Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 22.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фланцинови  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 12:42



Искам да попитам може ли някои да ме ориентира как мога да удължа задната и предната оси на автомобила си? Имате ли информация относно фланците, които се поставят? Необходимо ли е да се слагат задължително шпилки или може и с болтове? Кое е по-сигурно и въобще безопасно ли е именно този начин за разширяване на междуосието? Можете ли да ме упътите към някои състезател майстор или сервиз, където могат да се справят компетентно със задачата? Евентуално и за цените.
БЛАГОДАРИЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО



Тема Re: Фланцинови [re: Фeн]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано06.11.04 13:28



Ти можеш и сам да се справиш.Трябва да дадеш на някой стругар да ти направи шпилки(със съответния размер),мисля 4е на шпилка се взема около 4-5 лева.Той ще ти направи и фланците и после си ги слагаш не е нищо сложно.Ако шпилките са направени от хубав материал няма нищо упасно.Но нямам представа колко струват фланците



Тема Re: Фланцинови [re: rally_m]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 17:30



po dobre kaji za kakva marka avtomobil iskash da slagash flanci ???
ako ne e taina de



Тема Re: Фланцинови [re: shishko]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 18:15



Фолксваген Голф 89г.
Искам да попитам колко е максимума, с който може да се разшири разстоянието между двете джанти?
Моето желание е да го увелича отпред малко и отзад повече, но разбира се в разумни граници, за които за съжаление не съм осведомен.
Дайте някаква идея и информация за връзки !
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!



Тема Re: Фланцинови [re: Фeн]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 19:07



Правилният начин за постигане на това,което искаш е със смяна на джантите.
14 или 15 цолови джанти 6 или 6.5/или 7/ ширина и същото или малко намалено ЕТ.
Не може да сложиш 4-5ц. широки 13 ц.джанти на ЕТ 0 ,например.Защото с фланците ти променяш ЕТ-то.



Тема Re: Фланцинови [re: plm]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 19:17



Кажи ми ако не те изнервя факта, че съм много некомпетентен - какво е ЕТ, защото моята обща култура ме подсеща само за понятието Едноличен Търговец. Както и тези 6,5 - 7 ц. Както и връзките и зависимостите между всички тях.
Дай координати ако можеш да ми съдействаш, дори да е само за информация. Ще си заплатя!
e-mail: vw2@mail.bg



Тема ЕТнови [re: Фeн]  
Автор jamie (ентусиаст)
Публикувано07.11.04 16:11



при джантите е "дълбочината" им. Ако гледаш на джантата като на тава - колко е дълбока тавата :-))))
Само да запитам - какво целиш с това разширяване на следата (осите) ?



Тема Re: ЕТнови [re: jamie]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 10:59



Да е по-стабилна и по-красива на външен вид.
Кажете колко максимум може да се разшири ако не сменям джантите?



Тема Re: ЕТнови [re: Фeн]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 21:25



Ако искаш да правиш нещо с джанти 4х13-ще стане пълна глупост.С 6х14/по 20 лв/ или с 6.5-7х15 ще го направиш правилно.



Тема Re: ЕТнови [re: plm]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.11.04 22:06



Къде пък алуминиеви джанти, 14ки за по 20 лева

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.