Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 19.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: Frysco]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 20:34



До Frysco:противник съм на безразсъдното шофиране и нямам никакво намерение да застрашавам живота на когото и да било.Баща ми е примерен шофьор и още от малък аз му се възхищавам.
Иначе и аз доста се чудих къде човек може да тренира.Батковците знаят по-добре
Трябва или пътят да бъде отцепен или човек да отиде примерно на Камбаните,
когато няма хора и да си наслага кулони...Толкова за асфалт.
На мен обаче и макадамът ми е интересен и все си задавам въпроса защо всички БГ-ралита са на асфалт - имаме толкова много черни пътища...Поне около София е пълно - естествено за да може да се кара по тях,човек трябва да запълни една-две дупки,а и плюс това есента,зимата и ранната пролет на полето няма хора,тъй че направо с К_Power взиамаме по една лопата и един трактор,оправяме пътя и караме,като,разбира се,отцепваме райончето:)

Простете,ако съм казал някоя глупост.



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: Peshev]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано14.10.04 21:03



ideqta vi ne e losha , taka se pravi
pone az taka pravia de
mnoo e vajno dda si siguren 4e niama nikoi na traseto i ne zastrashiavash nikoi
az polzvam edin star poligon krai pleven
a predi desetina godini na nego se provejdashe i rally cross i mi e mnoo udoben samo 4e loshoto e 4e kato ida tam i vinagi sam s4upil niakoia djanta ili sam iskrivil niakoi nosa4



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: Peshev]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано14.10.04 21:03



Може да си вземеме едно Ауди Куатро гр.Б или Пежо 205 Т16,със тея маски отпред са като снегорини.Но нищо не ти пречи да хванеш 4-5 човека,да ги сложиш в края,началото и т.н. с по една радиостанция и да ти казват къде има хора,къде не и става.

___________



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: K_Power]  
АвторPeshev (Нерегистриран)
Публикувано15.10.04 15:47



Предполагам,че си видял цените на автомобилте от група Б...към 100000 евро вървят и има дори чисто нови - предполагам си погледнал в www.classiccars.com и www.mobile.de.Но какво са за мен 100те хиляди - джобни:)
И моята мечта е кола от група Б.Просто на тези машини гледам не като коли,а като на богове.Вдъхват у мен респект и страхопочитание...
А за трасето - най-добре като му дойде времето да говорим нещо с АСА(ако я има още) или със СБА да ни помогнат нещо.Но дотогава поне аз има много хляб да изям,въпреки че на 16 съм напълно способен физически и психически да карам,но законите са други:(Та мисълта ми беше,че и взаимно трябва да си помагаме,за да можем да караме на воля.Дори от сега.



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: Peshev]  
Автор txl ()
Публикувано15.10.04 16:10



на 16 съм напълно способен физически и психически да карам,но законите са други:(

Според законите, трябва ти "свидетелство за управление на МПС" за да караш по ОБЩЕСТВЕНИТЕ пътища...


Редактирано от txl на 15.10.04 16:11.



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: Peshev]  
Автор txl ()
Публикувано15.10.04 16:27



Забравих да отбележа -

- страхотен сайт! Който не го е разгледал още, да отива




Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: txl]  
Автор txl ()
Публикувано15.10.04 16:31



Опс, грешка
Сайта, за който исках да кажа, че е страхотен, е:






Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: txl]  
АвторM.Martin (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 20:54



Abe az sam na 15 i sam mnogo zapalen po rallytata,samo v Sofia li se uchi tazi SPECIALNOST???????????????



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: M.Martin]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано16.10.04 20:58



Ако беше много запален,щеше да знаеш!А и,аз незнам къде има на друго място НСА в България.

___________



Тема Re: Къде мога да следвам автомобилзъм?нови [re: Frysco]  
АвторM.Martin (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 21:00



awe Frysco taia lada toia li e????????????Mnogo e qka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.