Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 01.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mnenieto na edin pilotнови  
АвторYanakiev (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 06:37



Zdraveite na vas, vernite fenove na Avtomobilnia sport. Sedia i si chetia vsichko onova koeto ste ispisali i mi e mnogo interesno. Imeto mi e Georgi Yanakiev, pilot na Saxo sp1600. Tazi godina imax vazmojnostta da karam na povecheto rally-ta i na edna pista, s koiato zavarshixme uchastieto na otbora za tazi godina.
Mnogo mi e nepriatno obache, che niakoi ot vas pishat za neshta koito ne razbirat ili si misliat che razbirat. V tozi sport sam ot 3 godini, vse oshte sam Amatior, spriamo opita na moite kolegi, i iskam da spodelia s vas edno moe mnenie:
Avtomobilnia sport v Bulgaria, za situaziata v koiato se namirat povecheto ni piloti e dobre razvit, vseki edin ot nas, koito se zanimava profesionalno, dori i tezi koito go praviat prosto za kef, vsichki sme edin goliam kolektiv, dobri poznati i s goliamo uvajenie pomejdu si.
Uvajaemi gospoda, lichno az prez zialoto vreme dokato sam se sastezaval, sam se uchil ot moite uponenti : Krum Donchev, Yasen Popov, Radi Kozlekov i vsichki ostanali kolegi. Na starta zastavam kato tiaxen uponent, no v jivota - shte se radvam da moga da bada edin dostoen za tiax dobar poznat.
Nie karame za vas, FENOVETE - Bez vas ne mojem
Blagodaria vi za podkrepata koiato otdavate, nezavisimo na koi simpatizirate



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: Yanakiev]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано13.10.04 09:48



Гого радвам се, че и ти ни посети във форума. Надявам се, че тук ще можем да обсъждаме вече и с теб темите от спорта и проблемите естествено. Пожелавам ти успех за догодина и дано видим още по-добър и оспорван шампионат.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано13.10.04 10:18



И аз Ви благодаря за хубавите думи към нас!След 1-2 години може би,ще ми харесате,но сега,честно и откровено,не ми харесвате как карате г-н Янакиев.Наистина се развивате много добре.Не искам да Ви обидя,обичам да казвам нещата на хората в очите.Това което не ми хареса във вашето мнение е,че сте добри познати,щеше да е още по-хубаво,ако бяхте добри приятели!И успех до година и да се надяваме да видим от Вас още по-добро каране!

___________

Редактирано от K_Power на 13.10.04 10:39.



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: K_Power]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано13.10.04 11:20



Баси кефа! Здрасти Георги, аз съм от Време измерване, сети ли се - в караваната на писта София! Жалко че кара само една писта, ще е по интересно ако караш повече писти и Румен да види малко зор от теб Продължавай да пишеш ей! Ако можеш кажи и на твой познати за клуба! Тука пишат и някои твои колеги! Дано все повече пилоти започнат да пишат при нас!!!

-----




Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: K_Power]  
Автор ЛЮБOMИP (субару-джия)
Публикувано13.10.04 11:23



Ха честита титла от мен и късмет за другия сезон(а да не забравя-успех и в "лова" на спонсори в следващите месеци).
В крайна сметка не обръщай внимание за това, какви са мненията за карането ти-важно е как завършваш в края на сезона.



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: Yanakiev]  
АвторOgyWRC (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 11:44



