Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 27.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ОБЯВИ - Само тук!нови  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано27.08.04 21:01



Пускам тази тема специално за обяви купувам/продавам. Отсега нататък всички обяви, които са извън тази тема ще бъдат изтривани.



Тема Продавам ОПЕЛ АСТРА N/3нови [re: DAMON]  
АвторSurilov (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 18:30



Здравейте! Казвам се Мартин Сурилов. Продавам ОПЕЛ АСТРА, с който се състезавах през годината. За повече инхормация можете да се обадите на тел.: 0887 393 652.



Тема Продавам сликовенови [re: Surilov]  
Авторn3 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 21:20



продавам сликове 18тц и макадамови 14тц втора употреба



Тема Продава се N/2нови [re: DAMON]  
Авторmsv_rally (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 13:23



Opel Corsa GSI 1.6 16V , 155к.с. , N/2 Хомологация 2006+.Цена:19 000 лв.За повече информация:0887 76 81 87 - Мартин



Тема Re: ОБЯВИ - Само тук!нови [re: DAMON]  
Автор Ferjancz (Slivova Drinker)
Публикувано01.01.05 03:11



търся седалки спарко седалки . питането ми е най-вече към ники от варна :)) но не състезателни а градски корита!! ако ники о6те влиза нека да ми се обади на 0888 262 851



Поздрави!
Ferjancz



Тема Все още ми се намират някой друга..нови [re: Ferjancz]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 10:54



Здравей Ferjancz !
Все още ми се намират в магазина няколко от тези които са на офертни цени мога да ти ги пратя на снимка за да ги видиш .От легените ми остана една единствена която е на много хубава цена ,.говоря за магазина в България ,а иначе в Италия също не зная какво му е останало мисля че вече няма легени( доколкото си спомням има една две карбонови но не съм сигурен ) .Така че ако желаеш да е точно леген побързай да си купиш тази за която ти писах по горе, но ми прати имейла си за да ти пусна снимка.Искам да ми кажеш обаче дали ти трябва за много едър човек или не -това е важно за да мога да преценя дали тази която имам ще му свърши работа или не.Ако ти трябва нещо друго ми пиши на имейла ... adventurecarbg@abv.bg а телефона ми е 0888/613-018 .



Тема Re: ОБЯВИ - Само тук!нови [re: DAMON]  
Авторmitko (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 22:17



Търся стабилизираща щанга за задния мост на ЛАДА!!!

ПИшете на dimitardaskalov@abv.bg



Тема Търся джанти ATS CUPнови [re: Hиkи]  
АвторATS (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 21:47



e-mail:
k_d@mail.bg



Тема Търси се шампиона [re: DAMON]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано12.02.05 11:39



Имам почти готово Daihatsu Charade N2, което много лесно може да се преработи на А6 или А5.
За съжаление нямам възможност да го карам този сезон.
Колата има потенциал да се бори за шампионска титла в N2 или А5, а в А6 няма да може да се справи само със суперите и то на сухо, на мокро ще им се озъби и на тях.
Ако някой се интересува, моля да се свърже с мен за повече подробности.
Цените в зависимост от изпълнението започват от:
10 000,- лв. за N2
15 000,- лв. за А5
25 000,- лв. за А6
Сава
sdimitrov@abv.bg
0888602698
P.S: Имайте предвид, че успехи без тренировки и пресни гуми, не може да постигне и най гениалният пилот, пък дори да е въоръжен с най добрата бегачка и навигатор. Ще рече, че разходите не свършват с покупката или наемането на конкурентно способен автомобил.

Редактирано от Daihard на 12.02.05 12:18.



Тема Re: Търси се шампионанови [re: Daihard]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано12.02.05 12:03



като на Камбуров ли е? Има ли седалки, волан, ролбари и тн.? И тия цени са в евро нали?

-----



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.