пазиш !



Тема Re: Днес проверих....нови [re: Rally Fan]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано11.03.05 10:01



Владо миналата година прави едни с мъхесто фолио и според мен е доста по-здраво. Мога да проверя за фланелки в Трявна - там има заводи, но не обещавам понеже нямам много време точно сега.



Тема Re: Днес проверих....нови [re: DAMON]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано11.03.05 14:30



Това мъхестото също е текстилно фолио и си е общо взето най-доброто. Само че е малко по-скъпо. Файловете ще ти ги пратя, няма проблем.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Днес проверих....нови [re: Rally Fan]  
АвторEDi (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 20:32



Stiga s teq flanelki!5 lv. ot bitaka, prasva6 edin marker i si gotov!



Тема Re: Днес проверих....нови [re: EDi]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано11.03.05 20:38



Eди, стига хумор батка. Между другото ако се чуеш с баща ти, вземе му напомни, че има да ми изнася репорт от знаеш къде.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано12.03.05 00:46



Много ще се радвам, ако успееш Ники да провериш за тениските от Тряван, надявам се си ме разбрал за каква материя говоря !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.