Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 20.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема tehnicheski iziskvaniyaнови  
Автор techcom (непознат )
Публикувано12.01.05 12:56



Zdraveite kolegi,

Razbiram che interesut kum novite tehnicheski iziskvaniya na FIA e mnogo golyam i tova e obyasnimno. V momenta se podgotvya za pechat novata knijka na BFAS s promenite i dopulneniyata . V nai skoro vreme shte imate vuzmojnost da ya poluchite i da se zapoznaete s vsichko koeto vi interesuva.

Поздрави К.Михайлов



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: techcom]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано12.01.05 14:42



Благодарим. Надявам се, че информационното сътрудничество между Вас и нас ще продължи да се развива. Мисля, че този клуб може успешно да играе ролята на място, от където може да си информират доста хора.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: P.Solberg]  
Автор ShumenAutoSport (непознат )
Публикувано12.01.05 16:25



bih iskal i az da polu4a knijkata pi6a ot imeto na otbora SAS-bulgaria toest SHUMEN AUTO SPORT blagodarq predvaritelno samo 4e ako znam po kakav na4in mojem da q polu4im shte sam oshte po blagodaren!!!



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: ShumenAutoSport]  
Автор trial_pilot (opportunity)
Публикувано12.01.05 16:45



предварително - благодарности на г-н Михайлов. Убеден съм, че интереса към техническите инструкции е много голям и своевременното получаване на тази информация е от съществено значение за любителите на спорта, но още повече за онези, които подготвят автомобили. Иска ми се да вярвам, че федерацията има предвид това. Надявам се в най-скоро време да бъдат качени и free на сайта й.




ps слава богу, че то има този клуб. Мойте уважения!



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: P.Solberg]  
Авторtechcom (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:46



I az blagopdarya Vupreki che malko byah sepnat ot zabelejkite na nyakoi kolegi koito kato che li ostanaha nedovoni ot fakta che sum se potrudil predvaritelno da publikuvam tuk matrerialite koito sum prevel ot FIA book prilojenie " J" ta imashe i ehidni zabelejki No yavno tolkova im e bagaja de:-))
Успех на всички!
е това пък как става до средата латиница а после кирилца без моя намеса цхе не иска и да се върне на латиница:-)))



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: ShumenAutoSport]  
Авторtechcom (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:49



Kogato poluchavate godishniyat si licenz bi tryabval9o dapoluchite i knijkata



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: trial_pilot]  
Авторtechcom (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:51



Dokolkoto zavisi ot men shte sudeistvam tova da stane za da ima vseki lesen dostup do taka nujnata ni informaciya V momenta se prevejda byalata godishna kniga na FIA i kogato e gotova shte otpechatim nashata knijka



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: techcom]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано12.01.05 19:54



Г-н Михайлов, винаги ще има недоволни, особено тук. Но си мисля, че като цяло всички в този форум оценяват жестовете, които правите, като ни информирате подробно, за което естествено Ви благодарим.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: techcom]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 20:01



vaprosat mi e kam K.Mixailov
moje li po skoro da ni kajete kakvi sa novite iziskvaniq kam rolbarite
za da ni e vazmojno da reagirame i nie navreme da mojem da se podgotvim za sezona.
za Xobikar avtomobilite za planinsko i pista 6te bade li zadaljitelno avtomobilite da imat farove ili ne ?
prez izminaliq sezon na niakoi ot texni4eskite pregledi ni pravexa zabelejki 4e predniq kapak e na 4 6tipki i se svalia
a triabvalo da bade na panti , kak 6te stoi tozi vapros za 2005 godina ?




6te sam mnogo blagodaren ako polu4a otgovor na tezi vaprosi
Blagodaria predvaritelno !!!



Тема Re: tehnicheski iziskvaniyaнови [re: shishko]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 21:02



Много добре е,че К.Михайлов е във форума и се опитва да раздвижи нещата в БФАС.Убеден съм,че обсъждането или дискусията тук е от полза.
Предполагам знаете имам слабост към Чехия и затова следя там правилници,регламенти,шампионат...Мисля,че,няма лошо.
Но,правя паралел или съпоставка какво става там и какво става тук.
Та,Shishko веднага мога да ти отговоря на въпросите, ако караш в Чехия.
Но,ми се струва,че у нас и Макс Мозли няма да ти отговори.
Обяснението е елементарно.Всяка нац.федерация на базата на изискванията на ФИА си изработва собствени нормативни документи.
Но,у нас не е така.Цялото творчество на федерацията за 2005 го знаем/3.5 страници/ ,а скоро ще получим преведени документи на ФИА!!!/аз ги имам от 20-тина дни/.
Междувпрочем,основните документи на ч.федерация за рали е около 120 страници!!!И в такъв обем могат да се намерят отговори на много въпроси.
Та,може и "багажа "на накои от форума да е по- малък,но май е по-важно да се вслушаме в мнението им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.