Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 01.07.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Момчетатанови [re: Frysco]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано25.10.04 22:15



kaji kakvo te interesuva za ladata na rosen ?



Тема Хукватнови [re: bega4a]  
Автор jamie (член)
Публикувано25.10.04 23:42



да печелят Ф1 - ВРЦ-то го печелиха вече :-)))



Тема Аре !нови [re: Ferjancz]  
Автор jamie (член)
Публикувано25.10.04 23:45



Но те подкрепям - спора си е ненужен.



Тема Именно !нови [re: txl]  
Автор jamie (член)
Публикувано25.10.04 23:55



Една си купих (глупава идея) и една - наследих :-(
Такава грешка не повтарям :-)



Тема Re: Именно !нови [re: jamie]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано26.10.04 00:02



"Такава грешка не повтарям :-)"
Де така да бяха помислили и родителите ти преди да се пръкнеш , ама така е тя лошите работи стават без да иска човек



Тема Има има !нови [re: Frysco]  
Автор jamie (член)
Публикувано26.10.04 00:03



Цял Лада клуб има - да пълни една естакада уикендите :-)))
Сериозен аргумент ли искаш ? Ето ти го - обтекаемост 0.45 Сх, разход 8+ бензин, динамика нула, максимална скорост 140-160 (тук-там единични бройки повече), поведение на пътя - неустойчива, антикорозионна обработка - нула (почти - според деня от седмицата на конвейера), ресурс на мотора - 200 000 км преко сили (митове и легенди за повече), 5-степенна кутия почти не се среща. Съжалявам но не се сетих нито един плюс - та го спестих. Виж - Самароподобните уж са малко по-добре - в разхода и компоновката. Само че са закъснели с 20 години ....

ПП: Още ли мислиш че не съм аргументиран ? Всяка Лада която е в състояние да направи впечатление го постига със заемки от друга кола или с подмяна на болшинството части/агрегати - това е показателно доколко стандартната кола е годна за каквото и да било.



Тема Хайде хайде,нови [re: FX7]  
Автор jamie (член)
Публикувано26.10.04 00:04



добре че си убаф па и умен - та тръгна на мен да придиряш :-)))
Тебе - у лево. Не ми се занимава и със зелени тази вечер.



Тема Аконови [re: Ferjancz]  
Автор jamie (член)
Публикувано26.10.04 00:07



ВАЗ не станат междувременно хале за сглобяване на Дженерал Мотърс и изкарат въпросното ВРЦ от витрината - дай Боже ! Ама нещо не го вярвам - по сайтчета гледам и ИЖ ВРЦ - голям праз !
ПП: Тия нови Дачии въпреки рекламата не са 99% Рено :-)) Ако не вярваш - купи си...



Тема Еййй лъжец такъв!нови [re: jamie]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано26.10.04 00:09



Ти къде си видял лада да харчи 8 ела ми се обади и аз ше обикаля София гол.Аз незнам за Лада под 10,а ако си заговорим за Лада Нива около 18.Некачествени материали и съответно нисък ресурс.Колко Лади сме правили с баща ми на по 70 000 -100 000,някои даже и на по 40 000,то ебати един Голф 1 на 600 000 километра му е по-добре мотора от на нея.Аз се учудвам как момчетата ги правят да вървят и да се набират така.

___________



Тема Човече,нови [re: Ferjancz]  
Автор jamie (член)
Публикувано26.10.04 00:09



ако някой насила иска да си загуби парите - може.
Не сме Татовото време, прогледни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.