Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 20.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: По случай Хенри Тойвонен!нови [re: Rally Fan]  
Автор txl ()
Публикувано17.11.04 21:24



Не, имам в предвид ревюто на Световния шампионат 1985. Има същото и за 1986, сега го дърпам, обаче нали знаете - p2p мрежа и доста бавно става... След няколко дни ще го имам цялото надявам се и ще кача и него. От Каталуния 1986 няма... Аз казах че има много неща, ама чак толкова... Има някакво Монте Карло 1986... ще го видим и него.




Тема Re: По случай Хенри Тойвонен!нови [re: Rally Fan]  
Автор txl ()
Публикувано18.11.04 08:51





Монте Карло '77, специално внимание е обърнато на отбора на Шкода




Тема Re: И от мен нещо...нови [re: txl]  
Автор Rally Fan (Just a Fan)
Публикувано21.11.04 23:20



Дръпнах си го филма, на мен лично много ми хареса,единственото нещо което не ми хареа беше че са оператора и неговия екип са снимали на много....НЕинтереси места с изключение на първата отсечка в техния филм където.... Бернарди изтърва завоя (според мен грешна траектория и предавка на завоя,или завоя не са го описали както трябва) и публиката го изкарва обратно на трасето ! Наистина по всичките отсечки където е снимано го има Крум а Митко,даже на едно място, незнайно защо публиката много се радва когато минава Крум,а Митко го има само на първата отсечка.Иначе като цяло е мног,много добро.Според мен няма нищо по-хубаво от аматьорския необработен,суров матерял !!!!

Ф.Табатон:Улицата не е място за рали


Тема Re: И от мен нещо...нови [re: Rally Fan]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано22.11.04 17:59



Имаше едни филмчета от Рали Сан Ремо 2003 .. и не мен ми направи впечатление при преминаването на Митко Илиев, че публиката вика .. явно не съм си внушавал ..
И аз също много харесвам аматьорския материал!!



Тема Re: И от мен нещо...нови [re: beta_racing]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано22.11.04 18:26



Ами един мой приятел снима в Сан Ремо. Само Митко суперите плъзгаше на обратните и то много хубаво, не го казвам от пристрастие. И на следващите отсечки публиката яко викаше, но той не е непознат пилот в Италия. Доколкото знам има и италиански лиценз.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: И от мен нещо...нови [re: beta_racing]  
Автор P.Solberg (SWRT Driver)
Публикувано22.11.04 18:27



Ами един мой приятел снима в Сан Ремо. Само Митко от суперите плъзгаше на обратните и то много хубаво, не го казвам от пристрастие. И на следващите отсечки публиката яко викаше, но той не е непознат пилот в Италия. Доколкото знам има и италиански лиценз.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: И от мен нещо...нови [re: P.Solberg]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано22.11.04 23:04



Афе са има малко пристрастия, защото един от игнисите, Мийк и още една бяла Пума също плъзгаха и то доста добре, а и Полотата.

___________



Тема Re: По случай Хенри Тойвонен!нови [re: txl]  
Автор txl ()
Публикувано23.11.04 14:46



ревюто на Световния шампионат 1985. Има същото и за 1986, сега го дърпам

Е дръпнах го вече. Обаче има някакъв проблем с датаком-а:

$ ncftp -u rallyvideos -p 599036187 free2.datacom.bg
NcFTP 3.1.7 (Jan 07, 2004) by Mike Gleason (http://www.NcFTP.com/contact/).
Connecting to 195.234.236.34...
free.datacom.bg
Login or Password incorrect.
Could not open host free2.datacom.bg: username and/or password was not accepted for login.

Та не мога да го кача... Какъв ли е проблемът?




Тема Re: По случай Хенри Тойвонен!нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано23.11.04 20:11



И на мен ми излиза същото, явно са подгонили и Датаком-а с правата и лицензите и това е нещо от сорта на лъжа, да залъжат потребителите, но предполагам, че ще го пуснат скоро. Ако до утре не го пуснат, ще им пиша. А кажи все пак колко е голям филма, да знам колко място да си освободя на харда.

___________



Тема Re: По случай Хенри Тойвонен!нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано23.11.04 20:28



Около 650Мб е. А това съобщение излиза още от неделя...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.