Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 01.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема вижте това....нови  
Авторredzone (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 16:31







Тема Re: вижте това....нови [re: redzone]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано27.09.04 16:50



Приятел, това е клуб "Рали" а не форум за ужаси и апокалипсис. Темата идиоти и убийци на пътя е дъвкана и предъвкана. Моля не вкарвайте жълт и нощен труд в клуба!



Тема Re: вижте това....нови [re: redzone]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано27.09.04 16:50



Аааа баси гадното! Представям си гледката, пускали сани в даскалото филм с размазани хора, мозъци, коли и тн. Жалко за човека който е починал, дано останалите, особено тия от таксито да се оправят. Тия с мерцедесите така ги "обичам". Като караш мощна и бърза кола поне трябва да си добър шофьор, да преценяваш ситуацията, да подбираш скоростта според състоянието на пътната настилка и тн. А те повечето с мерцедеси са некви младоци дето си мислят че с мерцедеса са защитени от всичко, могат да карат както си искат и тн.

-----


Редактирано от RaPiD@DMS на 27.09.04 16:53.



Тема Re: вижте това....нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано27.09.04 17:17



Винаги ще има такива работи по пътищата,аз поне съм присъствал на няколко такива инциденти и честно казано май не се шашкам толкова.
ГРОЗНАТА ИСТИНА-който го е страх от мечки да не ходи в гората.Ако си мислите за тея работи по-доре не се приближавайте до колите.
Съжалявам,че тоя пич е бил свидетел на тоя случай.



Тема Бате,нови [re: Daihard]  
Автор sla ()
Публикувано27.09.04 17:30



Redzone много добре знае какъв е тоя клуб... Наистина това е ужасно и всеки път когато се качваме в кола трябва да се замисляме за последствията който могат да станат при неразсъдно шофиране.... а не мислиш ли, че голяма част от рали маняците са и безрасъдни шофьори - примери много.....
Наистина историята е ужасна, но дори и един човек да си извади поука или поне да се замисли върху това - от нея има смисъл......



Тема Re: вижте това....нови [re: W R X sti]  
Автор txl ()
Публикувано27.09.04 17:33



който го е страх от мечки да не ходи в гората
Нещо не те разбирам, не вярвам да ми предлагаш да ходя с хеликоптер до магазина (за да не пресичам улицата например)?




Тема Re: вижте това....нови [re: W R X sti]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано27.09.04 18:24



Абе тебе те знаем - видях какви весели бяхте, когато Мегана връхлиташе отгореви. Добре, че онзи мамул не ви нацели.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: вижте това.... [re: P.Solberg]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано27.09.04 19:12



ООООО тва си беше ебати ГОЛЯМОТО ГРИЗЛИ!Не стига,че беше ПОСИНЯЛО от зор да ни дойде в храсталака,пъ си беше и един тон!
Догодина пак ще бъда там,ама с бързите обувки.
Случват се и такива работи за съжаление.
Кофти е когато се случат на улицата,но кво да се направи.......... ,



Тема Re: вижте това.... [re: redzone]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано27.09.04 20:07




Въпреки че малко не се връзва с темата!



Тема Re: вижте това.... [re: W R X sti]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано27.09.04 21:05



Голяма трагедия!Разбрахте ли,че джипа е бил на фолкпевицата Рени?Де*** и нещастниците може ли на населено място да караш с 180-200 километра,е тея лайнари много ме дразнят.Някакви нереализирани състезатели и си мислят,че пътя е техен и нищо не може да им се случи.Аз взема ли книжка със сигурност няма да карам нормално.Но никога няма да карам безрасъдно по участъци населени с много хора.Примерно на някои селски път,където няма движение или движението е малко бих карал бързо,но аз като се загледам по някои път:много хора си минават на червено,излизат без да се оглеждат.Тези нереализирани състезатели не могат да преценят ситуацията,нямат нормално функциониращ мозък и като виждаш отдалеч колата и продължава да ръга бе.Ама и на тея булеварди няма полицаи,аз съм свидетел и в Банкя.Може ли патрулката да е спряла до едно кафе и полицаи на 30-35 години да се задяват с 16-17 годишни к***и,а в същото време лайна на по 10-12 години карат нерегистрирани скутерчета,без книжки,наспирали коли по пешеходните пътеки.И незнам на тоя с джипа трябва не да го глобят или съдят,ами директно вземане на книжката до живот и най-малко няколко години затвор.В града,по булевардите или по улицитре не трябва да се кара така,толко ли е трудно бе,да си извадят един лиценз,слагат си един ролбар и една пожарна система,екипи,седалки и да си карат по пистите,защо трябва да се жертват невинни животи,аз нямам нищо противмкато искат да си чупят главите и да се избиват да си се избиват,само да не избиват други хора,аз съм на това мнение и аз ще се опитам да правя същото,ако ше се размазвам,ше си се размазвам сам.Просто тук се отпуснах много и започнах да говоря глупости.Ники,ако ти се струва безмислен тоя пост го изтрий,но съм се ефектирал и за т'ва ... абе карай

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.