Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 16.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Митсубиши Ево IX  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 18:51



Вижте





Тема Re: Митсубиши Ево IXнови [re: plm]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано11.11.04 20:34



Не е зле...НО прекалено малко са разликите във дизайна спрямо 8-цата и 7-цата...то т'ва си е буквално facelift, но щом го гласят да е 9-ка най-вероятно ще да има не толкова незначителни промени по двигателя, диференциалите, скоростната кутия може би...
Най-якото ще бъде да пуснат road car с външността на Lancer WRC...колата има наистина уникален дизайн като за седан - страхотни агресивни калници, различни от клишираните овали, оригинално (предполагаемо и практично) поставен заден спойлер, страхотна предница...

Редактирано от singulus на 11.11.04 20:38.



Тема Re: Митсубиши Ево IXнови [re: singulus]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано11.11.04 20:41



Единствената разлика, която аз видях е предната броня и по-точно около решетката и затъмнените кристални стопове, а и незнам защо пуска Еволюция след Еволюция всяка година. Абсолютен фейслифт е това сингулъс, а и постоянни едни и същи мотори. Незнам, но тази 9-ка е само за да се продава повече, не мисля, че има толкова много разлики. Ако трябва да сме честни муцуната на Ево7 ми харесва най-много.

___________

Редактирано от K_Power на 11.11.04 20:48.



Тема Re: Митсубиши Ево IXнови [re: singulus]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 20:47



Ще бъде със 6 степенна кутия,нови диференциали,подобрен мотор,по-лека,с нов спойлер и т.н.И осмицата е с алуминиев таван,но сега продължават с леките и специални материали.
Ще бъде готова в края на 2005.



Тема Това е истинската деветка, а не жълтатанови [re: singulus]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано11.11.04 21:01



е ти луд ли! си тва не е никва 9-ка, тва пък си е чиста 7-ца, но капака отгоре е като на 8-цата

а истината е....ето това(сивото):




Ко ша кайти, поредното великолепно творение на Мицубиши, аз лично се влюбих от пръв поглед...

-----

Редактирано от RaPiD@DMS на 11.11.04 21:02.



Тема Re: Това е истинската деветка, а не жълтатанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано11.11.04 21:06



Ти луд ли си бе Асене, ако е това (надявам се да не е) е ебати кенефа, чак кенеф не, но старите форми са къде къде по-красиви от тази.

___________



Тема Re: Това е истинската деветка, а не жълтатанови [re: K_Power]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано11.11.04 21:14



от ЕВО6 нагоре не отказвам... не си ли забелязал че всеки нов модел на която и да е марка става все по замазан, няма ги острите форми, и все пак на мен ми харесва, е вярно че 7 и 8 имат по злбен вид но.... 8 цата за сега май е най готината, ще чакаме да излезе и 9ката да я видим как ще е

-----




Тема Re: Това е истинската деветка, а не жълтатанови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано11.11.04 21:16



Колицата е супер, предполагам, че ще е това. Да ви напомня, че вече има версия за рали Лансър Ево 8,5 като доста пилоти я тестват в Германия.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Това е истинската деветка, а не жълтатанови [re: RaPiD@DMS]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано11.11.04 21:43



Готин е, освен фаровете, които за мен прекалено мязат като стил на тези на Lexus, всичко друго пак си е като в 8-цата...

Доколкото знам 8-цата се продава в БГ официално (?), каква й е цената, щото ми е интересно колко са я надули...?

Повтарям се, но не ме кефи това, че road Lancer-ите поне на форма не са като WRC версията...

0x00FF8040


Тема Re: Това е истинската деветка, а не жълтатанови [re: singulus]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 21:49



Доколкото знам на Пловдивския панаир е имало черно Ево 8 и го е купил мой приятел-около 80 000лв.Трябваше да си го вземе след панаира,но не съм го виждал .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.