Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 01.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Монте Карло 2005  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 20:55



Да не забравите,че утре вечер е официалния старт,а в петък в 7.00 е реалния.
Снощи имаше по Ринг ТВ репортаж,а утре вечер ще има по Евроспорт.
Струва ми се,че Льоб е с голямо предимство на това състезание,но ще стане ясно още в петък на обяд как ще бъде.
Има много промени в отборите,много дръзки прогнози и ще бъде интересно.Но си мисля,че след първия етап /петък вечер/ще добием и ние,и те представа кой къде е.



Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: plm]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано19.01.05 21:28



Аз бих заложил на Сарацин като основен конкурент на Льоеб.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: P.Solberg]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 22:02



Струва ми се,че бъркаш.Нивото е високо и Саразин не е отгоре.Според мен Льоб,Грьонхолм,Солберг са на друго,по-високо ниво.



Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: plm]  
Автор STi (непознат)
Публикувано19.01.05 23:19



Абе и Грьонхолм е на по-високо ниво ама тая година ако продалжава като миналата ще е много зле ...



Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: STi]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано19.01.05 23:39



аз съм за Гронхолм пък ще видим ?



Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: plm]  
Авторrallyfan (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 09:40



Миналата година правихме залози, а тази година май няма да има или поне не остана време.Май на никой не му се занимава да смята и ако искате да направим нещо по-просто ,само за първо място.



Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: rallyfan]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано20.01.05 14:23



В световния шампионат няма случайни хора, като изключим Фреди Лоикс, който си замина. Сарацин спокойно може да изненада неприятно всички, да не забравяме, че и Льоеб никой не го слагаше в сметките през 2002-ра.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: P.Solberg]  
Автор OgyWRC (setting d pace)
Публикувано20.01.05 15:43



Leob сочи за свой конкурент Duval, който днес направи и най-добро време! Това може да е жест към новия съотборник, а може и да си е така.
Тази година има сняг, това означава, че ще се кара на сухо, мокро, лед и сняг. При тези условия не е важно само колко си бърз, има още един куп фактори!!!
Интересни са и другите участници в А8, обърнете им внимание (Auriol, например).





Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: OgyWRC]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано20.01.05 16:00



мдааа, явно Ситроените (и пилотите им) няма да чак толкова слабички, както се говореше преди няколко дни, как другите отбори са супер напреднали, а Ситроените понеже леееко изоставят development-а на колата, и едва ли не ще са обречени...

0x00FF8040


Тема Re: Монте Карло 2005нови [re: singulus]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 18:45



Чета сега какво става в и около Монте Карло.Като гледам колко пишещи в други подобни форуми ще ходят да гледат и как разгорещено коментират ми се вдигна адреналина.
Чудил съм се,как тези хора успяват да гледат поредица състезания от св.ш.
Явно,не са притеснени финансово,а май разполагат и със свободно време.Незнам.Дали някога ще бъдем и ние така?
Може да видите това


и даже да си дадете вота.
Времената от днес ги знаем,но утре на обяд или вечерта ще е по-ясно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.