Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 19.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Do Shishko....нови  
АвторYanakiev (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 20:33



Do uvajavania ot vas Shishko,
Mnogo e nepriatno kogato cheta tezi neshta napisani ot teb Shishko, otnosno moiata Maika, ako shte pishesh takiva neshta to togava ti ne si za tozi forum, a za niakade drugade...
Dokolkoto ostanalite koito si spodeliate tuk, kakvi li ne neshta, v po goliam sluchai imate pravo i sam saglasen s vas, vasheto mnenie e vajno za men, no niama da tarpia niakakav si Shishko da obijda publichno... Ako Federaziata ima problemi za reshavane, tia shte gi reshi, Kolkoto do problemite na Yanakiev i familia, to tam veche ne e vaasha rabota.
Badete tochni i ne se vazpolzvaite ot svobodnoto prostranstvo tuk, za da si pishem gluposti
G. Yanakiev jr



Тема Re: Do Shishko....нови [re: Yanakiev]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано06.01.05 20:36



Гого, ако в момента си онлайн - влез в ICQ. Мисля, че трябва да ми го имаш.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Do Shishko....нови [re: P.Solberg]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано06.01.05 23:30



Георги имаш ли ICQ? Ако имаш аре кажи го, моя номер е 341-588-671

-----




Тема Re: Do Shishko....нови [re: Yanakiev]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано07.01.05 00:21



Сега не знам за к'во е спора , ама излиза че ти само четеш тук , ама от време на време що не пускаш по някое "инфо" ?
Верни ли са тези клюки за Н4 или .... А6 е по добре за теб ?.



Тема Re: Do Shishko....нови [re: FX7]  
Автор ЛЮБOMИP (aматьор)
Публикувано07.01.05 11:42



Ми кофти е да се псува и то когато си скрит някъде,но понякога като стане дума за проблеми във федерацията на всички ни идва на акъла името Янакиев и ...... .
НЯМА ПАРИ,ИМА ПРОБЛЕМИ-това е .
Естествено Янакиев ст. не може да си ги изкара от джоба.
Трябва да има някаква толерантност към другите.



Тема Re: Do Shishko.... [re: Yanakiev]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано07.01.05 19:48



Очевидно е,че от награждаването(като мероприятие на БФАС) има недоволство,или забележки...
Реакцията на пишещите във форума е различна.Аз също реагирах прибързано и може би по-грубо.Освен това,в такива моменти обвинението или реакцията не винаги е правилно адресирана.
Явно, в такива моменти се отъждествявят отделни лица с институцията!
Но,всеки има право на мнение,което може да бъде изказано по един или друг начин.



Тема Не е до парите само,нови [re: ЛЮБOMИP]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано07.01.05 21:41



по-скоро е до морал.



Тема Re: Do Shishko....нови [re: Yanakiev]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 08:48




xiliadi pati se izviniavam za tova 4e sam zasegnal Yanakiev i familiq





Тема батка, къдееее ....нови [re: FX7]  
АвторK_Power (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 09:14



.... питаш за Н4, с толкова много коли догодина в Н4 той точно там ше се пусне. Предполагам г-н Янакиев, сигурно ще сте с А6 и ставате пак шампион в А6, така ФХ7, няма какво да питаш. Ми това е форум и всеки може да е недоволен от всеки и може да обижда всеки, разбира се не много грубо.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.