Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 30.04.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема може би нови коли за новия сезон ?  
Автор дoдo (.......)
Публикувано21.10.04 23:22



отварям тема за новите коли през следващия сезон ако имате новини по темата заповядаите?



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: дoдo]  
АвторFX7 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 00:33



То инфо само за частните автомобили може да има , ама всеки си трае.
А мене ако питаш искам да видя 60-100 бегачки да карат целият сезон , всеки който иска да кара да кара и да печели най - добрият , ама .... , но най много искам да видя Ясен , Козлеков, Митко , Данчев или който и да било от нашите как печели БГ-рали . Ееееееее дааа , ама няма да е скоро .
А и ерата на Ладите замира



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: FX7]  
Автор rally_m (непознат )
Публикувано22.10.04 09:20



И на мен ми е много гадно че вече все по рядко ще виждаме гладиаторите(ладите) по нашите ралита



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: rally_m]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано22.10.04 09:28



Вие момчета тръгвате с рогата напред!Спорта се развива,вече изчезват антиките и се появяват нови коли,а ваз ви е яд за вазовете.

___________



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: дoдo]  
АвторOgyWRC (Нерегистриран)
Публикувано22.10.04 11:08



... v momenta me valnuva vaprosat N3 ili A6? Kato spored budgetnite ogranichenia, ne govoria za S1600, a za Palio ili nehsto podobno. Ot druga strana stoiat N3 - Clio Sport, Peugeot 306 S16 / 206 RC i moje bi Civic TypeR, sas znachitelno po-leka poddrajka.
Drugiat vapros e dali e po-dobre da se vzeme podgotvena kola ili da se pravi tuk ... no kato znam kak stoi vaprosa s elektronikata, che i s okachvaneto ... mai po-dobre e avtomobila da e podgotven neide iz Evropa?!
Shte mi bade interesno da chuia vashite mnenia!!! I samo za da utochnia - niama az da karam vaprosnata begachka, za moe goliamo sajalenie!



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: OgyWRC]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано22.10.04 12:05



аз лично си мисля ,че в Н3 по-лесно можеш да се реализираш,а и може да хванеш ръка защото в А6 вече ти е необходима кола от супер1600 за да се бориш за шампион иначе за участие може и с ладичка.За догодина не се знае какви коли ще карат и в Н3 защото всяка година е различно, може догодина да има повече коли в тая група и да е по-интересно....



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: OgyWRC]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано22.10.04 12:15



Според мен е по-добре да се вземе подготвена кола, отколкото да се прави тук от нулата. Има добри оферти за Клиота, но въпреки това остават високи за възможностите на повечето от нашите състезатели. Палиото наистина е доста добра инвестиция.



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: DAMON]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано22.10.04 12:24



по-принцип е кола която има много възможности за развитие ,само зависи до каква степен развита ще я купиш и за какви пари?
мнението ми е за Палиото

Редактирано от дoдo на 22.10.04 13:29.



Тема Re: може би нови коли за новия сезон ?нови [re: DAMON]  
Автор дoдo (.......)
Публикувано22.10.04 13:30



Запознат ли си с офертите за Палио? И ако си би ли споделил подробности?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.