Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 11.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Лада ралинови  
АвторLada_power (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 02:49



Извинявам се ако вече има такива теми обаче искам да подготвя Лада 2105 за рали в клас хоби кар. Имам ролбара седалка колани кормило и напълно готов интериор. Въпроса ми е следният какво точно да пипам по двигателя? Тои е 1.3. Засега идеите ми са следните нов разпределителен вал, съединител алуминиев маховик, въздушен филтър ,нов колянов вал. Моля ако някои които се е занимавал или знае нещо по въпроса да помогне! И още нещо ако някои може да даде инфо и за преработки които се правят по двигателя(разпиляване и др.) По горе само забравих да спомена че имам намерение да раздуя и да полирам колекторите. Мерси предварително



Тема Re: Лада ралинови [re: Lada_power]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано08.01.05 10:57



мисля че има хора тук които да ти помогнат

-----




Тема Re: Лада ралинови [re: Lada_power]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 12:02



Дай ми имейл на който мога да ти отговоря на въпросите които те интерисуват , или ми пиши на adventurecarbg@abv.bg



Тема Re: Лада ралинови [re: Hиkи]  
АвторLada_Power (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 18:37



Меила ми е ivan13@mail.bg Спокойно роден съм на 13 не са ми тва годините че много хора се бъркат. Мерси предварително



Тема Re: Лада ралинови [re: Lada_power]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 20:05



Според мен мотора е най-лесен,макар, че този мотор е лош.
Ако това ти е първа година на първо место ти е нужен опит в карането.А за да можеш да навлезнеш в атмосферата на този спорт и да караш повече ти е нужен сигурен автомобил.
Освен това,трябва да научиш правилниците и регламентите за да си знаеш правата и да ги устояваш.
А знаеш ли,например дали 2005 ще има група хоби кар на рали в този клас /не знам точно,но май е Х1/?Имам предвид дали ще се съберат достатъчно коли.



Тема Re: Лада ралинови [re: plm]  
АвторLada_Power (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 00:40



За това дали ще се съберат достатъчно коли не мога да кажа със сигурност,но мисля че има още много ентусиасти които да се пуснат. Само аз знам трима сигурни участници. За сега основния ми проблем е двигателя. Когато напреднат нещата ще започна с уреждането и на документите. Аи моля ви помагайте за ДВГ-то



Тема Re: Лада ралинови [re: Lada_Power]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 22:03



Май е по-добре някой да ти го направи.Така,че е по-добре да питаш кой може да ти го направи,а не какво да направиш ти и после да питаш как да го направиш и т.н.,и накрая нищо няма да стане.По "телефона"не може да се получи.Питай Shishko или Додо,например.



Тема Re: Лада ралинови [re: plm]  
АвторLada_Power (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 13:02



да е то я ясно че много от нещата няма да си ги прая сам а ще отида да ми ги направят. А искам да питам за разпиляването на главата къде мога да отида да ми го напрвят и за колко пари? И ако има нещо друго което мога да разпиля по двигателя казвайте. Също така искам да знам къде да отида за полирането? Мерси на всички



Тема Re: Лада ралинови [re: Lada_Power]  
Автор2O6 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 13:12



Иди в Орландовци при Иво той ще ти направи всичко професионално



Тема Re: Лада ралинови [re: 2O6]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано12.01.05 02:53



Жоро, това ти ли си бате?

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.