Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 25.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема The new Ford Focus WRC  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано04.11.04 00:41



Вижте го, според мен е голяма боза, сегашното купе ми харесва два пъти повече!











___________



Тема Re: The new Ford Focus WRCнови [re: K_Power]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано04.11.04 10:17



абе и мене стария по ме кефи от новия Фокус, не говорим само за ВРЦ а и обикновения, не че е лош но... А пък ВРЦ-то как са го турнали тоя спойлер, нещо не седи добре

-----



Тема Re: The new Ford Focus WRCнови [re: RaPiD@DMS]  
АвторOgyWRC (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 11:28



Направо "ма хвърлихте в музиката" с тези постове!!! На мен колата ми харесва! Има фаца! Аеродинамиката явно е по-добра (и според Форд), а и спойлера е сложен не само за красота ... може би има и други функции
Но това е субективно и не е важно, важното е че fordrallyesport остават в шампионата!!! Дано вземат и добри пилоти ... вече се чудя за Colin ... на него още му се кара и може би повече във Ford, отколкото в Skoda?!

p.s. Това ВРЦ, как да го разбираме ... Водно Разпределителна Централа ... а какво ли ще е ДжВРЦ ... майтап да става ...



Тема Не се виждат снимките от всички...нови [re: K_Power]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано04.11.04 11:30



...както и да е..
Аз видях две снимки на wrc.com, ами прекалено много е заприличал отпред на Мондео, просто не е толкова агресивен отпред, а отзад гледам са му свалили задницата, не "бусче" като сегашния Фокус...като цяло като силует прилича доста на Citroen C4.

0x00FF8040


Тема Re: Не се виждат снимките от всички...нови [re: singulus]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано04.11.04 20:11



И на мен старото купе ми харесва много пъти повече от сегашното и съответно водно разпределителната централа А и Ц4 също е грозен

___________




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.