Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 21.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тунинг, рейсинг и прочие...нови  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано18.01.05 15:08



Пуснах темата с надежда да се избистрят най-сетне тези понятия - виждам че редовно се смесват и употребяват без да се знае кое какво е.
Аз лично смятам да се въздържа по темата.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано18.01.05 15:30



По доло има такава тема , даже си взел и отношение по нея .



Тема Именнонови [re: FX7]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано18.01.05 15:32



заради кашата в нея пуснах тази - смятам че тези понятия не са никак ясни дотук.



Тема Re: Тунинг, рейсинг и прочие...нови [re: jamie]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано18.01.05 16:49



ех,ама и ти как обичаш да флудваш:)))

Какво и е на другата тема - 9 мнения?! ... взимаш отношение , коментирате си... ако някой в "авто-мото" беше отворил така нова тема дублираща друга, а ?



Тема Не мислянови [re: D_]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано18.01.05 17:39



че е флуд, а и се нагледах на плява в другата тема - нужно ли е да я задръствам и с това ? Все пак дотук - нито едно мнение по темата.



Тема Re: Не мислянови [re: jamie]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано18.01.05 17:49



тук работата е на принципа на естествения подбор. В другата тема на който му било интересно - писал, друг му отговорил/коментирал/заял се ... вярно или не - няма значение - форум е
Ти имаш какво/искаш нещо да кажеш по темата - казал си го там , целта на новата тема е....?!
За плява можем да си говорим като я докара темата до 120 мнения



Тема Re: Не мислянови [re: D_]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано18.01.05 18:26



Поради
"Ти имаш какво/искаш нещо да кажеш по темата - казал си го там , целта на новата тема е....?! "

изрично съм написал още в началото
"Аз лично смятам да се въздържа по темата."



Тема Re: Не мислянови [re: jamie]  
Автор D_ (е чак непознатА)
Публикувано18.01.05 20:27



Въобще не ми с занимава с излишни спорове, но казал си каквото искаш , а отваряш нова тема, защото смяташ , че другата е пълна с плява във всичките си 9(!) поста....?!..... стига де

Попитах те и какво би направил като мод в "авто-мото" , ако аз дойда и не ми допадат отговорите на някой от клубарите /смятам , че говорят глупости/ и отворя нова тема за да се изкажат същите клубари със същото си мнение ... е?



Тема Re: Не мислянови [re: D_]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано18.01.05 22:06



Миро, наистина нямаше нужда от тая тема, а и там съм писал който иска да си изкаже мнението. Кое на кой му харесва повече да го каже там, не разбирам какво толкова се палиш за това, че някои сме си изказали мнението. И за мен картинг, трябва да ти кажа, че картинга си е един от най-сериозните мото-спортове. Та не мога да разбера проблема сега какъв е.

___________



Тема Ди,нови [re: D_]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано19.01.05 09:41



1. "не ми допадат отговорите на някой от клубарите /смятам , че говорят глупости/ " - ако мислех 100% отговорите за такива, щях да пиша в създадената тема. Има грамотни хора тук - надявах се да видя техни мнения.
2. Като мод в Авто Мото ако видя тема умишлено създадена с цел подигравка - ще я заключа.
3. Смятам че е пълна с плява понеже хора като плм и шишко например не са си дали труда да пишат по въпроса - а уважавам повечко тяхното мнение и бих се радвал да го чуя (виж т.1)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.