Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 25.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: makadam]  
Автор pilotkata ()
Публикувано01.03.05 20:47



SS1-МУХОВО/29.2км/, SS2-СЛАВОВИЦА/18.5км/, SS3-МАГИСТРАЛА/18.3км/,
SS4-ЦЕРОВО/29.3км/.ПО ПРИНЦИП ОТСЕЧКИТЕ СА ДВЕ И СЕ КАРАТ И В ДВЕТЕ ПОСОКИ.



Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: makadam]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано01.03.05 21:21



dobre de ne badi sarkastichen pitai i shte ti kaja da vidish che sam gotin.A priakora mi si ima svoia smisal



Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: pilotkata]  
Автор makadam (непознат)
Публикувано02.03.05 22:11



BLAGODARQ! BLAGODARQ! BLAGODARQ!
4erpeneto ostava!!!



Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: selianina]  
Автор makadam (непознат)
Публикувано02.03.05 22:25



hei sarkasti4en - da moje bi muni4ko!!!
Vse pak informaciqta mi e nujna edinstveno, za da moga da prisustvam i da podkrepqm i dai boje pone malko da pomagam na tozi sport s prekrasnata vuzmojnost da yspeq da zaveda na ralito grupi4ka ot nqkolko verni fenove na rali sporta ot 4ujbina koito bqha s men na rali Bulgariq minalata godina dosta posnimaha i dosta EURO pohar4iha! Snimkite napraveni ot tqx se razprostranqvat mejdu fenove v cqla Evropa a Euro-to vse pak se pohar4i v na6ta "mila tatkovina".
Tyi 4e da me pro6tava6 za "surkazma", no naistina mi se stori, 4e mi otgovarq6 neseriozno, a i sum na put da povqrvam 4e si naistina gotin!
I tyi pitam ......... i se nadqvam na polezna informaciq!




Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: makadam]  
Автор selianina (непознат )
Публикувано03.03.05 18:49



eiiii abe gotin sam kato ti kazvam bre.A kato gledam pilotkata ti e dala informatziata taka che niama az kakvo da ti kazvam poveche.Ama ako se prisetish neshto pitai de.Inache vnimavai s pilotkata i cherpeneto shtoto dokolkoto znam e mnogo opasna rabota tia da ne se naigraesh



Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: selianina]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано03.03.05 23:57



Абе що дезинформирате обществото а ? . Човека казва че чужденци ще води , а Вие ? Веднага трябваше да му изредите всички бири-скари и шкембеджийници по и около тресето та да останат хората доволни и да ни запомнят като моторна нация

А като цяло ралито повтаря етапи от Бг , ама защо ли ?

Редактирано от FX7 на 04.03.05 00:26.



Тема special for FX7нови [re: FX7]  
Автор makadam (непознат)
Публикувано04.03.05 09:58



FX7,
nesumneno i tova e osnovna pri4ina da jelaqt da prisustvat otnovo na rallye v BG.
Vupreki, 4e vse o6te ne sa naqsno kakvo to4no be6e onova podliuteno bliudo s leko kisel vkus ot koeto dosta se pripotiha hapvaiki v edin jejuk den v edno "priatno" kru4me minalata godina na rallye Bulgaria.
Tyi 4e staraq se da ne im spestqvam ot o4arovanieto na samoto rallye kakto i suputstva6tite go dredni udovostviq



Тема otnosno 4erpeneнови [re: selianina]  
Автор makadam (непознат)
Публикувано04.03.05 10:01



Opaaa!!!!
Kazana duma hvurlen kamuk!



Тема Re: need info za "Traianovi vrata"нови [re: makadam]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано10.03.05 02:51



Моя съвет е да ги заведеш, или на Рали България или на Соссер-Сливен.... ако са тук по това време де



Тема ЩОм си ги водил ....нови [re: makadam]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано10.03.05 02:58



... на рали България миналата година, тая определено тряаа да ги заведеш на Соссер-Сливен, верно, че това рали е малко далечко.... но имам силното усещане, че точно това издание ще се запомни. Мисля, че ще има страшно много емоции и драми в това издание... особенно както предстои напрегнат шампионат на всички пилоти. Както знаеш Соссер-Сливен ще е както винаги един от най-важните стартове за шампионата както винаги....затова, добре помисли, аз ти предлагам да ги доведеш на Сливен, решението е твое...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.