Trudno mi e da se saglasia, che avtomobilnia sport u nas e dobre razvit. Finansovite probleni sa naj-vajnata chast, no ... Evala ne pilotite, koito karat v momenta, no ako gi izbroite, shte vidite, che mnogo ot tiah imat rodninski vrazki sas sporta. Tova ne e losho, no pomislete si, che ako ima dobre razvita detska karting shkola i niakolko rally uchilishta (estestveno chastni), to stotici mladeji shte se zapalia po avtomobilizma i nesamneno mejdu tiah shte ima talanti. A drugite pone shte se nauchat da darjat traektoriata na zavoia, che sega samo na drag racing sa go udarili ;-) V rally sporta genetichnite zalovbi ne sa naj-vajnite (kato izkluchim familiata na Gronholm ;-), opitnite piloti moje da pomagat na vsichki, a ne samo na sinovete si!
Za tova mislia, che s obshit usilia triabva da populiarizirame avtomobilizma. Ot tazi gledna tochka forum Рали e strahotno miasto za obmen na informacia i komentari. E razbira se bez gluposti ne moje da se mine, no ako ne im obrashtame vnimanie ili im se otgovaria kompetentno ... e OK. Krainite fanove (tozi e N1, a drugite ne stavat) sashto malko prekaliavat ... za tiah pak shte kaja, che tova ne e football!!!
Shto se otnasia do dobrite kolegialni otnoshenia ... hubavo, no tazi godina na pista Sofia, niakoi piloti ne karaha, zashtoto gi beshe strah "konkurenti " da ne im smachkat kolite, ei taka ot dobri chuvstva ...
Georgi, naistina tazi godina za prav pat mi napravi dobro vpechatlenie s karaneto si, kolkoto poveche trenirash, toklova po-dobar shte stavash, tova e istinata ;-)



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: Yanakiev]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано13.10.04 12:25



Браво, Жоро! Радвам се, че все пак се появи официално още един пилот...
Колкото до това "Mnogo mi e nepriatno obache, che niakoi ot vas pishat za neshta koito ne razbirat ili si misliat che razbirat." - Все пак това е форум, който се посещава от много и различни хора...
Nie karame za vas, FENOVETE - Bez vas ne mojem
Blagodaria vi za podkrepata koiato otdavate, nezavisimo na koi simpatizirate

Много важни думи! Добре е да ги чуем.

Поздрави и успехи от мен!

Редактирано от DAMON на 13.10.04 12:32.



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: Yanakiev]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано13.10.04 14:46



Прав си колега с 1 забележка и 1 уточнение:
Забележката-Мисля,че е съвсем нормално тук да дават мнението си и хора,които не разбират ТЕХНИЧЕСКИ И ДОКУМЕНТАЛНО.Но тяхното мнение е също толкова ценно,защото ние-пилотите би трябвало да си сверяваме часовника с тях.Имам предвид не техническите им забележки,а уважението към тяхната гледна точка отстрани.
Уточнението-Автомобилния спорт като цяло в България не съществува.Съществува единична борба за оцеляване на всеки един пилот и екипаж.При цялото усърдие,лишение,труд,емоции,кураж и прочее хвърлени на и извън трасето-резултата е просто плачевен.И то не заради нещо ненаправено от нас,а заради "къртовския" труд,който полага Федерацията.А именно-нежеланието и този фарс да се превърне в Спорт с главно "С".
Като финал бих искал да уточня,че наистина отношенията извън трасето остават чисто човешки,а това е прекрасно.Искам да пожелая слез финала на целия шампионат силни спонсори,успехи,повечко помощ от Федерацията догодина и само успешни финали на теб,Вашия екипаж и на всички останали знайни и незнайни войни.:-)



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: ГOCПOД]  
АвторBUL-441 (Нерегистриран)
Публикувано13.10.04 15:39



Pozdravlenia за доброто каране Георги. В неделя гледах реп.шампионат на картинг пистата във Варна и трябва да призная че има доста талантливи момчета в различните класове за съжаление малко, а тръпката от ускорението на картовете особено в клас интерконтинентал С и В са феноменални- истински състезателни машини ,които на писта 1077м и основно остри и обратни завои правеха средна скорост 81км.- доста впечетляващо. За съжеление развитиетоим по нататък в пистовите или рали надпреварите на сериозно ниво е доста смътно а това е бъдещото поколение.
Успех през новия сезон и дано имаш участиа поне в някои ралита с коеф.20 от евро шампионата за да вървиш напред



Тема Re: Mnenieto na edin pilotнови [re: Yanakiev]  
АвторG.Pannizzi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 11:16



Zdravey,Jore az sam edin fen na ralitata ot plovdiv.Iskreno ti kazvam,4e pres poslednata godina se razviva6 mnogo.Kefi me stilla ti na karane.O6te pomnya kak zapali gumite na Oktavia-ta na trenirovkata na "Hebros".Nadyavam se dogodina,pak da te vijdame po otse4kite.Iskam da te pitam,moje6 li da mi kaje6 ot kade moga da namerya Saxo VTS




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.