Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 14.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: ГOCПOД]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано29.12.04 15:12



Апсолютно си прав, и аз така мисля, евала на такива ентусиасти

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: K_Power]  
Автор Master™ (непознат )
Публикувано29.12.04 16:42



ами да реното също е мое....даже се замислям за него щото има перфектно купе



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: K_Power]  
Автор Master™ (непознат )
Публикувано29.12.04 16:46



мотора е 1.6 ланчия - 105кс заводски. но аз го олекотих- маховик,биели малко буталата. сгъстих го - бутала и глава. и сега е супер ама той не става за това.
не ме притеснява да си направя супер ладов мотор но все още си мисля че
никой няма да ме допусне....та аз незнам откъде да започна....ще си направя мотор и кола и после....



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: ГOCПOД]  
Автор Master™ (непознат )
Публикувано29.12.04 16:49



супер много се радвам че има желание за помощ и хората са така положително настроени. аз съм на 21 имам 2 коли даже реното според мен е по добро щот има перфектно купе. мотор ще си направя но..... незнам после накъде.. смятам че първо ми трябва лиценз



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: shishko]  
Автор Master™ (непознат )
Публикувано29.12.04 16:52



благодаря на всички за ентусиазма да ми помогнете .. имам следните въпроси;
1.коя кола да подготвя....жигулата ще е по лесно но реното има перфектно купе
2.трябва ми първо лиценз
3. състезателен гащеризон ръкавици и обувки
4.каската трябва ли да е специална.
5. колана е нов с хомологация седалката е нова но няма хомологация.какво да направя.
6.как да си намеря спонсори...или мога без тях

Редактирано от Master™ на 29.12.04 16:59.



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: shishko]  
Автор Master™ (непознат )
Публикувано29.12.04 16:57





shishko--- аз съм 1.70 - 66кила незнам какъв размер ми трябва



Редактирано от Master™ на 29.12.04 16:59.



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: Master™]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано29.12.04 17:06



За 1 трябва хубаво да премислиш и не е само до купето,а и части,опит на хората които ще ти помагат и т.н.
2.Лиценза е лесен-живот и здраве март ще ти трябват 100 лв за лиценз и по новия правилник да бъдеш част от АСК (който ще плати 300лв)
3.Ако искаш нови-мога да те насоча.За стари шишко отправи предложение вече.
4.Каската трябва да бъде (по правилник).За безопастността не искам да говорим.Според мен със специалните неща,касаещи личната ти безопастност не трябва да правиш компромиси.
5.Хомологации се правят.Дишай спокойно засега.:-)
6.Виж бате-тук ако можех да ти отговоря щеше да е супер.Без спонсори трудно би издържал финансово (не ти знам възможностите обаче):-)
Ако е само за писта Русе няма да ти трябват много пари.Но почнеш ли веднъж е като с дрогата-трудно се спира.Така че,търси отсега-)



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: ГOCПOД]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.12.04 17:18



Абе Господ, ти да не си наркоман та знаеш какво е с дрогата, но наистина от тоя спорт никога няма да се откажа и дори да не се занимавам с него след време, винаги като погледна мотора на колата си или ръчната й, мисля се серщате какво ще ми минава през главата. Спонсори трябва да потърсиш, все пак наистина би било доста трудно, но и не си заслужава да вложиш толкова кинти за една писта, поне на няколко. Що бе, 105 коня, с рестриктори ако му сложиш, закоето е доста кинти и валове ако си намериш ще стане. Но настина Ладов мотор ще ти излиза много по-евтино за правене и т.н. А относно Рендето, по-добре сио остани с Жигулката, тепърва Ролбариз а Рендето и други разботи не си струват. Но Господ, тея 300 лева които казваш, това за какво са, за сдружение на състезателите ли, или?

___________



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: ГOCПOД]  
Автор Master™ (непознат)
Публикувано29.12.04 17:21



знам аз вече съм почнал но незаконо по -- улиците и полигоните.
добре дайте предложения за цени за каска обувки и ръкавици.
а гащеризона трябва ли да има някаква хомологация за да те допуснат



Тема Re: начинаещ кандидат пилот- помогнетенови [re: K_Power]  
Автор Master™ (непознат)
Публикувано29.12.04 17:26



разбирам те напълно....още от шофьорските курсове карам така-чак се чудя как я взех... досега кача ли се в кола и пред очите ми е рали се гледам да се гоня с някой из града откачам като ме изпревари някой... . и всичко това е благодарение на вуйчо ми. бил е състезател и досега си е такъв на пътя но цевилен лошото е че нищо не му е останало от едно време.
смятам че ще се справя но е трудно да си намеря някой работи. имам много добър човек-механик ако не беше той сега нищо нямаше да разбирам от коли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.