Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 23.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: txl]  
АвторRally (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 17:49



Tи пак си много "словоохотлив" бе! Навсякъде бъка от твои мнения, обаче като те пита човека нещо, хяма да му отговориш! Нали си само фен? Аз бих умрял от кеф, ако мога да помогна на састезател с нещо! Е..х те във фена!



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: Rally]  
Автор plm_ ()
Публикувано08.03.05 19:43



Повечето от пишещите в този форум си помагаме кой с каквото може.
Не разбирам от какво и от кой си недоволен?



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: plm_]  
АвторFabricio (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 20:10



Просто искам да видя мнението на тези момчета от форума и да си направя изводи кой колко чете приложенията. Мисля че не е честно... Досега Палиото си беше редовен автомобил за супер 1600 от 01.01.2005 вече не е. Записано е изрично една клапа и 60 мм дифузьор



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: Fabricio]  
Автор plm_ ()
Публикувано08.03.05 20:27



Нещо не ми е ясно и затова питам:
това Палио има хомологационен фиш за какво?ако е с 4 дросела виж какво пише горе в дясно на листовете от хом.фиш,където са клапите.
Защото за автомобили до 1600 няма промени.



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: plm_]  
Автор plm_ ()
Публикувано08.03.05 20:43



И какви са ти изводите?Кой колко чете документите?



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: Rally]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано08.03.05 23:06



Abe mnoго грубо бе... , а човека дето " бъка с мнения" що не му намериш грешка някъде а ?. . Направо не е за говорене , и как реши че не е помагал ? ( помоща само финансова ли е според теб , а?) и .... . А за ...
Абе прочети форума по на зад или о'ди се гръмни някъде

Редактирано от FX7 на 08.03.05 23:38.



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: FX7]  
Автор plm_ ()
Публикувано09.03.05 20:08



Какво стана с Палиото?Уточни проблема и мисля,че ще ти помогнем.
Онзи,много питащия в тази тема се загуби нещо.То,май не му е тука мястото.



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: plm_]  
Авторghost rider (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 21:00



"mnogo pita6tia"се pozagubi malko 6toto prosto niama comp.pod raka vinagi i ne mu e rabotat da rusi mozak iz forumite non-stop!!!a kolkoto do tova dali mi e miastoto tuk,mislia 4e"neosa6testvenite nadezdi"na BG.avto-sport niamat pravo na mnenie!!!tozi forum go razglezdam prez 2-3 dni ot po4ti dve godini i vinagi sam se staral da pi6a v nego,samo kogato az ili niakoi drug 6te ima polza ot tova!!!PLM,uvazavam prinosa ti za tozi forum,no ako obi4a6 ne se samozabraviai,prosto imai predvid, 4e ne vsi4ki mogat po cial den da se roviat iz mrezata!



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: ghost rider]  
Автор plm_ ()
Публикувано09.03.05 21:29



Също не съм постоянно пред компютъра.Вечер -да.
В общ интерес е да се знаят правилата и регламентите за предстоящия шампионат.
Още октомври 2004 предложих да се запознаем и разучим регламентите.Нямаше отзив.
Когато декември прочетох годишника на БФАС реагирах веднага,но...с въпросите си съм се заяждал.Имам си документите на ФИА и сега се появяват някакви документи на БФАС.Поне 12 дена никаква реакция във форума.
Ами,за това ще ви работят от федерацията.Защото състезателите не си знаят правата.,защото не са ги прочели.Та,обяснимо е състоянието в нашия автомобилен спорт.
Като потвърждение ще кажа -много хора продължават да твърдят,че А7 не може да се кара,продължават да питат за ролбарите.Много е проста-прочитаме документите на БФАС и е ясно.А тези дикументи са си ги избрали пак активните състезатели/нали вие сте избрали управителния съвет на БФАС/



Тема Re: Изискванията на Янакиев за промяна в прил."Ж"Знови [re: plm_]  
Авторghost rider (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 22:14



mene li4no nikoi ne me e pital za predpo4itaniata mi koi "zli genii"(sas niakoi izkliu4enia)da mi pribirat po 100lev4eta vsiaka godina.a kolkoto do tapia roolbar-toi sega ne mi e nai golemia problem.problema e sas ekipirovkata(sedalki,kolani,ekipi i kaski)stava vapros za homologaciite(tva go pro4etoh!)dano horata po pregledite da se smiliat i tazi godina i da praviat po niakoi drug kompromis!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.