Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 01.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Зa DEMON  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 16:09



Много се извинявам ама в тоя форум има няколко човека които дразнат и излагат форума, тъй като пишат някакви пълни глупости който нямат нищо общо с истината, и много хора който главно следят този спорт тук( по различни причини ) остават с грещно впечатление. Мога да ви дам много примери за това, тъй като сам забелязвал неверни неща дори за приближени на мен хора. Дали е върможно да се напражи нещо по върпоса или не.

Като го прочетеш може да го изтриеш!



Тема Re: Зa DEMONнови [re: Aнoнимeн]  
Автор ЛЮБOMИP (aматьор)
Публикувано05.12.04 16:44



Къв ти е проблема?За кво става дума?



Тема Re: Зa DEMONнови [re: ЛЮБOMИP]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано05.12.04 17:19



Любо батка, не се ли досещаш?

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Зa DEMONнови [re: Aнoнимeн]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано06.12.04 00:13



Я Дай малко примерчета ? , или си кажи болката направо няма защо да се увъртат нещата .
И аз предлагам Демон да ти постне ай-пито та да знаеме кой толкова се интересува Ааа ? .



Тема Re: Зa DEMONнови [re: FX7]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано06.12.04 00:19



абе не е ДЕМОН бе ее, Ники Дявол го изкарахте

-----




Тема Re: Зa DEMONнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор ЛЮБOMИP (aматьор)
Публикувано06.12.04 10:09



ЕЕЕ пЪЪЪЪ ХА честит му имен ден на тоя ДЕВООЛ





Тема Re: Зa DEMONнови [re: ЛЮБOMИP]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано06.12.04 11:05



ЧЕСТИТ И ОТ МЕН НИКИ!!! ДА СИ НИ ЖИВ И ЗДРАВ!!!



-----



Тема Re:нови [re: Aнoнимeн]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 22:00



DAMONe,май искат да въведеш цензура във форума.Като при социализма.Ама да не ме изпратиш в Белене?



Тема Re: Зa DEMONнови [re: Aнoнимeн]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано08.12.04 00:29



Приятелю, това е свободен форум и всеки може да каже това, което мисли. Дали е правилно или не, няма как да го реша аз или някой друг. Важното е да няма директни обиди, истински глупости, вулгарни изказвания и т.н. Всичко останало няма как да бъде коригирано. И аз съм съгласен, че понякога има хора, които се изказват доста неподготвени, но и това си е част от форума. Зависи как го възприемаш ти и всеки останал, който чете тук.



Тема Re: Зa DEMONнови [re: Aнoнимeн]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.04 20:19



Тази тема нещо ме гложди.Предполагам,аз съм я предизвикал.
Но,ако ти, Анонимен ми отговориш на следните факти ще съм доволен.
/Ама ти май се загуби и с тебе изчезнаха и примерите ти/
1/Нормално ли е треньора на нац.отбор на България на писта да няма шофьорска книжка?
2/Той сега работи ";шушомига"в мин. на транспорта,а аз работя в транспортна фирма.Само ние за разрешителни сме му платили много,много пари.Транспортните фирми са над 2000..е,Тази "шушомига" скоро ще я видим с "С" класа!Ами той така работи и в БФАС.Жалко,че активните спортисти го търпят!
Та,анонимен,ако искаш може много да си говорим.Ако не се обадиш,за мен значи,че се предаваш или си менте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.