Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 18.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Рали клиповенови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано11.01.05 00:18



Много яко клипчето , а Петак некадърен , некадърен а наказва от време на време , мани ....



Тема Re: Рали клиповенови [re: FX7]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано11.01.05 00:22



хареса ми клипчето, леле как перкат през снега, ама не сички излязоха
много се забавлявах, браво

-----




Тема еххнови [re: K_Power]  
Автор divak.bg (непознат )
Публикувано11.01.05 13:46



Здравейте. Вчера попаднах на сайта на клуба докато търсих инфо за етапите на рали България. А днес докато разглеждах форума ме хвана яд че не снимах онзи ден когато минавах от Вакарел до Стрелча. Мислех си дали да не пусна камерата за да снимам пътя. Но не бях сигурен дали там е спецялен етап от ралито. . А като видиях какъв купон си превите тук ме хвана още повече яд, че не го направих. Сигурен сам, че щияхте да го оцените.

Е аз сам JJ и се надиявам да се включа по серизно в клуба защото сам фен.



Тема Re: еххнови [re: divak.bg]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано11.01.05 13:49



Еми Добре Дошъл!



-----

Редактирано от RaPiD@DMS на 11.01.05 13:50.



Тема Re: еххнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано11.01.05 15:42



Винаги има място за още 1 фен :)

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: еххнови [re: Rally Fan]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано11.01.05 18:18



Не само за още един, добре дошъл! Ако имаш някакви видеота от бг ралита ще се радваме да ги качиш.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: еххнови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано11.01.05 22:31



Разбира се ще сме много радостни ако ги качиш в евро нет или на датаком:))))

___________



Тема Re: Рали клиповенови [re: beta_racing]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано11.01.05 22:49



Това беше много яко батка, евалата. Тоя Петак си е балък, аз като видях с Максито как бутна парапета на моста и влезна в реката, е извинявайте то беше на правото, и там се зарови, бати зелето, то майка ми да пусна ше кара по-добре от него. изкефи ме, нещо ново да имате, това Илиев го видях и много се зарадвах като видях там мойто кадри

___________



Тема Re: Рали клиповенови [re: K_Power]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано12.01.05 13:47



Специално за моста ... точно преди да се удари се (много "тънко") вижда как дясното колело зави наляво и точно в този момент се чу някакъв шум от търкане на гума в асфалта, но не от спирачки, а все едно се е счупило окачването и гумата се сурка. И в този момент колата тръгна изведнъж наляво към парапета на моста .. т'ва всичко стана за по-малко от секунда ...



Тема Re: еххнови [re: K_Power]  
Автор divak.bg (непознат)
Публикувано13.01.05 05:01



vsa6tnost niamam nito wideo, nito snimki. makar 4e s towa si wadia hliaba - sas snimane . no 6te se postaraia
ina4e moiata ideia e da snimam samite etapi dokato minawam po tiah. nadiawam se skoro pak da imam pat kam panagyri6te. 6te mina po otse4kata mejdu wakrel i pobrene. niama da iam rali awtomoli no 6te e skorosnia etap 1:1 celia.

добрите момчета отиват в рая, лошите кадето си пойскат.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.