Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 23.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Писта София  
Автор txl ()
Публикувано03.10.04 16:59



Накратко, какво се случи днес - Тихомир Златков тръгна първи, но Царски го настигна и изпревари, някъде 6-7-ма обиколка... След това се счупи турбото на Златков и остана назад, не знам къде финишира. Втори мисля, че е Веселин Лазаров, след него Николай Паунов, после Ивелин Йончев, който кара много силно днес.

В първата серия (до 1600) първи финишира Георги Янакиев, Румен Дунев се опита да го гони, но Саксото наистина вървеше страшно. Трети завърши Цветан Илиев.

Другото, което знам - Кирил Илиев е шампион в Н3, след като завърши трети днес, първи и втори са Йордан Атанасов и Иван Иванов.




Тема Ивелин Йончев...нови [re: txl]  
Автор sla ()
Публикувано03.10.04 17:56



... ми направи адски добро впечатление на планинско пещера. Пак ли с Ланча-та кара?



Тема Re: Ивелин Йончев...нови [re: sla]  
Автор txl ()
Публикувано03.10.04 18:26



Не, една жълта Сиера на задно - страшна е!



Мнооого силно кара, много добри траектории... На старта беше изостанал, но после изпревари Такев и Пейчев, настигна и Паунов и още малко му трябваше да изпревари и него.

Между другото - не знам къде завърши Александър Антов - може да е някъде в "четворката", която съм написал по-горе...


Редактирано от txl на 03.10.04 18:32.



Тема Re: Ивелин Йончев...нови [re: txl]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.10.04 18:56



Антов май въобще не завърши,след старт-финалната права до 1600 една лада на Армеец гръмна гума и повлече една Самара и стана мелето,все едно гледам рали крос по аб моторс,ма на живо.Пейчев взе купата в А7.А Царски,май не кара тая Ланча която е по 1000 коня,май неква по-слаба беше,но като цяло слабо състезание.Нямаше ги големите,имаше само един от големите,а Цецо картингиста к'ви децибели,леле и къде от долу тая Хонда смуче въздух,т'ва сигурно при 180 км се получава турбо ефект

___________



Тема Re: Ивелин Йончев...нови [re: K_Power]  
Авторrally (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 19:19



Ти май не си много наясно с нещата



Тема Re: Ивелин Йончев...нови [re: rally]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано03.10.04 20:38



кви 1000 коня те гонят, стига ръсил глупости,същата Ланча А8 си е, която пак зе да припушва от изгоряло масло но се пак завърши, за толкова малко време браво щом са я оправили, че и със силен лаг да издържи,закво не го спира няма нужда да гърми тя си върви колата и без него. Антов спря на първата обиколка. Сиерата е 2.8 турбо убиец над 300 коня ама нещо не може да я кара като хората. За Златков, още преди загряващата му изтече неква вода ама каза че няма страшно и после за старта спря отгоре и та да боксува. Много върви форда ама толкова пилена кола не издържа. Румен имаше проблеми със скоростите и най вече с двигателя, като даде макс газ и почва да боботи, дави ли се, ограничител ли се включва незнам. Ама как се зъбеше само на правата особено като сменяше скоростите... Саксото е яка машина, ама нещо не ми харесват траекториите на Янакиев.

-----

Редактирано от RaPiD@DMS на 03.10.04 20:42.



Тема До кога ще има измами?нови [re: rally]  
Автор OREGA racing (гадина)
Публикувано03.10.04 21:04



Видях те ли какво стана след финала на първата група?В.Евлогиев подаде контестации за първите лади от А/5(жалко,че не намери човек от което име да даде контестация и за Юговеца)23 и 33 естествено веднага духнаха,а Клюна много яко прееба това момче което караше неговата лада-накара го да прекара до комисарите,а после не разреши дори и да го измерат с масло.Много от "честните" пилоти гледаха като насрани след края и трепериха до последно за кой ли бяха приготвени контестациите.Жако,че Гладиатора не завърши-щяхме да видим ефектно изнасяне от закрития парк
Дано и на Шумен се получи такова нещо-Вальо няма да кара,но Кипрата е много въодошевен от идеята да види някой от "истинските" 1.3 мотори на чаршафа.И на мен ще ми е интересно дали ще се прецака някой-да му отворят колата и да му видят маховици,камери и тн.
Вярно,че всички искат да са напред в класирането с тея отпадъци,но не това е начина за постигането на някакви резултати.



Тема Re: Ивелин Йончев...нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.10.04 21:16



Нали говорехме нещо преди по 400 коня и нагоре,вие не можете ли да хванете иронията.На Тихомир му гръмна турбината и за т'ва изпуши.А на Ланчата пушеше черно щот имаше много богата смес и гореше неизгоряло гориво,а ако беше неизгоряло масло щеше да е син пушека като при Тихомир.Явно е гръмнало турбото и е потекло масло по блока или някъде по мотора и е почнало да пуши.На мен ми се струваше,че тая Ланча миналата година вървеше къде къде повече,а и оная Ланча беше с никелова решетка,а тая не е.А т'ва за турбо ефекта е вярно,ако сте гледали преди време,лека му пръст на човека - Богдан Василев за пистов мотор бил казвал,че със тея заборници при 200 километра се получава турбо ефект.

___________



Тема Re: До кога ще има измами?нови [re: OREGA racing]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано03.10.04 21:18



Тоя Камбуров голям говньо излезна.А това момче Алекс Благоев ми направи много добро впечтление,много здраво караше.

___________



Тема Re: До кога ще има измами? [re: K_Power]  
Автор OREGA racing (гадина)
Публикувано03.10.04 21:27



С хубава(бърза) кола-всеки може да кара,добре,че не се очисти някъде.МНОГО КЪСНО СПИРАШЕ,А И ТРАЕКТОРИИТЕ НЕЩО МУ БЯГАХА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.