Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 25.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема niakoi ima li ???нови  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 21:18



niakoi moje li da dade niakakvo info za stara zagora ???



Тема РЕЗУЛТАТИнови [re: shishko]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано26.09.04 13:24



Неофициално(по телефон)
А/6
1.Дунев
2.Ц.Илиев
3.Щерев
4.Колев
5.Вълчев
6.Виденов
7.Парашкевов
8.Емануилов
9.П.Петров
Имало интересни моменти в борбата м/у Дунев и Цецо,но Руменчо си е РУМЕН.

А/5

1.Камбуров-с Дайхата
2.В.Евлогиев
3.Р.Петров
4.Камилков
5.П.Петков
6.Д.Минчев
7.Доков
8.И.Петков
9.Будинов
10.Русев
11. .........
............
Голям клас никаква борба за първо място.Камбуров много ЯВНО е ''сготвил'' и въшчицата(по 4 сек на обиколка от втория)В.Евлогиев е тръгнал от по-задна позиция(мисля,че 6) и е успял да стигне до второто място.
При голямите първи е Царя,а след него е Антов ст. .В Лазаров е вървял първи,но за съжаление нещо се е счупил.
По-късно ще има и повече инфо от останалите в клуба(като и снимки)

Редактирано от W R X sti на 26.09.04 13:25.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор M A N D U R K O (шамандурко)
Публикувано26.09.04 15:01



А нещо по-подробно за "над 1600 и хобитата"?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано26.09.04 16:41



Току що севръщам от Стара Загора, кокво да ви кажа нищо особено в клас А6 никакви изненади Румен Дунев още в първата обиколка водеше на Цветан Илиев с повече от 15 сек. и не истарва лидирствато до края. В първите обиколки много добро впечатление ми направи Видинов, като се движеше непосредствено след Щерев, но по-късно изостана. В А5 много добра езда на Камбуров с Дайхата, лидер също от старта до финала. В N2 победа на Мартин Стойчев, Прокурора нещо не ми хареса, но е втори.
При големите без никаква конкуринция бише господин Царски, като караше с не повече от 50% от възможноститите на колата. В N4 имаше най-голяма борба, първи на старта беше Стоян Апостолов който още в първата обиколка беше изпреварен от Вальо Антов и Веско Лазаров. Двама заформиха добра гонка, като след няколко обиколки Лазаров изпревари Антов, но за зла участ спукана предна дясна гума извади Веско от борбата. Така първи е Антов, 2. Дубев, 3. Паунов. В N3 първи от начало до края беше Георги Белчев, втори вървеше Ксарата на Иван Иванов, но той също в средата на състезанието беше сред отпадналите, така след дълго отсъствие втори завърши Данчо Атаносов със Сеат Ибиза, а трети Саани с Опел Астра.
Отнаво искам да спомена Национална служба полиция, която отново от престараване организира едно "ВЕЛИКОЛЕПНО" преживяване на публика, която за мое учудване беше доста много.

http://www.rally-club.net/images/top.jpg


Тема Re: РЕЗУЛТАТИ [re: f_tabaton]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 20:28



daite klasirane na xobikarkite ????
niakoi moje li da pomogne ???



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: shishko]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано26.09.04 21:37



Аз мога!

-----




Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 22:30



рапид даи ни класирането в хобикар< моля



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: дoдo]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано26.09.04 22:34



е нали съм пуснал цяла тема със абсолютно всички класирания по класове

-----




Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 00:21



merci !!!



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано27.09.04 15:25



Много ще ми е трудно да уважавам мненията ти след този пост!
Не знам кой те информира и е видял нещо интересно в борбата между Румен и Цецо, но такава не съществуваше! Те просто нямаха допирна точка. Пумата беше три класи над всички останали и с всяка обиколка се откъсваше напред.
Що касае Daihatsu-то, имай пред вид, че Камбуров взе колата от мен три дни преди състезанието. Той нямаше време да я разгледа по подробно, камо ли да пипа по нея. Очевидците ще потвърдят, че той я опознаваше на тренировките и едва 7-8 обиколка от състезанието я подкара по сериозно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.