Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 17.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема За Кипрински- чакам отговора ти  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 20:59



Сашо отговори пред всички приемаш ли облога с мен или отказваш ? Искам отговор с да или не ,не ми е необходим коментар.



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: дoдo]  
АвторKlPRlNSKl (Нерегистриран)
Публикувано19.10.04 23:47



DODO PURVO MNOGO SLABO SE NADJVAM CHE DOGODINA SHTE KARAM LADATA NO AKO KARAM PRIEMAM OBLOGA NO SLED TOVA SHTE TI DAM DA VIDISH SAMO KOLJNOVIAT MI VAL ZASHTOTO SPOREHME ZA NEGO AKO E S NORMALNIAT ZA 1300 PECHELA AKO SUM S1600 TI PECHELISH



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: KlPRlNSKl]  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 08:07



прочети пак облога ,целия мотор на чаршафа пред мене и аз ще гледам на много места .Само при тези условия ,нали е правено по-добро време от твоето с чист мотор ,направи го и ти.Още веднъж прочети облога и ми отговори само с да или не .След като караш в А5 ще си по-всички изисквания за класа.И не се извъртаи или пълна проверка или губиш.Чакам да разбера кои смешника?



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: dodo]  
Автор ЛЮБOMИP (aматьор)
Публикувано20.10.04 11:08



Ало пилотите,за какво става дума?
Да не се пуснете на някое състезание двамата и след това да си ги "ПОКАЖИТЕ".
Така е чесно-по-карач и евентуално по-"чист" майстор.


Ама да сравнявате времето на (примерно) Сашо с времето на еди кой си(от преди време)- нещо не ми звучи добре.
Няма да са двата мотора на "чаршафа".




Не знам за какво става дума,но (евентуално) не може да се сравнява нещо(което ще пред очите на всички),с друго което го няма и за него има само "приказки".



Ако става дума за сравняване на времената на Сашо от тая година и другия сезон(живот и здраве)-също не звучи реално.Никой не може да гарантира,че условията(на пътя,на пилота и на техническото състояние на колата) ще са еднакви.









Облог се прави на улицата.Нощ,две коли и празен квартал(без ченгета).Па кой оцелее.
Ненормална работа нали?



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: dodo]  
АвторKlPRlNSKl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 16:41



DODO VISH PURVO AKO SI SPOMMIASH AZ TE POMOLIH DA NE KOMENTIRASH SUS KAKUV VAL SUM KARAL ZASHTOTO NE SI GO VIZDAL I PONEZE TOCHNO TOVA V MOIA MOTOR E NAPULNO IZRIADNO SE ZAJDOH S TEB DRUGI NESHTA PO MOTORA MI NE SME KOMENTIRALI ZA KOITO DA SUM TI KAZVAL CHE SA IZRIADNI NESUM TI I KAZVAL CHE STE BIA REKORDA NA GEROV ZASHTOTO NE SUM SIGUREN DALI SUM DOSTIGNAL NEGOVOTO NIVO I SAMO ZA DA TI DOKAZA CHE TOCHNO TOVA KOETO TI BESHE NAPISUL CHE MI E NEIZRIADNO [KOL.VAL]E IZRIADNO TI NAPISAH CHE AKO KARAM DOGODINA LADA I SUM V SUSHTIAT KLAS SHE MAPRAVIA GORE DOLO SUSHTOTO VREME +- 1sek.ZASHTOTO NE MOGA DA GARANTIRAM CHE USLOVIATA SHTE BUDAT SUSHTITE SHTE TI DAM DA VIDISH SAMO VALA ZASHTOTO TI BESHE PISAL SAMO ZA NEGO A NE ZA DRUGI NESHTA KOITO SEGA ISKASH DA PREGLEZDASH I KOITO SUSHTO BIH TI POKAZAL AMA AKO SI PLATISH POSLEDNO:AKO SE OBLAGAME ZA TOVA DA SI NAPRAVIA VREMETO OT TAZ GODINA I DA TI POKAZA SAMO VALA OT MOTORA SUM SAGLASEN AKO NE NESUM ZASHTOTO NE SMJTAM CHE TOCHNO NA TEB TRJBVA DA SI POKAZVAM MOTORA



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: KlPRlNSKl]  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 19:47



Аз ти предлагам облог и то по-моите правила ,единственото което мога да променя е залога .Мисля че съм прекалено ясен.Отговори ми само с да или не? За условията е ясно че може и да са по-лоши ,но може и да са по-добри това никои не го знае нож с две остриета- нали за това е предизвикателство.А на молби рядко отказвам знаеш го от опит,но това твоето беше обида към мен -но аз го приемам че си се поизхвърлил на всеки може да се случи.А относно показването -просто искам да те убедя че с мотор по-хомолация за А5 не е възможно да направиш такова време ,и заради това искам да го поразгледам да не хитруваш.РЕШИ и отговори само с да или не стига го увърта



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: dodo]  
АвторKlPRlNSKl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 20:30



DODO VISH AKO SUM TE OBIDIL IZVINIAVAI NO TI PRUV NAPISA PO MOIA ADRES GLUPOSTI PRAV SI CHE S ABSOLIUTNO NORMALEN MOTOR A5 AZ NEMOGA DA NAPRAVIA TOVA VREME NO SE MUCHA DA TI OBJSNJ CHE TOVA NE E ZASHTOTO SUM SLOZIL GOLIAM VAL A OT DRUGO KOETO NIKOI NE E VIDIAL I NIAMA DA VIDI AKO BESHE NAPISAL CHE SUM KARAL S NE IZRIADEN MOTOR NIAMASHE DA ZAPOCHNA TOIA SPOR NO VINAGI ME E HVASHTALO JD NA HORA KOITO NE SA NAJSNO TOCHNO KAKVO E NE IZRJDNO A PUK DAVAT IZJVLENIA VSE EDNO SA GO VIDIALI KATO TI S KOLJNOVIAT VAL A ZA OBLOGA SHTE SE NALOZI DA TI OTKAZA ZASHTOTO TOKU SHTO MI SOBSHTIHA CHE DOGODINA NIAMA DA KARAM LADA



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: KlPRlNSKl]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 20:43



Много ще се радвам да караш по-сериозен автомобил защото и ти напредна много с карането през последните години само мога да ти пожелая винаги да взимаш максималното от твоя автомобил ,а не като някои които си ги пазят за да се пенсионират явно.А за вала имах предвид че явно беше ..... ,но необичам да говоря за това какво съм виждал в моторите на свои колеги а и като съм идвал при теб съм виждал някои работи, а ти сам започна да се разкриваш лека-полека и по-този начин сам се принуждаваш да бъдеш идеално чист на Русе защото мога да те уверя че много от пилотите четат този форум и със сигурност ще те попрегледат трябва да си сигурен. Ако искаш още един облог да ти предложа ?



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: дoдo]  
АвторKlPRlNSKl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 20:47



OPASNA RABOTA SI AIDE PREDLOZI



Тема Re: За Кипрински- чакам отговора тинови [re: KlPRlNSKl]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано20.10.04 20:51



състезание на 0-600м или 0-800м ти с лада с мотор с малък колянов вал а аз ще съм 80мм. ограничение в буталата няма да има ?Защото съм чувал че наравното тия с малкия вал по-вървели- ако споделяш тази идея предложи залога




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.