Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 15.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Шкода през 2005нови  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 19:40



Около Шкода е интересно заради предстоящите договори с пилоти.
Армин Шварц има договор,но може да не кара целия сезон.
Колин Макрий е пробвал колата,похвалил я,дал е препоръки.Води разговори с Ники Грист да му бъде навигатор/разделени са от 2002/.В преговорите намесва и протежето си Крис Мийк и изхожда от предишната си позиция/7 млн.долара годишно/.Той има ангажименти на Париж-Дакар и на 24часа на ЛъМан.
Макар и без договор Тони Гардемайстер също е интересен.
Яни Пасонен и Ян Копецки също имат шансове.Има и други.
До края на месеца от Шкода ще обявят договорите.
Но,ако PSA потвърдят оттеглянето си сигурно ще има промяна в тези преговори.



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: plm]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано04.11.04 20:17



Определено ще имат промяна, но доколкото разбрах от Авто Труд, самия Колин предлага Мийк да се редуват на някой от състезанията! Ебаси мамата, кога ше има поне 8 отбора в тоя шампионат!

___________



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: K_Power]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 20:20



Да,това имах предвид-когато е ангажиран Колин да кара Крис.



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: plm]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано04.11.04 20:45



Незнам кой беше писал в другите теми, че Колин би искал да кара във Форд отколкото във Шкода. Може би е така, но не подценявайте Шкодата, защото добре се развива, немците са се справили, а и това май е единствения тим от Германия. Казвам Германия, а не Чехия, защото колкото Хюндая е правен от корейци, Субаруто от японци, толкова и Шкодата е правена от чехи. А и та Фабиата си е много добра кола, а и в ръцете на добър пилот си е оръжие.

___________



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: K_Power]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано04.11.04 23:55



Абе важното е, че последните 5 години най-изродските коли са си чисто френски, а не някакви японско-английски мелези (нищо против тях де...яко фен съм на Митсу)...

0x00FF8040


Тема Re: Шкода през 2005нови [re: singulus]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано05.11.04 00:10



Абе бате, спри до тук моля те със твойте коментари!

___________



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: K_Power]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано05.11.04 00:13



А какво им е на коментарите му ?
Дай малко разяснения



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: K_Power]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано05.11.04 12:10



Какво им има но коментарите бе!?
Ти като пишеш по цял ден простотии някой да ти казва нещо?!! По-скоро трябва да спреш с твоите коментари!



Тема Re: Шкода през 2005нови [re: DAMON]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано05.11.04 20:27



Какви простотий пиша по цял ден бе!? А? Какви простотий, като например, че някой спори с мен, че със Жигула бил Субару. Или пък, че пуснах тема за новия Фокус, или че се интересувам по какво се определя една кола дали има хомологация или, че съм качил нови клипчета, защото аз клипчетата не си ги качвам за мен, защото аз си ги имам и нямам никаква изгода от това да ги качвам. Ми нали за това е форума, да се обсъждат различни неща. Определено някои хора в този форум явно имат проблем с мен.

___________

Редактирано от K_Power на 05.11.04 20:30.



Тема Re: Усилени дискусии [re: plm]  
Авторplm (Нерегистриран)
Публикувано06.11.04 19:44



В последно време се водят разгорещени дискусии в чешки форум,подобен на този.Има силна подкрепа Роман Креста да кара в отбора/даже откриха подписка/.Други са за Ян Копецки.Но,идеята е да има чешки пилот,защото колата е чешка.Шкода е възникнала 1898г.,имат опит и традиции и в спорта.
Сега са собственост на Фолксваген Груп,но това е Шкода.И участие в св.ш.,успехите или неуспехите там са само за Шкода,а не за Фолксваген.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.