Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 24.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: Master™]  
Авторmaster™ (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 20:40



но все пак кажете как се регистрира кола като състезателна.



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: master™]  
Автор burner (Бръммм...)
Публикувано22.01.05 13:28



Поздрави и от мен ... след голяма пауза .
90 теми са ми малко множко да прчета затова направо да питам ... имали още въпроси без отговор по тая тема . Можеби и аз ще успея да помогна :-)



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: burner]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано22.01.05 13:56



е ти къде се заби бе толко време

-----




Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: RaPiD@DMS]  
Автор Astra18nz (тракторист)
Публикувано22.01.05 22:14



аз с какво мога да помогна на masterTM аз също съм от Русе един път ходихме до твоя гараж с един пич(Мирослав) с едно червено жигули и там до гаража бяхме аз с една астра бордо с бели флагчета на капака и един друг Мирослав с един кадет пак бордо на когото му правехме парното надявам се да си се сетил кой съм...

Така с психото отиваш от кръговото(до РДВР-то) към КАТ и след кръстовището на олимп има една тягова под станция на енергото точно след нея има една висока зграда там е РОДАИ и психо лабораторията аз се явявах за психо за kat. C i D значи има тест и практика на машина моя тест беше супер така каза психоложката обаче на машинката от 8 показателя 6 били над средните и 2 слаби затова ми дадоха за всичко психо но без и за автомобилен състезател аз не съм искал но само се поинтересувах.
Дано съм ти помогнал с нещо.



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: Astra18nz]  
Авторghost rider (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 14:56



ot tazi godina niama ve4e ne se izdava specialno psiho za sastezania!6te vaji normalnoto karton4e "za prevoz na patnici i tovari" KEF!!!



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: ghost rider]  
Автор Astra18nz (тракторист)
Публикувано24.01.05 10:40



Але кеффффф на едното ми психо пише Кат.C на другото Кат. D макар че му викат "обществени превози" ей годен съм бил ралито ще го имам в предвид.



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: Astra18nz]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 19:58



Да,сегашните регламенти на БФАС са такива.
Преди две години аз си купих "психо".За рали Булгария ми трябваше спешно,обадих се и след 3 часа го имах.
Според мен това изискване на БФАС е далавера с ДАИ и "отбиване на номера".
В Чехия,например,начинаещи пилоти трябва да завършат школа за пилоти.
Има такова изричение и в документите на БФАС.Но,не са посочени автомобилни школи!И май няма такива.
Какво стана например със случая Мартин Кралев на Планинско Шипка преди няколко години?
Таткото богат,купил Шкода,на първия завой размаза публиката...И ...никой не е виновен.
Така е, и така ще бъде,защото си мисля,че никой няма да отговори,или опонира,или коментира тези факти.



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: plm]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано24.01.05 21:58



Въпреки, че Кралев може и да е пряко виновен за случилото се тогава, си мисля, че състезател не може да бъде подвеждан под отговорност при такъв инцидент по време на състезание. Определено и организаторите са си виновни.



Тема школинови [re: Master™]  
Автор Master™ (непознат)
Публикувано25.01.05 11:31



то и в българия има школи...в софия и в великотърново.ама не знам колко пари е курса

Редактирано от Master™ на 25.01.05 11:44.



Тема Re: школинови [re: Master™]  
Авторsstan (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 14:09



"великотърново" ? Аз съм от Велико Търново но не съм чувал нищо подобно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.