Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 23.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема niakoi ima li ???  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано25.09.04 21:18



niakoi moje li da dade niakakvo info za stara zagora ???



Тема РЕЗУЛТАТИнови [re: shishko]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано26.09.04 13:24



Неофициално(по телефон)
А/6
1.Дунев
2.Ц.Илиев
3.Щерев
4.Колев
5.Вълчев
6.Виденов
7.Парашкевов
8.Емануилов
9.П.Петров
Имало интересни моменти в борбата м/у Дунев и Цецо,но Руменчо си е РУМЕН.

А/5

1.Камбуров-с Дайхата
2.В.Евлогиев
3.Р.Петров
4.Камилков
5.П.Петков
6.Д.Минчев
7.Доков
8.И.Петков
9.Будинов
10.Русев
11. .........
............
Голям клас никаква борба за първо място.Камбуров много ЯВНО е ''сготвил'' и въшчицата(по 4 сек на обиколка от втория)В.Евлогиев е тръгнал от по-задна позиция(мисля,че 6) и е успял да стигне до второто място.
При голямите първи е Царя,а след него е Антов ст. .В Лазаров е вървял първи,но за съжаление нещо се е счупил.
По-късно ще има и повече инфо от останалите в клуба(като и снимки)

Редактирано от W R X sti на 26.09.04 13:25.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор M A N D U R K O (шамандурко)
Публикувано26.09.04 15:01



А нещо по-подробно за "над 1600 и хобитата"?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор f_tabaton (рибоунищожител)
Публикувано26.09.04 16:41



Току що севръщам от Стара Загора, кокво да ви кажа нищо особено в клас А6 никакви изненади Румен Дунев още в първата обиколка водеше на Цветан Илиев с повече от 15 сек. и не истарва лидирствато до края. В първите обиколки много добро впечатление ми направи Видинов, като се движеше непосредствено след Щерев, но по-късно изостана. В А5 много добра езда на Камбуров с Дайхата, лидер също от старта до финала. В N2 победа на Мартин Стойчев, Прокурора нещо не ми хареса, но е втори.
При големите без никаква конкуринция бише господин Царски, като караше с не повече от 50% от възможноститите на колата. В N4 имаше най-голяма борба, първи на старта беше Стоян Апостолов който още в първата обиколка беше изпреварен от Вальо Антов и Веско Лазаров. Двама заформиха добра гонка, като след няколко обиколки Лазаров изпревари Антов, но за зла участ спукана предна дясна гума извади Веско от борбата. Така първи е Антов, 2. Дубев, 3. Паунов. В N3 първи от начало до края беше Георги Белчев, втори вървеше Ксарата на Иван Иванов, но той също в средата на състезанието беше сред отпадналите, така след дълго отсъствие втори завърши Данчо Атаносов със Сеат Ибиза, а трети Саани с Опел Астра.
Отнаво искам да спомена Национална служба полиция, която отново от престараване организира едно "ВЕЛИКОЛЕПНО" преживяване на публика, която за мое учудване беше доста много.

http://www.rally-club.net/images/top.jpg


Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: f_tabaton]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 20:28



daite klasirane na xobikarkite ????
niakoi moje li da pomogne ???



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: shishko]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано26.09.04 21:37



Аз мога!

-----




Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.04 22:30



рапид даи ни класирането в хобикар< моля



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: дoдo]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано26.09.04 22:34



е нали съм пуснал цяла тема със абсолютно всички класирания по класове

-----




Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 00:21



merci !!!



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано27.09.04 15:25



Много ще ми е трудно да уважавам мненията ти след този пост!
Не знам кой те информира и е видял нещо интересно в борбата между Румен и Цецо, но такава не съществуваше! Те просто нямаха допирна точка. Пумата беше три класи над всички останали и с всяка обиколка се откъсваше напред.
Що касае Daihatsu-то, имай пред вид, че Камбуров взе колата от мен три дни преди състезанието. Той нямаше време да я разгледа по подробно, камо ли да пипа по нея. Очевидците ще потвърдят, че той я опознаваше на тренировките и едва 7-8 обиколка от състезанието я подкара по сериозно.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: Daihard]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано27.09.04 16:21



Добре си се е справил Камбуров , като няма кой да го притеснява от зад си кара добре, а и дава си газ момчето .
Сава на писта София кой ще го пилотира снарядчето ?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: Daihard]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано27.09.04 16:58



