Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 20.09.24 
Авто-мото
   >> Рали
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ви и клипове с Ланчинови [re: K_Power]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано29.10.04 16:06



Оправи ми се връзката със сървъра и съм ви качил 2 алудио файла. Единия е официалната музика на WRC (с която започва предаването по Eurosport), а другата е част от SS4 на Рали Австралия 2000 в колата на Ричард Бърнс и Робърт Рийд





Ако някой има песента с по-хубаво качество ще е хубаво да я качи!!! <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от beta_racing на 29.10.04 16:18.</EM></FONT></P>

Редактирано от beta_racing на 29.10.04 16:24.



Тема Ето ви и две MP3-ки от ...нови [re: K_Power]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано30.10.04 00:48



... Дамян(бета рейсинг),вие ако сте истински фенове ще разберете какви са:



Дамяне,само ще те помоля батка,качвай ги по опредлени директорий или ако няма такива ти направи,за да е подредено.Иначе откъде ги намери тези,особено втората,толкова съм я търсил,че не е истина,просто си нямаш и на представа.Аз иначе съм им сменил директорийте,така че това са линковете

___________

Редактирано от K_Power на 30.10.04 00:49.



Тема Re: Ето ви и две MP3-ки от ...нови [re: K_Power]  
Автор beta_racing (rally_team)
Публикувано30.10.04 02:00



Ами аз знаех, че съм забравил нещо да кажа в горния ми поуст, ама ... та щях да кажа, че нарочно съм ги сложил в основната папка за да не правя някакви мои си папки, да не се чудиш после кой какво правил, а ти да си ги сложиш някаде :)
Иначе и двете ги намерих от един българин
От един форум ме насочиха към форумите на

и там к'во гледам - българин дал линкове от хедоф и така .. ще се опитам да намеря темата на WRC-то с по-голямо качество и ще я дам :)



Тема И от мен нещо...нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано08.11.04 21:05





~700Mb, сниман е от испански рали фенове, има и доста странични кадри покрай ралито, но си заслужава. Снимани са много от участниците, не съм го гледал още подробно, но има поне едно минаване на Митко Илиев и три-четири на Крум Дончев. А също и доста други пилоти има, например Симон Жан-Жозеф и Хавиер Понс.




Тема Re: И от мен нещо...нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано08.11.04 22:08



Кажете, да пиша ли на Датаком за още място?

___________



Тема Re: И от мен нещо...нови [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано09.11.04 08:56



Пиши


~140Mb, не е с много добро качество но за това пък е дълго... Митко Илиев го има на три места.




Тема Re: И от мен нещо...нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.11.04 10:45



Още вчера им пуснах едно писмо. Деймъне, предлагам ти да закачиш тази тема отгоре, защото все пак с Тохата сме качили общо 5 ГБ без 50 МБ, сега ще ни пуснат още място и ще продължиме да качваме. А и едно линкче в рали-клуб няма да е лошо
Клипчето е много добор, 10 минути и 9 секунди е, има плъзгане и го гледайте задължително!

___________



Тема Айде и от мен един Фолксвагеннови [re: K_Power]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.11.04 10:51



Ето ви



___________



Тема Re: Айде и от мен един Фолксвагеннови [re: K_Power]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.11.04 10:55



Айде Тоха, радвай се бате, пуснаха ни още 5 ГБ, общо имаме 10 ГБ от които 5 са свободни. Евала им на хората. Да кача ли филма Мишел Ваян, по комикси, има за 24 часа на Лю Ман и в началото започва с някакво снежно рали, с две 206 ВРЦ, много променени отпред и отзад и Клио В6, имаше и някакво Митсубиши, но няма субтитри, но пък който разбира английски няма да му е проблем, аз лично щом успях да разбера, значи и вие ще можете, искате ли го?
А и ако искате на същия сървър съм обновил галерията с уолпейпъри, само на Шкода и Субару ми остана да обновя. На Митсубиши има 150, на Пежо има около 80, на Хюндай има около 30, на Форд има около 30-40, на Ситроен също има около 30-тина.
___________

Редактирано от K_Power на 09.11.04 10:59.



Тема Re: Айде и от мен един Фолксваген [re: K_Power]  
Автор txl ()
Публикувано09.11.04 13:33



Не разбрах точно какво е, ама качвай пък ще го видим...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.