Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 09.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Клубните Фланелки - Проекти и Предложения  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано10.03.05 03:30



Тук, очаквам да дадете своите предложения и проекти и да ги обсъдъм. Да видим какво ще се прави в крайна сметка..... хубаво ще е да бъдат готови за първият кръг от нашия шампионат -рали "Траянови Врата" аз ще направя каквото мога. Очаквам включвания от Аватарче ...тъй като миналата година той даде свежи идеи....въпреки, че не пише много често тук, а и не само от него, ами от всички с малко въображение, за цената не съм сигрен каква ще е оринтировъчно. Това от мен...... ще пиша като имам повече инфо!



Тема Re: Клубните Фланелки - Проекти и Предложениянови [re: Rally Fan]  
Автор speed77 (Racing)
Публикувано10.03.05 07:48



Za ideia nemoga da dam za6toto neznam kakvi sa bili minalata godina ama as 6te vzema 3-4,niama problem



Тема Re: Клубните Фланелки - Проекти и Предложениянови [re: speed77]  
Автор makadam (непознат)
Публикувано10.03.05 09:35



6te se postaraia da pomogna s ideq, no taka ili ina4e molq zadelete pone 3 za men. XL



Тема Re: Клубните Фланелки - Проекти и Предложениянови [re: Rally Fan]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано10.03.05 10:23



Мисля, че вариантите от миналата година - най-обикновените бели и черни на Аватарчето трябва задължително да присъстват. На Владо със колите също са добре, но са малко по-скъпи. Не знам кое е по-добре, но мога да проверя на едно място колко ще излязат със ситопечат. Предишните бяха с фолио и поне първата серия черни бяха направени супер здраво и още са си добре моите. Трябва да направим по-голяма поръчка за да излезе по-евтино.



Тема Днес проверих....нови [re: DAMON]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано11.03.05 00:38



...на едно място в Сливен, рекламна агенция ... казаха ми, че за натписите които на последния модел (от миналата година) ще ми струва 7 лева (казаха,че можело да падне и до 6), но не с фолио, а с мъхесто такова.... не го знам и аз как се казва, което е много по здраво от фолиото и много по-добре лепни и няма опастност от разлепане. Но 7 лева само натписа без тениската. Ще проуча нещата как стои въпроса с цените на тениските, но ще гледам да са памучни, меки такива, но те пък са и по скъпи ми каза майката. Така, че сигурна информация на този етап, мога да дам само за цената на натписа (без фланелка) и то за последния модел. Ако някой може да намери хубави памучни тениски на прилична цена - да каже, аз ще направя всичко възможно и ще потърся !
Главния въпрос остава дали да си е като миналата година, което на мен ми харесва много, или да мислим нови ?! Няма време ! Ако искаме да са готови за Траянови врата значи имаме максимум 3 седмици и половина - 4 най-много да се изясни какъв щше е окончателният вариант.
И понеше не съм много наясно с тези работи, ще помоля бате Владко да ми прати файл-а, който беше с проекта за миналогодишните фланелки.
Бате Владко..... пазиш ли го още ?! Дано да го пазиш !



Тема Re: Днес проверих....нови [re: Rally Fan]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано11.03.05 10:01



Владо миналата година прави едни с мъхесто фолио и според мен е доста по-здраво. Мога да проверя за фланелки в Трявна - там има заводи, но не обещавам понеже нямам много време точно сега.



Тема Re: Днес проверих....нови [re: DAMON]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано11.03.05 14:30



Това мъхестото също е текстилно фолио и си е общо взето най-доброто. Само че е малко по-скъпо. Файловете ще ти ги пратя, няма проблем.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Днес проверих....нови [re: Rally Fan]  
АвторEDi (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 20:32



Stiga s teq flanelki!5 lv. ot bitaka, prasva6 edin marker i si gotov!



Тема Re: Днес проверих....нови [re: EDi]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано11.03.05 20:38



Eди, стига хумор батка. Между другото ако се чуеш с баща ти, вземе му напомни, че има да ми изнася репорт от знаеш къде.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано12.03.05 00:46



Много ще се радвам, ако успееш Ники да провериш за тениските от Тряван, надявам се си ме разбрал за каква материя говоря !



Тема Re: Днес проверих....нови [re: Rally Fan]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано12.03.05 17:47




Ето така изглеждат старите фланелки.

Boyla Automotor Sport

Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано12.03.05 20:48



аз викам на предната страна да има картинка, отзад само логото на клуба, голямо

-----


Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
Автор Kairo (eHTyCuacT)
Публикувано12.03.05 21:41



Това със изместването на логото на клуба отпред в дясно ми допада много и съм съгласен да си остане миналогодишният проект!



Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
АвторEDi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 22:53



Abe su6tata samo 4e s qka (gazarska)!!!



