Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 04.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ДАЙХАЦУТОнови [re: kiprinski]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.04 09:17



Саше,казваш доста верни неща относно контестациите и "екипа" на БФАС.За съжаление нищо не може да се промени.
Колкото до Дайхацуто-аз лично смятам,че Сава е прав в това отношение-винаги битият мисли победителя за фалшив,но има и истина в думите ти относно съмненията за Камбуров.
Не искам да се впускам в темата фалшификати,а и честно казано рискуваш да отнесеш доста критики.Всички знаем за Узана (повечето присъствахме там),но нека не забравяме и Търговище.:-)))



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ДАЙХАЦУТОнови [re: ГOCПOД]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано16.10.04 10:45



Да, Търговище е хубава тема, но нека не я засягаме.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ДАЙХАЦУТОнови [re: P.Solberg]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.04 11:40



Не държа и да го правя.Затова предупредих в аванс,за да не изпадаме отново в празни спорове.Виж-неговото лично обяснение би ми било интересно.:-)



Тема Дано!нови [re: Daihard]  
Автор ЛЮБOMИP (субару-джия)
Публикувано16.10.04 15:07



Дано да направиш по-добри време по състезанията,от тазгодишните.
Иначе си остава предположението на много хора(твои колеги,с които гледахме София заедно-все имена от тоя спорт),че Дахото нещо не е наред.



Тема Ми не знам колко кубика са при камера 44.нови [re: shishko]  
Автор ЛЮБOMИP (субару-джия)
Публикувано16.10.04 15:19



Ама знам,че на права отсечка А/5 не върви наравно с А/6(става дума за Дахото,Палиото и Хондата).
Поне скромните ми наблюдения,ме навеждат на мисълта,че окачване за около 1000 евро не прави такива неща.



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ДАЙХАЦУТОнови [re: ГOCПOД]  
Автор ЛЮБOMИP (субару-джия)
Публикувано16.10.04 15:43



ПИТО,ПЛАТЕНО-много ми хареса.
Надявам се догодина,всяко съмнение да се проверява на място.



Тема Re: Ми не знам колко кубика са при камера 44.нови [re: ЛЮБOMИP]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано16.10.04 17:09



Приятел,
Не става въпрос колко струва едно окачване, а как е уточнено към даден автомобил.
Дори и 1 мильон да струва, ако не е уточнено колата няма да те слуша, няма да ускорява и да спира като хората, да не говорим за поведение в бързи завои и.т.н.... За съжаление (или за щастие :-)) никой не обръща внимание на това в БГ.



Тема Re: Ми не знам колко кубика са при камера 44.нови [re: Daihard]  
Автор ЛЮБOMИP (субару-джия)
Публикувано16.10.04 17:12



Съгласен съм.



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ДАЙХАЦУТОнови [re: ГOCПOД]  
Авторkiprinski (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 17:50



Pishesh mi na istenskoto ime a ti ne kazvash tvoito jvno se sramuvash ot imeto si no kakto i da e iskam da ti dam niakolko primera zashto smjtam che g-d Kamburov e poveche kompleksar otkolkoto sportis a i kato pisha neshto davm fakti za razlika ot teb iskam ad ti pojsnia che az ne sum izbjgal ot nito edna tehnicheska proverka za razlika ot g-n PILOTA koito nestiga che izbiaga ot Uzana,nestiga che na Peshtera napravi strashna punta ami za kapak i na Sofia otkaza da mu bude proverena Ladata kazi mi ti kak da ima sport i ne trjbva li toia chovek da ponese niakakvo nakazanie ot taj federacia.eto zashto horata se samniavat v avtomobila mu



Тема Re: РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗА ДАЙХАЦУТО [re: kiprinski]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано16.10.04 22:13



минимум за 3 месеца отнемане на лиценза, ама не сега като свършиха състезанията, въобще всички, които бягат от прегледа да се накзват. да им се зимат лицензите за опр. срок и това е, а не всеки да си прай квото иска.
все още се чудя, защо не наказаха никой за фалстарт при над1600, като имаше 4 коли които мърдат пред зеленото и едната беше на Антов, видях го много добре и не само аз, беше пред мен. Ама никва реакция. Другата година камера на светофара и после айде 30 секунди за нарушилите старта. Сашо бате знам че ти напомням така за Русе, но на всеки може да се случи, аз не съм те видял да правиш фалстарт. Нали няма да ми се ядосаш че те подсетих?

-----





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.