Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 23.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Монте Карло 2005 - Победа за Льоеб  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано23.01.05 14:42



Току що Себастиен Льоеб спечели първия кръг от Световния шампионат - Рали Монте Карло. Льоеб води с почти две минути през Тони Гардемайстер - отлично представяне за Тони в първото му състезание за Форд. Трети остана Жил Паници, четвърти Марко Мартин, а пети неговия съотборник в Пежо - Гронхолм, който трябва да се отблагодари на сервиза, че изобщо завърши след като стигна дотам на три колела след СЕ12.



Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: DAMON]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано23.01.05 15:24



Много хубаво рали стана,ама ме е яд за Дювал и СолбергИначе Лоеб направи невероятно каране и напално си заслужи първото място



Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: rally_m]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 19:24



И на мен ми хареса състезанието.Още повече,че следях междинните времена,което дава много добра представа за развитието на борбата.
Абсолютно заслужено спечели Себастиан Льоб.Комбинацията пилот-кола-трасе беше ужасяваща за другите.
Повечето от останалите започнаха много предпазливо.Истинската битка започна в събота и продължи до СЕ12.
Интересна беше борбата и в С1600.
Прави впечатление,че много силно караха френските пилоти-явно домакинството е голямо предимство.
Кой ли ще получи звездата на Инмарсат/или вече я е получил/?Може би най-допада на Себ.Льоб.
През цялото време четях и чешки форум,където в темата Монте Карло 2005 до сега има 235 страници с по 5-10 изказвания.Добре,че не малка част от феновете е в Монте Карло.Та, мен по едно време ме досрамя да пиша тук-сякаш си говорех сам.
След 20тина дни е Швеция.Определено ще бъде интересно,защото ще могат да се изявят Солберг,Грьонхолм,Рованпера...Може би ще сма смяна на ешелоните?Ще видим.



Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: plm]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано23.01.05 19:39



Там ще е страшно - Тони Гардемайстер също ще кара много силно и нищо чудно да се намеси в борбата за първото място.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: plm]  
Автор txl ()
Публикувано23.01.05 19:45



А и нека не забравяме какво стана миналата година в Швеция



Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: DAMON]  
Автор txl ()
Публикувано23.01.05 22:23



Ето малко видео материал:






Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: DAMON]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано23.01.05 23:01



Минутите бяха три(по спомен) , а на това "умните" журналисти му викат "безапелационна " или нещо такова .
Но колкото и да съм фен на Льоб хич не ми се иска да се повтарят такива огромни надмощия , щ'ото ще стане като италянското Ферари и всичко ще се обезмисли .
А явно колата изигра огромна роля , като се съди и по времената на Дювал
Както и да е .... напълно заслужена победа . Браво на шампиона !!!



Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: DAMON]  
Автор Plamen VFTS (непознат)
Публикувано23.01.05 23:03



Поредната перфектно извоювана победа на Себастиян Лоеб и Ситроен може би е знак, че и през тази година трудно някой ще му оспори лидерството в световния шампионат. На предстоящото рали Швеция той показа вече, че може да се бори наравно с всички скандинавци така че предполагам сега те ще трябва да се съобразяват с него а не обратното. Изненадан съм от доброто представяне на Паници с новото Митсубиши което показва добър потенциал за асфалтовите състезания. А явно Тони Гардемайстер ще се превърне в основен конкурент за призови класирания през годината.



Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: FX7]  
Автор singulus (VectorsCruncher)
Публикувано23.01.05 23:11



Опитах сега да се разровя из архивите на wrc.com, за да видя от кога не е имало такава разлика във времената между първия и втория, но ми се струва, че нещо самия сайт се беше бъгнал...но по спомени поне от 2-3 години не е имало такова преимущество....

Аз също съм фен именно на Льоб, но не мисля, че може да се получи като ситуацията както във Ф1...предстоят все повече gravel ралита, а там каквото и да си говорим ако не се чупи Пежото (или Гронхолм ако не го счупи), ще е доста трудно на останалите срещу Маркус, дори на Солберг...

Но както и да го извъртат, че Льоб не бил вече асфалтовия специалист (един от малкото вече с победи на практика на всякаква настилка), просто на асфалт ги кърти отвсякъде...

0x00FF8040


Тема Re: Монте Карло 2005 - Победа за Льоебнови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано23.01.05 23:37



как франсето им изкриви съзнанието ли?

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.