Тема Нямаа ли ....нови [re: Rally Fan]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано13.03.05 00:33



...предложения за нов проект?! Не че не ми хареева стария, даже напротив, но мислих, че някой може да има свежи идеи.... Владо? Деймъне? Станимире? .... някой !?
Аз да кажа, че съм ЗА стария проект.



Тема Re: Днес проверих....нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано13.03.05 00:36



Защо така мислиш, Асене?
Какво те навежда на мисълта, че така ще изглежда по-добре?!
Само да подчертая ДЕБЕЛО..... че не те критикувам за това, което мислиш, даже напротив, интересно ми да видя колкото се може повече позиции ?!



Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
Автор OgyWRC (setting d pace)
Публикувано15.03.05 12:30



Да помогна, ако мога ... Това "мъхестото" се нарича флок, има и гумиран вариант, цената е около 1.5ст. за 1см2, което в общи линии не е скъпо. Файлът трябва да е в криви, за да могат да го отрежат на плотера. Минималната дебелина е около 3мм. Тениските не е желателно да са разтегливи, защото надписът се къса. Има много добри български тениски (изпитани многократно от мен) DECADE и GAMA, също например в метро има български тениски .... цените са по 4-5лв. За сито печат трябва голяма поръчка, а лепенето на принтирани картинки не е трайно.
Дизайнът не е лош, но е хубаво всяка година да има елементи които се сменят и такива, които традиционно си стоят. Например силуета на колата може да се смени на 307 ;-), Субару, Митсубиши ... На единия ръкав може да има нещо по-голямо от адреса, но това са само идеи.
Ето и една "моя" тениска правена с флок (без авторски права ;-)





Тема Re: Днес проверих....нови [re: OgyWRC]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано15.03.05 16:01



В неделя си купих 2 тениски от Метро български 100% памук за около 8 лева мисля, че бяха!



Тема Ами....нови [re: OgyWRC]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано16.03.05 00:51



... да сложим, тениска 5 лв (примерно) и надпис 7 лв = 13 лв, това за стария проект. Ако се сложи нещо допълнително, предполагам, че още ще се ускъпи изработката на самия проект. А колкото по скъпо, по малко хора ще има мераклии да си направят такава фланелка. Не съм против това, това което предлагаш Влади, даже напротив, но самата фланелка се оскъпява. Поне това са цените, на които аз мога да намеря фирма да направи фланелките. Ако някой има възможност да намери по-добра цена, да каже .... просто това намерих аз ! Не те критикувам, просто търсим и расъждаваме за най-рационално разрешение на проблема.



Тема АМи то хубу си си взел....нови [re: f_tabaton]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано16.03.05 00:54



....ама дали ще има в черно, защото предполагам някои ще искат в черно. И въобще можеш ли да кажеш, какви разцветки има по-принцип там на тези българските фланелки, ще е от голяма полза



Тема Re: Ами....нови [re: Rally Fan]  
Автор shakedown ()
Публикувано16.03.05 11:01



Онзи ден си взех от BILLA една черна тениска за 4.50 мисля че е българска. Предполагам че с малко повече ровене ще се намери нещо по евтино. Днес ще се опитам да потърся нещо.



Тема Re: Ами....нови [re: shakedown]  
Автор shakedown ()
Публикувано16.03.05 12:24



Порових се из нет-а и намерих разни фирми които произвеждат тениски обаче никъде не пише цени затова им драснах на всички по един e-mail и дано да отговорят. Намерих и един магазин в София ако ми остане време днес ще прескоча да видя там какво ще се намери



Тема А дано ....нови [re: shakedown]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано17.03.05 22:33



... дано да има хубави тениски на по поносима цена, че иначе, мисля, че много малко хора ще си вземат



Тема Re: Днес проверих....нови [re: P.Solberg]  
Автор divak.bg (непознат)
Публикувано18.03.05 01:36



какво ще кажете за едно малко лого отпред, адрес на ръкава и една хубава джанта, като тази която Льоб потроши на гърбът.

Редактирано от divak.bg на 18.03.05 01:37.



Тема Re: А дано ....нови [re: Rally Fan]  
Автор shakedown ()
Публикувано18.03.05 11:00



Само дето тия всичките се оказа супер несериозни :((
От 10 фирми само една ми отговори и то се оказа че най-малкия размер който предлагат е 2XL!!!! :(( А утре ще обиколя някой друг магазин из София да видя!
Все пак имате ли идея горе долу колко тениски и какъв размер ще се вземат ако са на поносима цена да знам кво точно да питам :)



Тема Re: Днес проверих....нови [re: divak.bg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.03.05 17:54



Колко кинта?

___________



Тема Re: Днес проверих....нови [re: K_Power]  
Автор divak.bg (непознат)
Публикувано18.03.05 18:45



аз предлагам външен вид, не предложение за цени.



Тема Re: Днес проверих....нови [re: divak.bg]  
Автор shakedown ()
Публикувано18.03.05 21:39



На някой ако му е наблизко Илиянци да мине да види за евтини тениски :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.