Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 01.07.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аватарче, какво няма е ....нови [re: Rally Fan]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано29.12.04 13:56



@Rally Fan - чувстваш се леко засегнат ми се струва, а няма нужда. повода за моето съобщение не е конкретен - а принципен. и колкот хора повече помислят за тва - толкоз подобре. щото "Ние тук макар и със спорове мисля че се опитваме да помислим и да достигнем на някакво разрешение на проблемите които се създават във и покрай рали спорта у нас. Вярно е по някога някои хора си изпускат нервите и ....... но гледаме да не се случва." тва е вярно само за няколко човека от тоя форум - вярвай ми - тука съм от създаването му и може да не пиша, но имам дълбок поглед ;))



Тема Re: Аватарче, какво няма е ....нови [re: Aвaтapчe]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано29.12.04 14:33



Хехехе Аватарче... Нееее-е-е-е.... ни най-малко се чувствам засегнат, напротив...радвам се когато стават такива дискусии защото мисля, че именно в тях може да се разреши даден проблем. Но не да се караме, а да го обсъдим като цивилизовани хора ( нямам предвид че ти се караш на Крисо, ни най-малко ), но мисълта ми е, че с подобни спорове ще се намери най-точното и правилно решение.... защото мисля, че без спор няма да се постигне нищо. Ти как мислиш ? Да, знам, четеш и не пишеш толкова много и си тук от създаването му, имам си напредстава горе-доло...
Нищо не разбрах, какво мислиш обаче за т.нар. "Награждаване" според теб не е ли ГАФ? Както и защо не си съгласен с това, че оспорваме силуета на автомобилът на г-н Тири..... Както каза Владо, нямаме ли достатъчно кадърни пилоти? Според мен кадърните пилоти са много, дори и да не карат достатъчно конкурентноспособни автомобили...... забелязъл съм го в не един и двама ( поне колкото може да прецени моето любителско око ) и мисля, че много хора ще го потвърдят
Дано не се почувстваш асгнат, но неразбрах какво мислиш по тези 2 теми?! Ако иска, може да отговориш и в темата " Награждаването"

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Толкова ли труднои щеше да е, да направите това!!!нови [re: Rally Fan]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.12.04 15:28



И Аватарче, са какво се зъбиш ми е интересно, на вас това предложение което съм направил харесва ли ви? И как може да се сдобием евентуално при ново излизане на тоя годишник? И само моля те аватарче, недей да казваш от какво си имам понятие и от какво не, защото не ме познаваш за да съдиш от какво разбирам.


__________________________________________________________

Редактирано от K_Power на 29.12.04 15:32.



Тема Обобщение!нови [re: K_Power]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 19:38



И какво се получи накрая 10 човека - 10 мнения!

1. Ако е български пилот - защо е той!
2. Ако е кола - защо е точно тя!
3. Как ви звучи 50 пилота - 50 награди! Не се ли обезценяват!

@Aвaтapчe - Благодаря за подкрепата и разбирането! Опитвам се да им покажа, че много неща не са толкова прости колкото им изглеждат!
И че изказването на полуграмотно мнение, пълно с цинизми, не значи че то е стойностно!



Тема Re: Обобщение!нови [re: redzone]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано29.12.04 19:44



Еми ако купите за първите трима са големи колкото тези в Индикар, не се обезценяват :-)))

___________



Тема Re: Обобщение!нови [re: redzone]  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 19:50



И още нещо! Този Форум е със статута на официален форум за автомобилен спорт, защото аз със съгласието БФАС и на DAMON реших да го направя такъв!

Неговата цел бе да се чуе мнението на всички, и това да помогне за развитието на спорта!

Aвaтapчe е прав, че много от вас обезценяват неговата значимост с нелепи изказвания!



Тема Re: Обобщение!нови [re: K_Power]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 19:51



ami to mnogo iasno e napisano koga se sformira edin klas i koga triabva da ima nagradi
ne e normalno razbira se v daden klas da e imalo prez sezona 2-3 avtomobila i nakraia da ima i nagradi



Тема Re: Обобщение!нови [re: redzone]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 20:39



Добре!Аз лично оценявам твоя принос във форума,redzone.
A пък и всеки си има право на мнение
За теб е лошо,че само ти се отзоваваш и естествено ,към теб са въпросите.Това е нормално.Ти ,май се явяваш като представител на БФАС.
Опитах се да задам въпроси ,конкретни на К.Михайлов-той се покри.
Знам,че не е добър въпроса ,но защо след дълги мои питания кога ти качи год.на сба.
И твардиш,че много са го имали!



Тема Re: Въпрос към redzoneнови [re: plm]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 20:42



Моля те,дай пример за нелепи изказвания!
Сега го прочетох ,извинявай!



Тема Re: въпрос [re: redzone]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 21:47



Нещо не разбрах.
Би ли разяснил ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.