Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 29.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към redzoneнови  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 22:21



Днес прочетох годишника на БФАС.
Аз лично съм ти благодарен,че ни информираш.
Но като си решил да правиш това прави го както трябва.
Мисълта ми е-аз утре ще кача год на бфас
а на сайта на СБА сигурно ще го качите месец май



Тема Re:2005 в Българиянови [re: plm]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 22:51



Най после се появи информация за 2005.
И това го имаме случайно
На сайта на сба ще бъде може би май 05
Абе състезатели и фенове-търепете ги тези капути от федерацията.
Според мен това е абсурд,това е кощунство.



Тема Re:2005 в Българиянови [re: plm]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 00:15



Благодарение на добрата работа на БФАС, вече много от вас притежават годишника за 2005. Днес на официалното награждаване бе раздаден на всички гости! Едва ли това може да се нарече "СЛУЧАЙНО", предполагам, че и "АБСУРД" също не е най-точното определение.





Тема Re:2005 в Българиянови [re: redzone]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 11:33



И да добавя още нещо важно!

Поради обема и сложността им техническите изисквания ще бъдат обособени в отделна книжка!



Тема Re:2005 в Българиянови [re: redzone]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано28.12.04 17:48



По принцип има много въпроси, които ще са доста интересни. Аз искам да знам - от какъв зор на календарът за 2005 година, на обложката е сложен Ситроен-а на Тири? Може би той е шампион на страната за 2004, или какво? Защо на тази "Жълта книжка" също е той? Това може би за вас малки неща, но са много показателни.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re:2005 в Българиянови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано28.12.04 20:16



Батка, наистина това е отвратително, за 2004 бяха сложили 307 WRC. Какво общо ще има някога Евро-шампионата и ощше по-малко нашият малък няционален шампионат с 307 WRC. Кога ще видим 307 ВРЦ в България на някое от нашите рали скъпи приятели, присъединете се и кажете, че това е шибано от където и да го погледнеш. Че някое Макси или Саксо или Лансър или пък Лада не са достойни да стоят на обложката ли? Я си представете дали в Сърбия или където и да било някой ще сложи на обложката на годишника на федерацията по автомобилен спорт кола с чужд състезател, това си е подигравка направо, ние сами си се ... абе нали се сещате какво ви говоря.

___________



Тема Re:2005 в Българиянови [re: K_Power]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 23:43



В България има една особена пактика да се критикува всичко! Сигурно е някакъв начин за самоутрвърждаване, поради липса на други такива!

Няма да коментирам стойността на въпросите ви, но искам аз да ви поставя една задача:

Нека участниците в този форум да решат кого да сложат на обложката, като се дават аргументирани мнения!

За да не си мислите, че е шега ви казвам, че крайният избор ще бъде разгледан като сериозен избор за новите книжки издавани от БФАС за 2005!



Тема Re:2005 в Българиянови [re: redzone]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.12.04 00:00



На който и да е от България, разбира се, г-н Царски може да го пропуснете!

___________



Тема Re:2005 в Българиянови [re: K_Power]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано29.12.04 00:08



Е Палар пак се почна ... , какво му е на човека (освен че ...) , лично мене ме радва само с появата си на мероприятието , абе направил е доста за спорта и то ... защо пък да не е там ?



Тема Re:2005 в България [re: FX7]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано29.12.04 00:10



и аз тва щях да напиша, се пак без да се сърдиш, той е шампиона на писта и планинско. Така че или неговата кола или на Крум Максито може да се сложат. Може и Лансър или Импреза. Няма значение каква е стига да е някаква която се кара в България, и е добре да няма лепенки, да не каже накой, защо сложиха неговата а не мойта кола.

-----





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.