Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 14.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Lancia Delta Integraleнови [re: ECV]  
АвторAURlOL (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 08:11



VERSIJATA OT WRC. NE ULI4NATA.



Тема Re: Lancia Delta Integraleнови [re: K_Power]  
Авторsvetlio (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 17:56



abe ima li niakakvo rali,collin mcrae",ne mi se smeite,az znam ce niama,ama me ubezdavat ce ima,ne igra,istinsko rali?(ne mi se smeite)



Тема Re: Lancia Delta Integraleнови [re: ecv]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 10:24



Много се радвам,че не съм единствения,когото смятат за луд.За това,че я има версия 600 к.с. и от 0-100 за 2 секунди,защото никой не ми вярва.Какво мога да направя,за да докажа на тези хора,че това е истина.Преди 3 години в едно предаване на BTV "Живот на скорост" коментираха точно за този автомобил.Аз ще им драсна едно писъмце за да го повторят. Ако някой му се пише за Lancia Delta Integrale да ми пише на tbm@mail.bg.



Тема Re: Lancia Delta Integraleeнови [re: ecv]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 10:30



Много се радвам,че не съм единственият,който е чувал че Lancia Delta Integrale във версия 600к.с. и ускорение 0-100 за 2 секунди.Как да обясня на хората,че това е истина?Преди 3 години в едно предаване на БТВ "Живот на скорост"се говореше точно за този автомобил,за тези характеристики.Аз ще им драсна едно писъмце да го повторят.Ако на някой му се пише за Lancia Delta Integrale- tbm@mail.bg



Тема Re: Lancia Delta Integraleнови [re: тинчo]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано18.09.06 06:28



Henry Toivonen(Finlandia) - Lancia Delta S4



Да си научим малко факти(да си припомним):


Нека почива в мир!

BMW Killer


Тема Re: Lancia Delta Integraleeнови [re: Toни]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано20.09.06 01:01



Не съм сигурен, че говориш за Lancia Delta Integrale, a по-скоро за Lancia Delta S4 - тя е била с Турбокомпресор + Мейаничен компресор и била някъде около 480 к.с., но не съм сигурен дали е била най-мощната.
Виж тази ЛАнча от старите дъфки Турбо, пише, 4е е 600 коня, но НЕ е Интеграле:



BMW Killer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.