Ми за това написах ,че всичко това съм го чул по телефон.
Много ще се кефя ники и ко. да не батисат с тяхните експерименти готината въшка(на писта София предполагам сам ще разбереш да ли са пипали колата)Но нека не говоря предположения.
За дайхата ми казха,че на правото не било такава сила-Кроса го е прескачал без проблеми,но на завоитеГОЛЯМА РАБОТА.
Абе кво да говоря като не съм бил там,на Шумен ще го видя това дахо как върви в ръцете на Клюна-и бъди сигурен,че ако не са го понаточели до сега,много скоро ще го.......(знам,че звучи лудо,но в четвъртък вечерта скоростите на колата бяха долу-едва ли са били свалени с цел разучаване,поне това видях аз)
За Цецо и Румен моя човек е имам напредвид съмненията за читавостта на новия мотор на Румен,но мнения които чувам са прекалено пристрастни в полза Цецовите плюваници пред определен кръг от хора.
Като си бил там,кажи честно пъвите лади в а/5 с 1.3 мотори ли бяха?
Според приятелите ми-май не.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано27.09.04 17:39



Цецо не си даваше зор, пазеше си колата защото за него беше важно да завърши, то е ясно че втори, остава и на София да завърши втори и става шампион в А6. Не че Румен караше бавно... А относно читавостта на двигателя му, нека го отворят бе, той Бончо сам предложи да го отворят за да няма съмнения, но отказали защото нямало подадена контестация. Нека го отворят за да видят че ДМС играе честно. Доста ладета ми се видяха съмнителни за класа си но не казвам нищо. Виж на Мичкина просто абсурд да е Х2. Лъзга здраво на обратния като ВРЦ-то и го задържа на правата.

-----




Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано27.09.04 17:45



Ще пуснеш ли педеефа , та да си направим изводи .
Имаше ли битка между Гьошев и Мичкин ?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: RaPiD@DMS]  
Автор K И K O (пикльо)
Публикувано27.09.04 19:42



Поне за една лада съм сигурен,че беше читава:на Хр.Парашкевов(А/6)-скива ли колко време държеше ЛУБРИКАТА(А/5),ако бях на мястото на тоя пилот направо щях да го метна в бордюра още на втория завой,само му спираше бегането.
Мичкина на края май го мериха?Верно ли е излезнал 1600 кубика(както и Гьошев)?
Като дърпане обаче в А/5 и А/6 нямаше някоя лада да испъква с много повече от другите.ЛУБРИКАТА доста дръпна в класирането,но на техническия преглед не беше с онова извънземното моторче-поне на Кюстендил го познах в на Господа колата(та се батиса),а на другия ден нали го качиха в оная червената лада и тоя Янко си ги минаваше всички все едно са спряли.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: W R X sti]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано27.09.04 21:41



Предпочитам да не се ангажирам с мнение за фалшивост или не на някой колега без да е проверен.
Не забравяйте обаче, че ладовите 1300 мотори са с къс ход спрямо диаметъра на буталото. Тези мотори са зле откъм въртящ момент(издишат на баирите), но се развъртат по добре от 1,6 моторите на равно. Дори в миналото, когато първите коли задължително са падали на чаршафа, не веднъж 1300 моторите са вървяли пред 1600 на писта.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: Daihard]  
Авторshishko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 21:57



savata e prav
dobre napraveniq 1300 izob6to ne e za podceniavane



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: K И K O]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано28.09.04 11:03



Колата си е кола , ама има и "задкормилно устройство" все пак .....
Виждаш Гьошев как "мачка" , на пещера я качи ладата като ланча делта на горе .
Сега пак , същото положение .
И е верно 1600 е , и Мичкин е бил толкова на стара загора . Кубатурата е основен , но не и единствен критерии.
А Янко ги минаваше на Кюстендил , ама да го видя да дърпа ръчна като Щерев , или да я дига на две гуми като Кипрински ? ( междо другото такова нещо за пръв път виждам , на два три пъти аха и да я капичне на страни ).


Редактирано от FX7 на 28.09.04 11:10.



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: FX7]  
Автор K И K O (пикльо)
Публикувано28.09.04 14:15



Къде Кипрата е бил на две гуми?Май на Стара Загора не караше той?



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: K И K O]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано28.09.04 14:25



За Кюстендил говориме , и то само в събота я вдигаше , невероятна атракция направи . На всяко минаване на обратния ладата беше на две гуми .
После каза че така държат гумите че не може да се хлъзне колата и затова се вдига .



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: FX7]  
Автор OREGA racing (гадина)
Публикувано28.09.04 19:03



Май с Пирели петица кара-ма много си държат да знаеш.
Страшни гумета са !!!



Тема Re: РЕЗУЛТАТИнови [re: OREGA racing]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано28.09.04 23:30



Pirelki beha , ama nomer ne zadledah , zero-mero ne znam tochno:))))
Ama tova Rendeto Novoto imash li cvetna snimka da slojish , 4e izglejda kato prototip




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.