Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 27.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Преди Мексиконови  
Автор plm_ ()
Публикувано16.02.05 19:15



Сега се коментира участието в един отбор на Сола и Креста.
Миналата година двамата имаха остри срещи.Едната е на Акрополис,когато Сола стартира на една отсечка със заводско Митсубиши без едно колело.Каращият след него Креста с Фокус не го вижда и се удря отзад.Фокуса се запалва и т.н.Предполагам сте го гледали по евроспорт,често го повтарят.
Друга среща миналата година е била при М.Уилсън за преговори.Креста е бил половин час по-рано там и вече одобрен се е срещнал със Сола.Испанците са били много ядосани и са предложили 5 милиона евро от спонсори.Карлос Сайнц "пренасочи"спонсорите си към Даниел Сола и му помага постоянно.
За Мексико ще има Фокус Телефоника.Той трябва да кара 6 състезания с Форд.
А мексико го е карал две години и явно това е било решаващо за решението на Уилсън.



Тема Re: Преди Мексиконови [re: plm_]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано17.02.05 20:05



Не знам, ама на мен Креста никак не ми хареса с представянията си.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Преди Мексиконови [re: P.Solberg]  
Автор plm_ ()
Публикувано17.02.05 20:44



А Саразин харесва ли ти?Сега е началото.



Тема Re: Преди Мексиконови [re: plm_]  
Автор ЛЮБOMИP (aматьор)
Публикувано17.02.05 20:58



Е да ама за него не се шуми много и няма кой знае какви очаквания,докато от Креста се иска едва ли не световна титла.
Тази заигравка с феновете си е нож с две остриета.



Тема Re: Преди Мексиконови [re: plm_]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано17.02.05 22:15



Сарецин караше добре, но има да учи много още.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Преди Мексиконови [re: plm_]  
Авторprodrive (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 00:41



Саразин ми харесва на мен лично :) Спомням си през 1999 година беше карал в едно състезание на Ф1 на пистата Интерлагос :) не си спомням отбора но беше направил адска катастрофа:) Интересeн ми е Крис Аткинсън. Преди време бях гледал по MTV едно предаване кадето двама братя ходят да си правят пластични операции за да приличат на някои си известен актъор. Едното от момчетата приличаше ТОЧНО на Аткинсън ! Даже имам съмнения че е бил той



Тема Re: Преди Мексиконови [re: plm_]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано19.02.05 23:27



Плм , понеже си спец(а и не само ти ) в тази област , ще питам в Мексико как се справаят с публиката по отсечките .
А и още нещо ... кое рали го прецакаха точно заради публиката ( не се сещам найстина) , и на кое се плаща за да влезеш в гората да гледаш ?



Тема Re: Преди Мексико [re: FX7]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано20.02.05 17:49



Аз не знам да има рали, което да е прецакано от зрителите. Много често се отменят отсечки на рали "Монте Карло" и имаше сериозна опасност да изхвърчи това рали от календара. Иначе ралитата, на които се плаща да гледаш са "Германия" и "Несте Финландия" мои познати ходиха и ми казаха, че са много стриктни.

Boyla Automotor Sport


Тема Re: Преди Мексиконови [re: P.Solberg]  
АвторKsl (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:49



Da ADAC se pla6ta -60 evro,no ti davat dostup do servizen park i SS.V momenta Jiveq na 300 kilometra ot Trier i mislq da hodq da go gledam.(pi6a ot zala i se izvinqvam za Latinicata.)ako nqkoi se interesuva ot tova rali -kiverson@abv.bg.S kola ot BG -5 4oveka moje da izleze okolo 250 lv.na 4ovek .



Тема Re: Преди Мексиконови [re: Ksl]  
Авторprodrive (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 18:20



Да по принцип почти всяка година отменяха отсечки в Монте Карло поради многобройните зрители по отсечките , както и в португалия ако не се лъжа. Също и се плащаше и в Рали Великобритания , отсечките минават през частна собственост и е нормално. В първото издание на рали България (2002) имало някви софиянци по отсечките дето гонили зрителите защото им били в частната зона хахахахах :) тц тц тц

п.с: ако могат и морето ще вземат....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.